Mokytojai

Camille Shakti

Camille Shakti

CamíYogos įkūrėja ir jogos ore mokytoja

Pirmosios jogos ore CamíYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2010 m., Hatha ir Vinyasa jogos (RYT500) ir CamíYogos Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (TTC 200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (TTC 300H), Jogos ore kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose.

Camille išvystė unikalų CamíYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius, paskaitas ir workshop’us bei meditacijas. Taip pat organizuoja jogos ore apmokymus Level 1-2 ir Level 2-3.

Ingrida Jaya Rybelienė

Ingrida Jaya Rybelienė

Jogos ore ir nėščiųjų jogos mokytoja

Ingrida yra dviejų vaikučių mama, studijavo LKKA (LSU) Sporto psichologiją, VDU Organizacijų psichologiją, baigė Sivananda jogos mokytojų kursus (TTC 200H) ir CamíYogos Ore kursus. Anot Ingridos „Pamačius, sužinojus ir išbandžius pati CamíYoga Ore, supratau, štai ta veikla, kurios ieškojau visą gyvenimą. 3 metai reguliarios CamíYoga Ore mankštos iš ties atvėrė platesnes galimybes siekti savo norų, suteikė gyvenimui harmonijos, sudėliojo mintis, o be to, neatsimenu kada sirgau, sutvirtino kūną ir sielą. Kiekvienas užsiėmimas kaip dovana, dėkinga gyvenimui, aplinkai, Kamilei ir ten aukščiau.“
Ieva Petrokaitė

Ieva Petrokaitė

CamíYoga Ore vaikams mokytoja

Ieva baigusi KTU edukologijos magistro studijas, įkūrusi vaikų laisvalaikio ir užimtumo studiją “Elfų slėnis”, baigė CamíYogos Ore Vaikams kursus. Ievai ugdyti mažuosius, tai mokytis kartu su jais ir iš jų. Nuo 2014m. praktikuojanti jogą ore, instruktorė kviečia vaikus pajusti laisvę mums neįprastu būdu – ore.