Užsiėmimai

Studija atostogauja, joginsimės ore nuo rugpjūčio 19 d.!

Studijos įkūrėja Camille Shakti Semiotaitė šiuo metu yra išvykusi į Naująją Zelandiją iki rugpjūčio 13 d. ir studijoje pamokos nevyksta. Susisiekti su Camille galite per facebook arba info@camijoga.lt

Vietų skaičius ribotas – iki 17 asmenų.
Kaip užsiregistruoti?
 1. Nauji nariai privalo užpildyti anketą apie save, kad daugiau žinotume apie Jūsų sveikatą ir jogos patirtį: https://goo.gl/forms/rVQCBhk87kB4qyhb2
 2. Tada užsirezervuoti abonementą ir pamokas galite per šį puslapį: https://camiyoga.getomnify.com                                                                                                                       Pasirinkti ir keisti pamokas galėsite, kai bus atliktas apmokėjimas. Visa info, priminimai ir patvirtinimas ateis el. paštu.
 3. Jei neaišku, kaip užsiregistruoti, pažiūrėkite šį video: http://www.camijoga.lt/kaip-uzsiregistruoti/

📬Jei kils klausimų, susisiekite su mumis per Facebook, info@camijoga.lt ar +37064159910

Jei nepavyks užsiregistruoti, galima ir atvykus studijoje, tik praneškite, kad rezervuotume vietą :)

Patarimai prieš atvykstant į užsiėmimą
 • Atvykti 10 min prieš užsiėmimą;
 • Užsiėmimas trunka 1 val 15-20 min;
 • 2-3 val. prieš užsiėmimą nieko nevalgyti arba labai lengvai užkąsti (vaisiai, javainiai ir pan.), kad nesupykintų;
 • Nenaudokite makiažo, stiprių kvepalų, nusiimkite visus papuošalus;
 • Apranga tūrėtų būti prigludusi, be užtrauktukų, didelių sagų ar kitų grandinėlių ir kabliukų.;
 • Avalynės nereikia, basomis;
 • Prašome išjungti mobiliuosius telefonus pamokos metu.
Taisyklės
 • Užsiregistruotis į pamokas galima 1 mėnesį į priekį.
 • Pamoką galima atšaukti likus 2 valandoms iki paskirto užsiėmimo, jei mažiau nei 2 val, pamoka užskaitoma kaip ateita. Jei pamoka nebuvo atšaukta ir asmuo nepasirodė užsiėmime, tuomet taip pat pamoka bus užskaityta.
 • Mėnesio abonementas galioja 28 dienas, lankstus pamokų abonementas galioja 3 mėnesius. Abonementai nėra pratęsimi.
 • Rezervacijos įsigalioja tik atlikus apmokėjimą.
 • Abonementas skirtas tik vienam asmeniui naudoti, jo negalima perduoti kitam asmeniui, bet galite padovanoti kuponą kitam asmeniui.
 • Įsigijus abonementą, pamokas galite išsidėlioti kuriomis norite dienomis ir laikais, rezervuotis pamoką galima ir valandai prieš užsimiėmą.
 • Mėnesio abonementas prasideda nuo tos dienos, nuo kurios asmuo registravosi ir galioja 28 dienas.
 • Apmokėjimai už vienkartines pamokas/abonementus negrąžinami.
 • Pamokose gali dalyvauti maximum 17 žmonių, nepatekę į pamoką, galite registruotis į “Waitlist” ir Jums el. paštu bus pranešta, jei atsilaisvins vieta.
 • Jogos kilimėliai, kaladėlės ir pledukai yra studijoje, nebent norite atsinešti savo.
 • Prašome atvykti bent 5 min prieš prasidedant užsiėmimui.
 • Prašome išjungti mobiliuosius telefonus pamokos metu. Draudžama fotografuotis ar filmuotis pamokos metu. Tai galite padaryti po pamokos su mokytojo sutikimu.
 • Po pamokos prašome nuvalyti kilimėlius ir sudėti naudotas priemones į savo vietas.
 • Studijos etiketas – gerbiame vieni kitus, esam draugiški ir supratingi vienas kito atžvilgiu. Mes dalinames oro jogos žiniomis su meile ir atsidavimu. Tikimės, kad su mumis kartu atrasite ramybę, praplėsite kūno ir proto galimybes ir pasidalinsite savo draugišku buvimu! :)

