Mokytojai

Camille Shakti Semiotaite

Camille Shakti Semiotaite

CamíYoga studijos įkūrėja ir jogos ore mokytoja

Pirmosios jogos ore CamíYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2010 m., Hatha ir Vinyasa jogos (E-RYT200, RYT 500, YACEP) ir CamíYogos Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (RYT200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (RYT300H), Jogos ore kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose, nuėjo piligriminį Santiago kelią Ispanijoje. Camille dalinasi savo žiniomis su kitais ir praktikuoja pati tiek Lietuvoje, tiek Naujoje Zelandijoje.

Camille išvystė unikalų CamíYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius, paskaitas ir workshop’us bei retritus. Taip pat organizuoja jogos ore apmokymus Level 1-2 ir Level 2-3.

“Kviečiu į jogos ore užsiėmimus, meditacijas, kvėpavimo seminarus ir kitas saves pažinimo praktikas. Stengiuosi dalintis savo jogos žiniomis ir džiaugsmais su Jumis bei kartu siekti vidinės gerovės, kūno ir sielos harmonijos.”

Daugiau apie Camille’s jogos kelią

Ingrida Jaya Rybelienė

Ingrida Jaya Rybelienė

CamíYoga Ore ir hatha jogos mokytoja

Ingrida yra dviejų vaikučių mama, studijavo LKKA (LSU) Sporto psichologiją, VDU Organizacijų psichologiją, baigė Sivananda jogos mokytojų kursus (RYT200H) ir CamíYogos Ore kursus Level 1-2 ir Level 2-3. Anot Ingridos „Pamačius, sužinojus ir išbandžius pati CamíYoga Ore, supratau, štai ta veikla, kurios ieškojau visą gyvenimą. 4 metai reguliarios CamíYoga Ore mankštos iš ties atvėrė platesnes galimybes siekti savo norų, suteikė gyvenimui harmonijos, sudėliojo mintis, o be to, neatsimenu kada sirgau, sutvirtino kūną ir sielą. Kiekvienas užsiėmimas kaip dovana, dėkinga gyvenimui, aplinkai, Kamilei ir ten aukščiau.“ Dabar Ingrida pati mokina jogos tiek ant kilimėlio, tiek juostoje, dalinasi savo įkvėpimu ir žiniomis su kitais CAMÍYOGA ORE užsiėmimuose.
Kristina Kupčinskienė

Kristina Kupčinskienė

CamíYoga Ore vaikams mokytoja

“Esu dviejų dukrų mama. Studijavau Mariampolės aukštesniojoje pedogoginėje mokykloje ir Vilniaus universitete. Nuo vaikystės aktyviai užsiminėjau gimnastika ir vaikystėje gavau pirmasias stuburo traumas, todėl aktyvų sportą teko pamiršti. Vėliau, pagilėjus sveikatos problemoms, pradėjau aktyviai domėtis saviugda ir Rytų medicina. Lankiau įvairias kūno ir emocijų lavinimo programas, bet nei viena visiškai nepatenkino kūno ir emocijų valdymo/pažinimo poreikių. Išbandžiau jogą ore ir suvokiau, kad tai tiesiausias kūno lavinimo, sąmoningumo ir emocinių blokų indentifikavimo kelias.

Praktikuoju jogą ore jau 2 metus, baigiau CamiYoga Ore kursus Level 1-2 suaugusiems ir vaikams, ir turėtą pedagoginę patartį su vaikais bei įgautas jogos ore žinias, apjungiu vedamuose JOGA ORE VAIKAMS užsiėmimuose.”

Jolita Jasiulevičiūtė-Balčiūnienė

Jolita Jasiulevičiūtė-Balčiūnienė

CamíYoga Ore mokytoja

“Šiuo metu vedu mažensio intensyvumo HEAL Joga Ore, skirtą žmonėms su traumomis ar atsistant po jų, koncentruojantis į problemines vietas. O daugiau apie mane: 1998 m. baigiau bakalauro studijas LKKI (dabar LSU). Įgijau reabilitacijos bakalauro laipsnį, kineziterapeuto kvalifikaciją. 2008 m. tame pačiame universitete baigiau magistrantūros studijas. Šiuo metu studijuoju taikomąją kineziologiją. Po baigimo 19 metų dirbau kineziterapeute, slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje.

Nuo 2012 m. pradėjau domėtis joga, lankiau užsiemimą 1 kartą per savaitę ir pastebėjau, kaip keičiasi kūnas ir savijauta. Tai man buvo atradimas. Pajaučiau kokia svarbi yra kvėpavimo reikšmė kūnui, ką duoda sistemingas užsiėmimas fizine veikla. Taip pat, sužavėjo atsiradęs laisvumas kūne, pagerėjusi laikysena ir bendra ištvermė, stipresni raumenys. Ir tik vėliau atradau oro jogą, kuri mane apžavėjo, nes tai buvo kaip tyro oro gurkšnis. Į jogos ore mokymus, ėjau dėl to, kad galėčiau ir mokėčiau taikyti oro jogos ir masažo elementus savo praktikoje. Embriono pozicija – kas sukūrė šį stebuklą…? Ir aišku mano jogos mokytoja, Camille. Jos asmenybė ir ta šviesa bei meilė, kurią ji skleidžia.

Rekomenduoju tiems, kurie dar neatrado savo pratimo, fizinės veiklos, kuri įkvėptų, bet nori spręsti savo problemas patys, suprasti savo kūną ir mintis.”

Renata Strazdė

Renata Strazdė

CamíYoga Ore mokytoja

“Meilė judesiui mane lydi nuo mažų dienų. Užsimezgusi klasikinio baleto pamokose, ji peraugo į ilgai trukusią draugystę su šiuolaikiniu išraiškos šokiu. Vėliau keletui metų nėriau visa esybe į kovos menus, mokiau to ir kitus. Įrodžiau sau, kad prieš troškimą judėti yra bejėgiai net gydytojų verdiktai. Įvairios per gyvenimą patirtos traumos paskatino domėtis žmogaus anatomija ir 2018 metais pasinėriau į mokslus, kuriuos baigus įgijau sporto trenerės sveikatinimo diplomą. Joga ore mane lydi nenutrūkstamai jau trečius metus, o 2018 rudenį baigiau suaugusiųjų CamíYoga Ore Level 1-2 lygio mokymų kursus.

Kodėl joga ore? Nes ji geba išvalyti nuo įtampų ir kito, mus tempiančio žemyn, nereikalingo balasto ne tik fizinį kūną, bet ir mentalinį. O kai gebame suvaldyti ir nuraminti protą, tuomet galime su malonumu ir vedami intuicijos lengvai bei su džiaugsmu vairuoti savo kasdienybę. Visuomet vadovaujuosi taisykle, kad nėra tinkamesnio laiko pokyčiams nei DABAR. O rūpinimasis savo kūno, proto ir dvasios sveikata visą gyvenimą, turėtų būti kiekvienam prioritetu. Kvėpavimo, meditacijos, judesio, saviugdos, sveikos gyvensenos seminarai bei joga ore – mano kasdieniai palydovai, kurie į mano gyvenimą atnešė harmoniją. Visu tuo, noriu pasidalinti ir su jumis. Kviečiu skrydžiui po neatrastas savęs pažinimo vietas!“