Mokytojai

Camille Shakti Semiotaite

Camille Shakti Semiotaite

CamiYoga studijos įkūrėja ir oro jogos mokytoja

Pirmosios oro jogos CamiYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2009 m., Hatha ir Vinyasa jogos (E-RYT 500, YACEP) ir CamiYoga Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (RYT200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (RYT300H), Yin jogos kursus, Oro jogos kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, OSHO meditacijas, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose, nuėjo piligriminį Santiago kelią Ispanijoje. Camille pramokė  3,000+ valandų, vedant jogos užsiėmimus ir kursus, turėjo virš 1000 mokinių ir paruošė daugiau nei 50 oro jogos mokytojų visoje Lietuvoje. Ji dalinasi savo įgauta patirtimi ir žiniomis su kitais ir praktikuoja pati tiek Lietuvoje, tiek Naujoje Zelandijoje.

Camille išvystė unikalų CamiYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius („Dancing Soul“, „Flying OM“, Joga Porose, Ant galvos stovėsenos pratybos, Meditacijos įvadas, Kvėpavimo praktikos) ir retritus („Kvėpuok, medituok ir nieko negalvok“, Jogos stovyklos moterims). Taip pat organizuoja oro jogos mokymus Level 1-2 ir Level 2-3, YIN/RESTORATIVE oro jogos kursus.

“Kviečiu pažinti save pasitelkiant kūrybiškumą ir spontaniškumą, momento pajutimą “čia ir dabar”, prisimenant žaismingumą lyg būnant vaiku, prapliačiant sąmoningumo tolius mano vedamuose jogos ore užsiėmimuose, meditacijose, kvėpavimo seminaruose ir kitose savęs pažinimo praktikose. Stengiuosi dalintis savo jogos ir judesio žiniomis ir džiaugsmais su Jumis bei kartu siekti vidinės gerovės, kūno ir sielos harmonijos, ramybės, meilės sau ir kitiems.”

Daugiau apie Camille’s jogos kelią

Kristina Kupčinskienė

Kristina Kupčinskienė

CamíYoga Ore mokytoja

“Esu dviejų dukrų mama. Studijavau Mariampolės aukštesniojoje pedogoginėje mokykloje ir Vilniaus universitete. Nuo vaikystės aktyviai užsiminėjau gimnastika ir vaikystėje gavau pirmasias stuburo traumas, todėl aktyvų sportą teko pamiršti. Vėliau, pagilėjus sveikatos problemoms, pradėjau aktyviai domėtis saviugda ir Rytų medicina. Lankiau įvairias kūno ir emocijų lavinimo programas, bet nei viena visiškai nepatenkino kūno ir emocijų valdymo/pažinimo poreikių. Išbandžiau jogą ore ir suvokiau, kad tai tiesiausias kūno lavinimo, sąmoningumo ir emocinių blokų indentifikavimo kelias.

Praktikuoju jogą ore jau 3 metus, baigiau CamiYoga Ore kursus Level 1-2 ir Level 2-3 suaugusiems ir vaikams, ir turėtą pedagoginę patartį su vaikais bei įgautas jogos ore žinias, apjungiu vedamuose KIDS Oro joga užsiėmimuose.”

Vaida Cirulienė

Vaida Cirulienė

CamíYoga Ore mokytoja

“Sportas kaip hobis mane lydi visą gyvenimą. Pradžioje buvo aerobika, po to daug metų sekė pilates praktika. Tuomet pastebėjau oro jogą ir pajutau, kad labai norėčiau ją išbandyti. Taip gimė meilė skraidymui. Iš pradžių tai buvo mėgavimasis ir malonumas pačiai sau. Nepastebimai jis peraugo į norą labiau gilintis, o galiausiai į norą dalintis tuo su kitais, skleisti tai, ką esu sukaupusi. Ilgą laiką manyje kirbėjo noras užsiimti veikla, kuri būtų miela širdžiai. Tik visuomet galvojau, kad tai bus kažkas, kas susiję su kita mano aistra – mandalų, fraktalų piešimu, sielos koliažu, neurografika ir kita menine terapine veikla. Tačiau gyvenimas kartais nustebina savo posūkiais. Aš priėmiau šį gyvenimo pasiūlytą kelią ir su džiugesiu pradedu juo eiti. 2019 m. baigiau CamiYoga kursus Level 1-2 ir Level 2-3.

