CamíYoga Ore Vaikams

CamíYoga Ore vaikams – tai linskma mankšta su specialia juosta, kur jos pagalba vaikai kaba ne tik aukštyn kojomis kaip beždžioniukai, bet ir supasi bei skraido lyg supynėse! Tai joga, akrobatika ir gimnastika viename!

 

CamíYogos Ore užsiėmimuose vaikučiai lavina koncentraciją, kūnai tampa lankstesni ir stipresni, gerina laikyseną, savijautą ir nuotaiką. Bet be viso to, šioje super smagioje mankštoje, vaikai išmoksta laikyti pusiausvyrą, tampa labiau pasitikintis savimi bei drąsesni.

 

CamíYogoje Ore vaikams yra atliekamas apšilimas visoms raumenų grupėms, mokomasi kvėpavimo pratimų, jogos pozicijų (asanos) bei teisingo atsipalaidavimo, o visa tai persipina su grupiniais žaidimais. Be viso to, vaikai mokosi medituoti – sutelkti dėmesį, pasitelkiant muzikinius žaidimus, o didaktinės pasakos lavina vaizduotę. Taip pat jogos užsiėmimuose vaikai vysto savo charakterį – mokomės tapti geresni, dėkingesni, kūrybiškesni ir atjaučiantys.

 

  • Jogoje Ore vaikams – vietų skaičius ribotas (grupėje iki 10 vaikučių).
  • Laukiami vaikai nuo 5 iki 12 metų.
  • Užsiėmimų laikas: pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 15:30

Susisiekime:

Ieva Petrokaitė

Ieva Petrokaitė

CamíYoga Ore vaikams mokytoja

Ieva baigusi KTU edukologijos magistro studijas, įkūrusi vaikų laisvalaikio ir užimtumo studiją “Elfų slėnis”. Ievai ugdyti mažuosius, tai mokytis kartu su jais ir iš jų. Nuo 2014m. praktikuojanti jogą ore, instruktorė kviečia vaikus pajusti laisvę mums neįprastu būdu – ore.