CamíYoga Ore Nėščiosioms

Kviečiame specialiai pritaikytą jogą ore besilaukiančioms mamoms! Tai mažesnio intensyvumo mankšta – su kvėpavimo pratimais, meditacijomis ir jogos asanomis tiek ant kilimėlio tiek juostoje.

Pozicijos ir pratimai sudaryti taip, kad paruošti būsimas mamas – ypač skiriant dėmėsį mažojo dubens ir klubų raumenims, nugarai ir rankoms. Visos pozicijos atliekamos saugiai, o juostos pagalba pratempiama ir atpalaiduojama nugara, tad išlieka nesvarumo pojūtis ir pakibimas ore.

Nereikia būti lankius jogą ar jogą ore.

KADA: antradieniais ir ketvirtadieniais 12:00, penktadieniais 17:15
TRUKMĖ: 60 min

Mokytoja Ingrida Jaya Rybelienė

Mokytoja Ingrida Jaya Rybelienė

Jogos ore ir jogos ore nėščiosioms mokytoja

Ingrida yra dviejų vaikučių mama, studijavo LKKA (LSU) Sporto psichologiją, VDU Organizacijų psichologiją, baigė Sivananda jogos mokytojų kursus (TTC 200H) ir CamíYogos Ore kursus.

Anot Ingridos „Pamačius, sužinojus ir išbandžius pati CamíYoga Ore, supratau, štai ta veikla, kurios ieškojau visą gyvenimą. 3 metai reguliarios CamíYoga Ore mankštos iš ties atvėrė platesnes galimybes siekti savo norų, suteikė gyvenimui harmonijos, sudėliojo mintis, o be to, neatsimenu kada sirgau, sutvirtino kūną ir sielą. Kiekvienas užsiėmimas kaip dovana, dėkinga gyvenimui, aplinkai, Kamilei ir ten aukščiau.“

Susisiekime: