Užsiėmimai

‼️Nuo gruodžio 2d. studijos įkūrėja ir mokytoja Camille Shakti Semiotaite yra išvykus į Naująją Zelandiją, tad kontaktuokite asmenine žinute per FB arba rašykite 📩 info@camijoga.lt

 

Kaip užsiregistruoti?
 1. Nauji nariai privalo užpildyti anketą apie save, kad daugiau žinotume apie Jūsų sveikatą ir jogos patirtį: https://goo.gl/forms/rVQCBhk87kB4qyhb2
 2. Tada užsirezervuoti abonementą ir pamokas galite per šį puslapį: https://camiyoga.getomnify.com                                                                                                                       Pasirinkti ir keisti pamokas galėsite, kai bus atliktas apmokėjimas. Kai užsiregistruosite, visa info, priminimai ir patvirtinimas ateis el. paštu.
 3. Jei neaišku, kaip užsiregistruoti, pažiūrėkite šį video: http://www.camijoga.lt/kaip-uzsiregistruoti/

📬Jei kils klausimų, susisiekite su mumis per Facebook, info@camijoga.lt ar +37064159910

‼️Galite atvykti ir nesiregistravę, bet negarantuojame dėl laisvos juostos, arba parašykite mums žinutę, kad palaikyti Jums vietą ir kai ateisite pirmą kartą į studiją paaiškinsime, kaip naudotis sistema :)

Patarimai prieš atvykstant į užsiėmimą
 • Atvykti 10 min prieš užsiėmimą;
 • Užsiėmimas trunka 1 val 15-20 min;
 • 2-3 val. prieš užsiėmimą nieko nevalgyti arba labai lengvai užkąsti (vaisiai, javainiai ir pan.), kad nesupykintų;
 • Nenaudokite makiažo, stiprių kvepalų, nusiimkite visus papuošalus;
 • Apranga tūrėtų būti prigludusi, be užtrauktukų, didelių sagų ar kitų grandinėlių ir kabliukų.;
 • Avalynės nereikia, basomis;
 • Prašome išjungti mobiliuosius telefonus pamokos metu.
Taisyklės
 • Įsigijus abonementą, pamokas galite išsidėlioti kaip Jums patogu, kuriomis norite dienomis ir laikais bei išbandyti įvairias. Rezervuotis pamoką galima, kad ir 1 val prieš užsimiėmą ar kelias savaites prieš.
 • Pamoką galima atšaukti likus 2 valandoms iki paskirto užsiėmimo, jei mažiau nei 2 val, pamoka užskaitoma kaip ateita. Jei pamoka nebuvo atšaukta ir asmuo nepasirodė užsiėmime, tuomet taip pat pamoka bus užskaityta.
 • Mėnesio abonementas galioja 28 dienaslankstus pamokų abonementas galioja 3 mėnesius. Abonementai nėra pratęsimi.
 • Rezervacijos įsigalioja tik atlikus apmokėjimą.
 • Abonementas skirtas tik vienam asmeniuinaudoti, jo negalima perduoti kitam asmeniui, bet galite padovanoti kuponą kitam asmeniui.
 • Mėnesio abonementas prasideda nuo tos dienos, nuo kurios asmuo registravosi ir galioja 28 dienas.
 • Apmokėjimai už vienkartines pamokas/abonementus negrąžinami.
 • Pamokose gali dalyvauti maximum 17 žmonių, nepatekę į pamoką, galite registruotis į "Waitlist" ir Jums el. paštu bus pranešta, jei atsilaisvins vieta.
 • Jogos kilimėliai, kaladėlės ir pledukai yra studijoje, nebent norite atsinešti savo.
 • Prašome atvykti bent 5 min prieš prasidedant užsiėmimui.
 • Prašome išjungti mobiliuosius telefonus pamokos metu. Draudžama fotografuotis ar filmuotis pamokos metu. Tai galite padaryti po pamokos su mokytojo sutikimu.
 • Po pamokos prašome nuvalyti kilimėlius ir sudėti naudotas priemones į savo vietas.
 • Studijos etiketas - gerbiame vieni kitus, esam draugiški ir supratingi vienas kito atžvilgiu. Mes dalinames oro jogos žiniomis su meile ir atsidavimu. Tikimės, kad su mumis kartu atrasite ramybę, praplėsite kūno ir proto galimybes ir pasidalinsite savo draugišku buvimu! :)

Dėkojame ir Namaste! :)

CAMIYOGA

UŽSIĖMIMŲ APRAŠYMAI

BASIC Oro joga | Mažo intensyvumo ir pagrindai  

Gali dalyvauti visi. Tai mažo intensyvumo oro jogos pamoka, kurioje apžvelgiamos pagrindinės oro jogos pozicijos/asanos ir pratimai, tinkami pradedantiesiams. Taip pat užsiėmimuose atliekami kvėpavimo pratimai, meditacijos ir galutinis atsipalaidavimas (šavasana)su masažu. Jogos patirtis nėra būtina. Trukmė 75 min.

