Antigravitacinė meditacija Naktyje [event]

Kviečiu išbandyti Antigravitacinę meditaciją Naktyje, pasitelkiant Nidra jogos metodiką. Kodėl Naktyje? O gi todėl, kad tamsoje mūsų kūno ir aplinkos suvokimas pasikeičia kardinaliai – mes vis labiau ir giliau pasineriame į savo vidinį pasaulį. Užsimerkus nelieka nei sienų, nei lubų, kūnas tampa beformis, viena materija su erdve. Tad penki pojūčiai įgauna visai kitą reikšmę – kol rega „ilsisi“, klausa paaštrėja, sąlytis su žeme ar juosta tampa jautresnis ir tokiu būdu labiau įsitraukiama į tai ką darome – į „čia ir dabar“. Be viso to, žvelgiant iš psichologinės pusės, tamsoje dažniau mes jaučiamės pažeidžiami – tai tarsi susidūrimas su savo baimėmis, silpnybėmis ar ego, ką paprastai maskuojame dienos šviesa.

Tamsoje nelieka vertinimų, lyginimosi vieno su kitu ar tobulos pozos siekimo ir tuomet galime labiau susitelkti į save. Galiausiai viso užsiėmimo metu, kūnas ir protas pailsi, pasikraunama geros ir teigiamos energijos.

Tad ateikite ir atraskite savo tikrąjį “aš” ir kartu pasileiskime į meditaciją per judesį bei skrydį! :)

Atliksime ramius tempimo/kabėjimo pratimus ir pozas (asanas), vėliau tinkamai atsipalaiduosime (relaksacija) bei sutelksime protą į kvėpavimą ar į kitą koncentracijos objektą (meditacija).

Laikas: penktadieniais 19:00

Trukmė: 1,5 val.

Kaina: 7€ (vienas kartas)
Patarimas:
Dalyvavimas laisvas, tačiau patariu įvertinti savo galimybes ir ateiti tiems, kurie bandė CamíJogą Ore bent vieną kartą ir daugiau mažiau žino įėjimą ir išėjimą iš pozos ir pan., nes tamsoje visa tai atliksime savarankiškai.

Registracija:
FB asmeninė žinutė
info@camijoga.lt
864159910

Leave a Reply

Your email address will not be published.