Oro Jogos Juostos

Ar galvoji apie oro jogą namuse ir norėtum paskraidyti, kada tik užsimanius? Puiku, nes galite įsigyti oro jogos juostos komplektą ir įsitaisyti ją kur tik panorėjus :) Labai smagu prasitepti ir palevituoti artėjant šiltiems orams kur nors ore, ant medžių, o ir vaikams smagu pasisupti :)

Juostos medžiaga pagaminta iš geros kokybės polisterio ir elastano, ši medžiaga taip pat naudojama ir cirko oro pasirodymuose, išlaiko iki 150 kg svorį. Jos plotis 3 m, o ilgis 4,6 m.

Juostos patikrintos jau 7 metų praktikoje mūsų studijoje. Taip pat jau yra virš šimto žmonių, kurie įsigyjo juostą iš mūsų, praktikai namuose ar įtaisant kitose studijose.

Juostos komplektas yra paruoštas naudojimui ir ateina su instrukcija. Galima prie juostos įsigyti papildomus prailginimus (daisy chain) kurie nėra būtini, bet jeigu juosta naudosi vaikai ir suaugę, su jais žymiai patogiau taisyti aukštį, perkabinant karabiną per kilputes nei stumdant pačią juostą. Taip pat tuomet nesigirdi metalo į metalo girgždesio (karabinas į kablį) ir labai paprasta pasikabinti lauke ant medžio šakos/turniko.

Užsakymas/Užklausa:

REKVIZITAI:

TransferWise el. bankas

BE64 9670 2608 2252

KAMILE SEMIOTAITE

SWIFT: TRWIBEB1XXX

(Jeigu per Swedbank, tai kaip Tarptautinis pavedimas)

Kaip pasiruošti ir pasikabinti juostą

Įsukamoji kilpa į lubas

Įtaisymas į lubas (gipso plokšė su sijomis/balkiais)

Pasikabinimas ant medžio šakos/balkio/turniko