Jogos Ore apmokymai Level 2-3

Šie kursai skirti tiems, kurie baigė CAMÍYOGA Ore Level 1-2 apmokymus ir turi praktikos jogoje ore.Mokomasi daugiau nei 150 sudėtingesnių jogos ore pozicijų/asanų ir pratimų, įvairių variacijų, daugiau akrobatinių perėjimų, persivertimų. Kursai vyksta tris dienas ir jų metu naudojama metodinė jogos ore instruktorių apmokymų medžiaga, remiantis unikaliu CamíYoga Ore metodu su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, Mėnulio pasveikinimu, pratimais ir asanomis.

Kursų metu išmokstama: 

  • teorinė ir praktinė jogos ore dalis, kur studijuojama pažengusiems skirtos pozicijos ir pratimai,
  • taisyklinga laikysena, pozicijų atlikimas, anatomija,
  • sudėtingesni perėjimai,
  • intensyvesnė jogos ore pamokos struktūra,
  • sudėtingesni kvėpavimo pratimai,
  • sudėtingesnės meditacijos.

Artimiausi kursai: 2019 m. pavasaris (bus tikslinama)

Sertifikatas

Mokiniui suteikiamas 26 akademinių valandų CamíYogos Ore / Aerial Yoga Level 2-3 sertifikatas.

Kursų trukmė

3 dienos (nuo penktadienio iki sekmadienio)

Kaina

390€ arba su jogos ore juosta – 470€ (įprasta juostos kaina 100€)

Stilius

CamíYoga Ore – tai unikalus CamíYoga Ore metodas su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis, kur apsijungia joga, akrobatika, šokis, pilates ir fizinė terapija. Apmokymu metu koncentruojamasi, kad kiekvienas instruktorius atrastų savo unikalų mokymo stilių. CamíYoga Ore integruojami šie jogos stiliai:

  • Hatha
  • Vinyasa
  • Yin
  • Power

Lygis

Jogos Ore apmokymai Level 2-3  (Intermediate-Advanced) – gali mokytis visi, kurie baigė Level 1-2 ir turi patirties jogoje ore. Šiuose kursuose apžvelgiamos sudėtingesnės jogos ore pozicijos/asanos ir pratimai, įvairios variacijos, daugiau akrobatinių perėjimų, persivertimų. Pamokos struktūra yra intensyvesnė ir ilgesnį laiko tarpą išliekama aukštyn kojomis arba ore. Tinkami mokyti jau praktikuojančius jogą ore – vidutinio – pažengusio lygio mokinius. Dalyvaujantys turėtų turėti anatomijos pagrindus, suvokimą apie jogos principus ir filosofiją.

“Šie mokymai kitokie – asanos apima dar daugiau kūno galimybių, dar daugiau skrydžio potyrių. Skirta kiekvienam norinčiam praplėsti tiek kaip mokytojo požiūrį, tiek kaip atėjusio dėl savęs į jogą ore.”

Ingrida Rybelienė

Jogos Ore mokytoja, CAMÍYOGA

Mokytoja Camille Shakti

CamíYoga studijos įkūrėja ir jogos ore mokytoja

Pirmosios jogos ore CamíYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2010 m., Hatha ir Vinyasa jogos (RYT500) ir CamíYogos Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (RYT200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (RYT300H), Jogos ore kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose.

Camille išvystė unikalų CamíYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius, paskaitas ir workshop’us bei retritus. Taip pat organizuoja jogos ore apmokymus Level 1-2 ir Level 2-3.

Susisiekime: