Oro jogos apmokymai Level 2-3

Šie kursai skirti tiems, kurie baigė CAMÍYOGA Ore Level 1-2 apmokymus ir turi praktikos jogoje ore. Mokomasi daugiau nei 150 sudėtingesnių jogos ore pozicijų/asanų ir pratimų tiek ore, tiek ant žemės naudojant juostą, įvairių variacijų, daugiau akrobatinių perėjimų, persivertimų. Tai vieninteliai oro jogos kursai Lietuvoje, kurie yra pripažinti Yoga Alliance (Pasaulinis jogos aliancas) ir juos ves pirmosios oro jogos CamíYoga Ore studijos Lietuvoje (nuo 2014 m.) įkūrėja ir unikalaus oro jogos metodo autorė  Camille Shakti (E-RYT200, RYT 500, YACEP).

Kursai vyksta tris intensyvias dienas ir programa apima paskaitas, diskusijas, klausimus-atsakymus, užduotis ir egzaminą. Kiekvienas mokinys gaus CAMÍYOGA metodinę jogos ore instruktorių apmokymų medžiagą. kuri yra parengta remiantis unikaliu CamíYoga Ore metodu su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, Mėnulio pasveikinimu, pratimais ir asanomis. Kursu metu bus pristatomas oro jogos metodas, technikos ir principai, bus rodomos demonstracijas, darbas grupėse, analizavimas, korekcijos ir taisyklingas pozicijos išdėstymas.

Kursų metu išmokstama: 

 • teorinė ir praktinė jogos ore dalis, kur studijuojama vidutinio lygio ir pažengusiems skirtos pozicijos bei pratimai,
 • taisyklinga laikysena, pozicijų atlikimas, anatomija,
 • sudėtingesni perėjimai,
 • intensyvesnė jogos ore pamokos struktūra,
 • sudėtingesni kvėpavimo pratimai,
 • sudėtingesnės meditacijos,
 • chakros.

3-ioji laida – artimiausi kursai: 2019 m. lapkričio 8-10 d.

Sertifikatas

Mokiniui suteikiamas 50 val. CamíYoga Ore / Aerial Yoga Teacher training Level 2-3 sertifikatas pripažintas Yoga Alliance (YACEP) ir galiojantis visame pasauyje.

Kursų trukmė

3 dienos

Penktadienis – Sekmadienis 10-18 val.

Pietų pertrauka 13-14 val.

Kaina

430€ arba su jogos ore juosta (+80€) – 510€ (įprasta juostos kaina 100€)

Esantiems CAMÍYOGA mokiniams taikoma 10% nuolaida

Stilius

CamíYoga Ore – tai unikalus CamíYoga Ore metodas su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis, kur apsijungia joga, akrobatika, šokis, pilates ir fizinė terapija. Apmokymu metu koncentruojamasi, kad kiekvienas instruktorius atrastų savo unikalų mokymo stilių. CamíYoga Ore integruojami šie jogos stiliai:

 • Hatha
 • Vinyasa
 • Yin
 • Power

Lygis

Jogos Ore apmokymai Level 2-3  (Intermediate-Advanced) – gali mokytis visi, kurie baigė Level 1-2 ir turi patirties jogoje ore. Šiuose kursuose apžvelgiamos sudėtingesnės jogos ore pozicijos/asanos ir pratimai, įvairios variacijos, daugiau akrobatinių perėjimų, persivertimų. Pamokos struktūra yra intensyvesnė ir ilgesnį laiko tarpą išliekama aukštyn kojomis arba ore. Tinkami mokyti jau praktikuojančius jogą ore – vidutinio – pažengusio lygio mokinius. Dalyvaujantys turėtų turėti anatomijos pagrindus, suvokimą apie jogos principus ir filosofiją.

Mokytoja Camille Shakti

CamíYoga studijos įkūrėja ir oro jogos mokytoja

Pirmosios orojogos CamíYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2009 m., Hatha ir Vinyasa jogos (E-RYT 500, YACEP) ir CamíYogos Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (RYT200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (RYT300H), Jogos ore kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose, nuėjo piligriminį Santiago kelią Ispanijoje. Camille dalinasi savo žiniomis su kitais ir praktikuoja pati tiek Lietuvoje, tiek Naujoje Zelandijoje.

Camille išvystė unikalų CamíYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius, paskaitas ir workshop’us bei retritus. Taip pat organizuoja oro jogos apmokymus Level 1-2 ir Level 2-3.

“Kviečiu pažinti save pasitelkiant kūrybiškumą ir spontaniškumą, momento pajutimą “čia ir dabar”, prisimenant žaismingumą lyg būnant vaiku, prapliačiant sąmoningumo tolius mano vedamuose jogos ore užsiėmimuose, meditacijose, kvėpavimo seminaruose ir kitose savęs pažinimo praktikose. Stengiuosi dalintis savo jogos ir judesio žiniomis ir džiaugsmais su Jumis bei kartu siekti vidinės gerovės, kūno ir sielos harmonijos, ramybės, meilės sau ir kitiems.”

Daugiau apie Camille's jogos kelią

“Oro jogą rekomenduočiau ir rekomenduoju ir rekomenduosiu kiekvienam :) Tai vienas iš mano gyvenimo atradimų!!!! Oro joga – tai nauji pojučiai, nauja patirtis, tvirtas kūnas ir sveikata – kiekvienam!! Mokymai buvo intensyvūs ir negaliu pasakyti, kad buvo lengva, bet buvo labai įdomi ir naudinga patirtis. Dar kartą kartojuos, bet Kamilė tikra savo srities profesionalė ir fanatė!! Mokytis iš tokio žmogaus – tikras malonumas :) Rekomenduoju kiekvienam, norinčiam tobulėti.”

Virginija Čalkienė

Baigė CamiYoga kursus level 2-3

“Šie mokymai kitokie – asanos apima dar daugiau kūno galimybių, dar daugiau skrydžio potyrių. Skirta kiekvienam norinčiam praplėsti tiek kaip mokytojo požiūrį, tiek kaip atėjusio dėl savęs į jogą ore.”

Ingrida Rybelienė

Jogos Ore mokytoja, CAMÍYOGA

Susisiekime: