Flying OM – Antigravitacinė meditacija Naktyje

Kviečiu išbandyti Flying OM – Antigravitacinę meditaciją Naktyje, pasitelkiant Nidra jogos metodiką. Kodėl Naktyje? O gi todėl, kad tamsoje mūsų kūno ir aplinkos suvokimas pasikeičia kardinaliai – mes vis labiau ir giliau pasineriame į savo vidinį pasaulį. Užsimerkus nelieka nei sienų, nei lubų, kūnas tampa beformis, viena materija su erdve. Tad penki pojūčiai įgauna visai kitą reikšmę – kol rega „ilsisi“, klausa paaštrėja, sąlytis su žeme ar juosta tampa jautresnis ir tokiu būdu labiau įsitraukiama į tai ką darome – į „čia ir dabar“. Be viso to, žvelgiant iš psichologinės pusės, tamsoje dažniau mes jaučiamės pažeidžiami – tai tarsi susidūrimas su savo baimėmis, silpnybėmis ar ego, ką paprastai maskuojame dienos šviesa.

Tamsoje nelieka vertinimų, lyginimosi vieno su kitu ar tobulos pozos siekimo ir tuomet galime labiau susitelkti į save. Galiausiai viso užsiėmimo metu, kūnas ir protas pailsi, pasikraunama geros ir teigiamos energijos.

Tad ateikite ir atraskite savo tikrąjį “aš” ir kartu pasileiskime į meditaciją per judesį bei skrydį! :)

Atliksime ramius tempimo/kabėjimo pratimus ir pozas (asanas), vėliau tinkamai atsipalaiduosime (relaksacija) su masažu bei sutelksime protą į kvėpavimą ar į kitą koncentracijos objektą (meditacija).

Laikas

Penktadieniais 19:00

Trukmė

1,5 val.

Transformuok save Spalio 26 d.!

Kaina

10€ (vienas kartas)

Susisiekime: