Mokytojai

Camille Shakti Semiotaite

Camille Shakti Semiotaite

CamíYoga studijos įkūrėja ir oro jogos mokytoja

Pirmosios jogos ore CamíYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2009 m., Hatha ir Vinyasa jogos (E-RYT 500, YACEP) ir CamíYogos Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (RYT200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (RYT300H), Jogos ore kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose, nuėjo piligriminį Santiago kelią Ispanijoje. Camille dalinasi savo žiniomis su kitais ir praktikuoja pati tiek Lietuvoje, tiek Naujoje Zelandijoje.

Camille išvystė unikalų CamíYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius, paskaitas ir workshop’us bei retritus. Taip pat organizuoja oro jogos apmokymus Level 1-2 ir Level 2-3.

“Kviečiu pažinti save pasitelkiant kūrybiškumą ir spontaniškumą, momento pajutimą “čia ir dabar”, prisimenant žaismingumą lyg būnant vaiku, prapliačiant sąmoningumo tolius mano vedamuose jogos ore užsiėmimuose, meditacijose, kvėpavimo seminaruose ir kitose savęs pažinimo praktikose. Stengiuosi dalintis savo jogos ir judesio žiniomis ir džiaugsmais su Jumis bei kartu siekti vidinės gerovės, kūno ir sielos harmonijos, ramybės, meilės sau ir kitiems.”

Daugiau apie Camille’s jogos kelią

Jolita Jasiulevičiūtė-Balčiūnienė

Jolita Jasiulevičiūtė-Balčiūnienė

CamíYoga Ore mokytoja

“Šiuo metu vedu mažensio intensyvumo BEGINNER Oro jogą, o daugiau apie mane: 1998 m. baigiau bakalauro studijas LKKI (dabar LSU). Įgijau reabilitacijos bakalauro laipsnį, kineziterapeuto kvalifikaciją. 2008 m. tame pačiame universitete baigiau magistrantūros studijas. Šiuo metu studijuoju taikomąją kineziologiją. Po baigimo 19 metų dirbau kineziterapeute, slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje.

Nuo 2012 m. pradėjau domėtis joga, lankiau užsiemimą 1 kartą per savaitę ir pastebėjau, kaip keičiasi kūnas ir savijauta. Tai man buvo atradimas. Pajaučiau kokia svarbi yra kvėpavimo reikšmė kūnui, ką duoda sistemingas užsiėmimas fizine veikla. Taip pat, sužavėjo atsiradęs laisvumas kūne, pagerėjusi laikysena ir bendra ištvermė, stipresni raumenys. Ir tik vėliau atradau oro jogą, kuri mane apžavėjo, nes tai buvo kaip tyro oro gurkšnis. Į jogos ore mokymus, ėjau dėl to, kad galėčiau ir mokėčiau taikyti oro jogos ir masažo elementus savo praktikoje. Embriono pozicija – kas sukūrė šį stebuklą…? Ir aišku mano jogos mokytoja, Camille. Jos asmenybė ir ta šviesa bei meilė, kurią ji skleidžia.

Rekomenduoju tiems, kurie dar neatrado savo pratimo, fizinės veiklos, kuri įkvėptų, bet nori spręsti savo problemas patys, suprasti savo kūną ir mintis.”

Kristina Kupčinskienė

Kristina Kupčinskienė

CamíYoga Ore vaikams mokytoja

“Esu dviejų dukrų mama. Studijavau Mariampolės aukštesniojoje pedogoginėje mokykloje ir Vilniaus universitete. Nuo vaikystės aktyviai užsiminėjau gimnastika ir vaikystėje gavau pirmasias stuburo traumas, todėl aktyvų sportą teko pamiršti. Vėliau, pagilėjus sveikatos problemoms, pradėjau aktyviai domėtis saviugda ir Rytų medicina. Lankiau įvairias kūno ir emocijų lavinimo programas, bet nei viena visiškai nepatenkino kūno ir emocijų valdymo/pažinimo poreikių. Išbandžiau jogą ore ir suvokiau, kad tai tiesiausias kūno lavinimo, sąmoningumo ir emocinių blokų indentifikavimo kelias.

Praktikuoju jogą ore jau 2 metus, baigiau CamiYoga Ore kursus Level 1-2 suaugusiems ir vaikams, ir turėtą pedagoginę patartį su vaikais bei įgautas jogos ore žinias, apjungiu vedamuose KIDS Oro joga užsiėmimuose.”

Rima Čerapė

Rima Čerapė

CamíYoga Ore mokytoja

Unikalių potyrių lydima einu transformacijos keliu nuo karybos link jogos. Profesiniai ir gyvenimo pokyčiai mane labai džiugina. Aš įsimylėjau gyvenimą iš naujo. Esu dėkinga savo geriausiai draugei, kuri pakvietė išbandyti oro jogos užsiėmimus 2018 m. ir po vieno mėnesio lankymo pajaučiau, o aplinkiniai pamatė, kad ši jogos forma padeda man pakilti iš depresinės būsenos. Manau, jog kabojimas žemyn galva greičiau padėjo įsisąmoninti, jog aplinka, kuri supa mane, yra mano pačios (blogų ar gerų) minčių ir veiksmų kūrinys. Juk kiekvienas mes turime laisvę priimti savo gyvenimo sprendimus.

Nuoširdžiai kviečiu moteris bent keletą kartų iš eilės sudalyvauti CamiYoga užsiėmimuose ir pajusti tą kasdienai neįprastą būseną žemyn galva, savo kūno lengvumą, pasimėgauti naujais potyriais, palevituoti giliame atsipalaidavime nuo betarpiško minčių srauto.

Stiprinti ir lavinti savo fizinį kūną pradėjau prieš 19 m. Studijuojant užsienio Karo akademijoje, intensyvus sportas lydėjo kasdien. Aukštų rezultatų siekimas sporto varžybose ir kariniuose normatyvuose motyvavo domėtis ir palaikyti aukštą kūno dizainą. Bet buvo ir etapas, kuomet apatiškai apleidau savo fizinį kūną ir pasislėpiau savo vidiniame pasaulėlyje . Demotyvacija sveikatinimuisi buvo labai stipri: visai nebeturėjau energijos nei noro eiti į sporto klubą ar sportuoti savarankiškai, kas man anksčiau buvo įprasta. Oro joga įžiebė mano vidinės energijos variklį. Aš vėl susikūriau fizinio kūno tvirtumą ir toliau tobulinu lankstumą, vis giliau ir giliau pajaučiu tiek vidinį, tiek išorinį atsipalaidavimą ir ramybę gyventi Savo Gyvenimą.

Baigiau Švedijos karo akademiją 2005 m. Iki 2017 m. tarnyba kariuomenėje ir aktyvi įvairi sportinė veikla. 2019 m. CamiYoga Ore kursai Level 1-2.