Dėkojame ir Namaste! :)

CAMIYOGA

UŽSIĖMIMŲ APRAŠYMAI

CAMÍYOGA Ore – naujo tipo joga, kai tradicinės jogos pozos (asanos) persipina su akrobatikos elementais, praplečiant kūno galimybes ir visa tai atliekama naudojant medžiaginę tamprią juostą. Užsiėmimuose integruojami visi 8 jogos žingsniai: jogos filosofija, požiūris į gyvenmą, asanos, kvėpavimo pratimai, koncentracija ir meditacija, taisyklingas atsipalaidavimas (šavasana) ir skatinamas sąmoningumas.

Joga Ore (All levels) – CamíYoga Ore potyriais gali mėgautis įvairios jogos ore patirties asmenys – tiek pradedantieji, tiek pažengusieji.

Joga Ore Level 1-2 (Beginner – Intermediate) – gali dalyvauti visi. Užsiėmimuose apžvelgiamos pagrindinės jogos ore pozicijos/asanos ir pratimai, tinkami pradedantiesiams, variacijos su daugiau akrobatikos bei papildomos pozicijos ir pratimai vidutionio lygio mokiniams. Jogos patirtis nėra būtina.

Jogos Ore Level 2-3  (Intermediate – Advanced) – gali dalyvauti jau turintys CamíYoga Ore pagrindus ir lankantys jogą ore daugiau nei 1 mėn. Užsiėmimuose praktikuojamos sudėtingos jogos ore pozicijos/asanos ir pratimai, įvairios variacijos, daugiau akrobatinių perėjimų, persivertimų. Pamokos struktūra yra dinamiška (vinyasa jogos stiliaus), intensyvesnė ir ilgesnį laiko tarpą išliekama aukštyn kojomis arba ore.

YIN Oro joga (Stretch & Relax) – šis užsiėmimas paremtas yin jogos principu ir jo metu juosta yra visai žemoje padėtyje, kas leidžia pasyviai ir saugiai pratempti kūną, daugiau atsipalaiduoti. Šio užsiėmimo metu asanos išlaikomos ilgesnį laiko tarpą, taip ištempiamas raumenynas, sąnariai ir pasiekiami gilesni fascijų sluoksniai. tai meditatyvi pamoka ir ji užbaigiama galutiniu atsipalaidavimu (šavasana). Tai mažo intensyvumo pamoka, kur susitelkiama į kūno pojūčius ir relaksaciją, tinkama tiek pradedantiesiams, tiek pažengusiems jogos ore praktikuotojams.

CamíYoga Ore vaikams – tai linskma mankšta su specialia juosta, kur jos pagalba vaikai kaba ne tik aukštyn kojomis kaip beždžioniukai, bet ir supasi bei skraido lyg supynėse! Tai joga, akrobatika ir gimnastika viename!

CamíYoga Ore vaikams yra atliekamas apšilimas visoms raumenų grupėms, mokomasi kvėpavimo pratimų, jogos pozicijų (asanos) bei teisingo atsipalaidavimo, o visa tai persipina su grupiniais žaidimais. Be viso to, vaikai mokosi medituoti – sutelkti dėmesį, pasitelkiant muzikinius žaidimus, o didaktinės pasakos lavina vaizduotę. Taip pat jogos užsiėmimuose vaikai vysto savo charakterį – mokomės tapti geresni, dėkingesni, kūrybiškesni ir atjaučiantys.

HEAL Joga Ore (terapinė-gydomoji) –mažo intensyvumo oro jogos pamoka, skirta žmonėms turintiems traumų ar atsistatymui po traumų, ligų, po ilgalaikio nesportavimo, raumenų tonuso padidinimo, tinkanti senjorams. Pamokos metu atliekami pratimai ir pozicijos yra pritaikyti pagal asmens fizines galimybes ir naudojama tiek juosta, tiek kilimėlis. Tam, kad sumažintume stresą ir įneštume kūno ir proto balansą, mokomės kvėpavimo pratimų ir meditacijos. Šiuos terapinius užsiėmimus veda profesionali kineziterapeutė.