STRETCH Oro joga | Tempimas ir atsipalaidavimas

Gali dalyvauti visi. Užsiėmimo metu atliekai įvairūs tempimo ir išilginimo pratimai, juosta leidžia pasyviai ir saugiai pratempti kūną, daugiau atsipalaiduoti. Šio užsiėmimo metu asanos išlaikomos ilgesnį laiko tarpą, taip ištempiamas raumenynas, sąnariai ir pasiekiami gilesni fascijų sluoksniai. Tai meditatyvi pamoka ir ji užbaigiama galutiniu atsipalaidavimu (šavasana) su masažu. Tai labai mažo intensyvumo pamoka, kur susitelkiama į kūno pojūčius ir relaksaciją, tinkama tiek pradedantiesiams, tiek pažengusiems oro jogos praktikuotojams. Trukmė 75 min.

 

POWER Oro joga | Vidutinio intensyvumo ir daugiau akrobatikos

Gali dalyvauti visi. Tai vidutinio intensyvumo oro jogos pamoka, kurioje atliekamos variacijos su daugiau akrobatikos bei papildomos pozicijos ir pratimai vidutinio lygio mokiniams. Užsiėmimas sudarytas remiantisHathajogos principu – stiprinant ir ištempiant, asanos atliekamos atskirai išlaikant ilgesnį laiko tarpą (pvz 5-8 įkvėpimų), taip pat ilgesnį laiko tarpą išliekama aukštyn kojomis arba ore. Užsiėmimuose atliekami kvėpavimo pratimai, meditacijos ir galutinis atsipalaidavimas (šavasana) su masažu. Trukmė 75 min.

FLOW Oro joga | Dinamiška ir daugiau akrobatikos 

Gali dalyvauti jau turintys CamíYoga Ore pagrindus. Pamokos struktūra yra dinamiška (vinyasa jogos stiliaus), asanos/jogos pozicijos apjungiamos į vientisą seką kartu su kvėpavimu. Pamoka yra intensyvesnė ir ilgesnį laiko tarpą išliekama aukštyn kojomis arba ore, taip pat stiprinanti kūną ir koordinaciją. Užsiėmimuose praktikuojamos sudėtingesnės oro jogos pozicijos/asanos ir pratimai, įvairios variacijos, daugiau akrobatinių perėjimų, persivertimų. Taip pat pamokose atliekami kvėpavimo pratimai, meditacijos ir galutinis atsipalaidavimas (šavasana) su masažu. Trukmė 75 min.

KIDS Oro joga – tai linskma mankšta su specialia juosta, kur jos pagalba vaikai kaba ne tik aukštyn kojomis kaip beždžioniukai, bet ir supasi bei skraido lyg supynėse! Tai joga, akrobatika ir gimnastika viename!

Oro jogos užsiėmimuose vaikučiai lavina koncentraciją, kūnai tampa lankstesni ir stipresni, gerina laikyseną, savijautą ir nuotaiką. Bet be viso to, šioje super smagioje mankštoje, vaikai išmoksta laikyti pusiausvyrą, tampa labiau pasitikintis savimi bei drąsesni.

KIDS Oro jogoje yra atliekamas apšilimas visoms raumenų grupėms, mokomasi kvėpavimo pratimų, jogos pozicijų (asanos) bei teisingo atsipalaidavimo, o visa tai persipina su grupiniais žaidimais. Be viso to, vaikai mokosi medituoti – sutelkti dėmesį, pasitelkiant muzikinius žaidimus, o didaktinės pasakos lavina vaizduotę. Taip pat jogos užsiėmimuose vaikai vysto savo charakterį – mokomės tapti geresni, dėkingesni, kūrybiškesni ir atjaučiantys. Trukmė 60 min.

MIND FOCUS – nemokama meditacijos ir kvėpavimo pamoka. Gali dalyvauti visi. Trukmė 30 min.

GOOD MORNING | Nemokama rytinė mankšta 

CamiYoga kviečia visus į n e m o k a m a s rytines mankštas su profesionale kineziterapeute Jolita! Tai mažo intesyvumo sveikatinimo užsiėmimas ant kilimėlio. Pamoka susideda iš kvėpavimo, tempimo, raumenų stiprinimo pratimų. Užsiėmimo metu gerinsime lankstumą, pažinsime savo kūną, pajausime savo kūno galimybes ir išmoksime taisyklingai atlikti pratimus, kuriuos, galėsite praktikuoti ir namie. Pradėkime rytą žvaliai ir kupini geros energijos bei nuotaikos! Šis užsiėmimas skirtas visiems! TRUKMĖ: 60 min.