Tad kviečiu keliauti su manimi, leistis į skrydį, išmokti priimti viską, ką mums teikia gyvenimas. Mane visuomet supo nuostabūs ir įkvepiantys įvairių praktikų mokytojai. Aš būčiau labai laiminga, jei nors dalelę to, ką patyriau su jais, perteikčiau ir jums.”

Jolita Jasiulevičiūtė-Balčiūnienė

Jolita Jasiulevičiūtė-Balčiūnienė

CamíYoga Ore mokytoja

“Šiuo metu vedu mažensio intensyvumo BASIC Oro jogą, o daugiau apie mane: 1998 m. baigiau bakalauro studijas LKKI (dabar LSU). Įgijau reabilitacijos bakalauro laipsnį, kineziterapeuto kvalifikaciją. 2008 m. tame pačiame universitete baigiau magistrantūros studijas. Šiuo metu studijuoju taikomąją kineziologiją. Po baigimo 19 metų dirbau kineziterapeute, slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje.

Nuo 2012 m. pradėjau domėtis joga, lankiau užsiemimą 1 kartą per savaitę ir pastebėjau, kaip keičiasi kūnas ir savijauta. Tai man buvo atradimas. Pajaučiau kokia svarbi yra kvėpavimo reikšmė kūnui, ką duoda sistemingas užsiėmimas fizine veikla. Taip pat, sužavėjo atsiradęs laisvumas kūne, pagerėjusi laikysena ir bendra ištvermė, stipresni raumenys. Ir tik vėliau atradau oro jogą, kuri mane apžavėjo, nes tai buvo kaip tyro oro gurkšnis. Į jogos ore mokymus, ėjau dėl to, kad galėčiau ir mokėčiau taikyti oro jogos ir masažo elementus savo praktikoje. Embriono pozicija – kas sukūrė šį stebuklą…? Ir aišku mano jogos mokytoja, Camille. Jos asmenybė ir ta šviesa bei meilė, kurią ji skleidžia.

Rekomenduoju tiems, kurie dar neatrado savo pratimo, fizinės veiklos, kuri įkvėptų, bet nori spręsti savo problemas patys, suprasti savo kūną ir mintis.”

Lina Jurėnienė

Lina Jurėnienė

Mindfulness meditacijų mokytoja

“Pagal išsilavinimą esu psichologė ir anglų k. vertėja. Daugiau kaip 20 m. nuolat domiuosi natūraliais sveikatos tausojimo bei puoselėjimo būdais. Taip įgijau sava patirtimi patikrintų žinių apie tokius sveikatinimo būdus, kaip: fizinę ir psichinę sveikatą tausojanti mityba, refleksoterapija (akupresūra, aurikoluterapija), aromaterapija, fitoterapija, natūralus gimdymas, harmonizuojamieji balso pratimai, kūno psichoterapija, fizinės ir energetinės mankštos sistemos (pilatesas, 5 Tibeto pratimai, Hadu gimnastika, Belojaras, Golčio sistema, cigūnas, joga) ir kt.

Esu baigusi klasikinio masažo kursus, taip pat dalyvavau tęstiniuose kūno psichoterapijos, tailandietiško vidaus organų masažo „Čineidzan“ ir tailandietiško raumenų bei jų fascijų atpalaidavimo masažo mokymuose. Bet labiausiai džiaugiuosi atradusi oro jogą ir meditaciją.

Prieš dvejus metus žiniomis apie meditaciją ir sava patirtimi ėmiau dalytis su žmonėmis: vedu reguliarias meditacijos pratybas, taip pat – seminarus, skirtus pradedantiesiems, kuriems įdomu daugiau sužinoti apie meditaciją ir patiems išbandyti įvairius jos būdus.   

Mano veiklos tikslas – padėti žmogui patirti jame slypinčią, deja, dažnai psichinės ir fizinės įtampos varžomą gyvybinę galią, ją išlaisvinti ir panaudoti gyvenimo kokybei gerinti. Kiekvieną kartą džiaugiuosi galėdama palydėti žmogų savęs pažinimo ir atsinaujinimo kelyje, kupiname naujų erdvių ir nuostabių, įkvepiančių atradimų.”