Atvirų durų diena su Oro joga / Nemokamai

CAMIYOGA studija kviečia visus susipažinti su o r o j o g a ir įvairiomis pamokomis 6-ojo sezono proga! 🥳🥳🥳 Visą dieną galėsite mėgautis oro jogos gėriu FOR FREE!🎁🎈🎉 Ateik kartu pasidžiaugti mūsų nueitu keliu ir prisijunk prie šios smagios ir nuotaikingos praktikos! 🤸‍♂️🧘‍♀️🕊🕉

CAMIYOGA ORE yra pirmoji ir didžiausia oro jogos studija Lietuvoje (2014 m.). Studijos įkūrėja Camille Shakti išvystė unikalų CamíYoga Ore metodą su jos sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis.

Oro joga – tai naujo tipo joga, kai tradicinės jogos pozos (asanos) persipina su akrobatikos elementais, praplečiant kūno galimybes ir visa tai atliekama naudojant medžiaginę tamprią juostą. Užsiėmimuose integruojami visi 8 jogos žingsniai: jogos filosofija, požiūris į gyvenmą, asanos, kvėpavimo pratimai, koncentracija ir meditacija, taisyklingas atsipalaidavimas (šavasana) ir skatinamas sąmoningumas. Stiprindami fizinį kūną, tuo pačiu siekiame ugdyti dvasinį ir mentalinį kūnus bei pagerinti gyvenimo kokybę, pažinti save ir sąmoningai žvelgti į gyvenimą.

🙌Laukiami visi – ir praktikuojantys oro jogą, ir norintiems susipažinti su ja, patirtis nebūtina!

📜PROGRAMA:
Visi užsiėmimai bus pritaikyti p r a d e d a n t i e s i a s, tad net jei tai yra Tavo pirmas kartas, gali sudalyvauti įvairaus oro jogos stiliaus pamokose 😉

10:00 – 11:15 HATHA Oro joga // Camille Shakti – vidutinio intensyvumo oro jogos pamoka, kurioje atliekamos variacijos su daugiau akrobatikos bei papildomos pozicijos ir pratimai. Užsiėmimas sudarytas remiantis Hatha jogos principu – stiprinant ir ištempiant, asanos atliekamos atskirai išlaikant ilgesnį laiko tarpą (pvz 5-8 įkvėpimai).

11:30 – 12:45 VINYASA FLOW Oro joga // Camille Shakti – pamoka yra dinamiška (vinyasa jogos stiliaus), asanos/jogos pozicijos apjungiamos į vientisą seką kartu su kvėpavimu. Pamoka yra intensyvesnė, stiprinanti kūną ir koordinaciją.

13:00 – 14:00 Pasibendrauk su mumis prie arbatos, susipažink su studija, pamokomis, mokytojomis, ar klausk, kas tik šaus į galvą 😊

14:00 – 15:00 KIDS Oro joga // Kristina – tai oro joga mažiesiams (6 – 12 m. vaikams). Linskma mankšta su specialia juosta, kur jos pagalba vaikai kaba ne tik aukštyn kojomis kaip beždžioniukai, bet ir supasi bei skraido lyg supynėse! Tai joga, akrobatika ir gimnastika viename!

15:15 – 16:30 BEGINNER Oro joga // Jolita – tai mažo intensyvumo oro jogos pamoka, kurioje lėtai apžvelgiamos pagrindinės oro jogos pozicijos/asanos ir pratimai.

16:45 – 18:00 YIN Oro joga // Camille Shakti – meditatyvus užsiėmimas paremtas yin jogos principu ir jo metu juosta yra visai žemoje padėtyje, kas leidžia pasyviai ir saugiai pratempti kūną, daugiau ir gyliau atsipalaiduoti. Šio užsiėmimo metu asanos išlaikomos ilgesnį laiko tarpą, taip ištempiamas raumenynas, sąnariai ir pasiekiami gilesni fascijų sluoksniai.

⏰KADA: rugsėjo 7 d. (šeštadienis) 10:00 – 18:00

✏️REGISTRACIJA: https://forms.gle/tgpDEX8X3q2qLRXh6

ℹ️INFORMACIJA:
8 641 59910
info@camijoga.lt
www.camiyoga.lt

Facebook: @camiyoga.lt
Instagram: @camiyoga.lt @camiyogair