Flying OM – Antigravitacinė meditacija Naktyje

Kviečiu išbandyti Flying OM – Antigravitacinę meditaciją Naktyje, pasitelkiant Nidra jogos metodiką. Kodėl Naktyje? O gi todėl, kad tamsoje mūsų kūno ir aplinkos suvokimas pasikeičia kardinaliai – mes vis labiau ir giliau pasineriame į savo vidinį pasaulį. Užsimerkus nelieka nei sienų, nei lubų, kūnas tampa beformis, viena materija su erdve. Tad penki pojūčiai įgauna visai kitą reikšmę – kol rega „ilsisi“, klausa paaštrėja, sąlytis su žeme ar juosta tampa jautresnis ir tokiu būdu labiau įsitraukiama į tai ką darome – į „čia ir dabar“. Be viso to, žvelgiant iš psichologinės pusės, tamsoje dažniau mes jaučiamės pažeidžiami – tai tarsi susidūrimas su savo baimėmis, silpnybėmis ar ego, ką paprastai maskuojame dienos šviesa. Per šią patirtį pereiname iš sąmonės į pasąmonę ir pažadiname savyje esančias subtiliąsias energijas.

Tamsoje nelieka vertinimų, lyginimosi vieno su kitu ar tobulos pozos siekimo ir tuomet galime labiau susitelkti į save. Galiausiai viso užsiėmimo metu, kūnas ir protas pailsi, sumažinama streso lygis, pasikraunama gera ir teigiama energija.

Tad ateikite ir atraskite savo tikrąjį “aš” ir kartu pasileiskime į meditaciją per judesį bei skrydį!

Atliksime ramius tempimo/kabėjimo pratimus ir pozas (asanas), vėliau gyliai atsipalaiduosime (nidra joga) su thai masažu bei sutelksime protą į kvėpavimą ar į kitą koncentracijos objektą (meditacija).

Laikas

Penktadieniais 19:00

Trukmė

1,5 val.

Transformuok save Gruodžio 7 d.!

Kaina

10€ (vienas kartas)

“Kai išsilaisvini per skrendį.

Kai joga yra Tavo kelias į sveikatą, ramybę ir išmintį.

Kai tiesiog esi.”

Camille Shakti

studijos įkūrėja ir jogos ore mokytoja, CamíYoga

Susisiekime: