Užsiėmimai

Prisijunk prie oro jogos ir susitinkame juostose!

Kaip užsiregistruoti?
 1. Tada užsirezervuoti abonementą ir pamokas galite per šį puslapį: https://camiyoga.getomnify.com                                                                                                                       Pasirinkti ir keisti pamokas galėsite, kai bus atliktas apmokėjimas. Kai užsiregistruosite, visa info, priminimai ir patvirtinimas ateis el. paštu.
 2. Jei neaišku, kaip užsiregistruoti, pažiūrėkite šį video: http://www.camijoga.lt/kaip-uzsiregistruoti/

📬Jei kils klausimų, susisiekite su mumis per Facebook, info@camijoga.lt ar +37064159910

‼️Galite atvykti ir nesiregistravę, bet negarantuojame dėl laisvos juostos, arba parašykite mums žinutę, kad palaikyti Jums vietą ir kai ateisite pirmą kartą į studiją paaiškinsime, kaip naudotis sistema :)

Patarimai prieš atvykstant į užsiėmimą
 • Atvykti 10 min prieš užsiėmimą;
 • Užsiėmimai trunka 60-75 min, priklausomai į kokį registruositės;
 • 2-3 val. prieš užsiėmimą nieko nevalgyti arba labai lengvai užkąsti (vaisiai, javainiai ir pan.), kad nesupykintų;
 • Nenaudokite makiažo, stiprių kvepalų, nusiimkite visus papuošalus;
 • Apranga tūrėtų būti prigludusi, be užtrauktukų, didelių sagų ar kitų grandinėlių ir kabliukų.;
 • Avalynės nereikia, basomis;
 • Prašome išjungti mobiliuosius telefonus pamokos metu.
Taisyklės
 • Įsigijus abonementą, pamokas galite išsidėlioti kaip Jums patogu, kuriomis norite dienomis ir laikais bei išbandyti įvairias. Rezervuotis pamoką galima, kad ir 1 val prieš užsimiėmą ar kelias savaites prieš.
 • Pamoką galima atšaukti likus 2 valandoms iki paskirto užsiėmimo, jei mažiau nei 2 val, pamoka užskaitoma kaip ateita. Jei pamoka nebuvo atšaukta ir asmuo nepasirodė užsiėmime, tuomet taip pat pamoka bus užskaityta.
 • Mėnesio abonementas galioja 28 dienaslankstus pamokų abonementas galioja 3 mėnesius. Abonementai nėra pratęsimi.
 • Rezervacijos įsigalioja tik atlikus apmokėjimą.
 • Abonementas skirtas tik vienam asmeniui naudoti, jo negalima perduoti kitam asmeniui, bet galite padovanoti kuponą kitam asmeniui.
 • Mėnesio abonementas prasideda nuo tos dienos, nuo kurios asmuo registravosi ir galioja 28 dienas. Savo paskyroje ir el. laiške  galite matyti datas: nuo kurios dienos prasidėjo abonementas ir kurią dieną jis jau nebegalios.
 • Įsigijus 1 mėn. ar 2 sav. NERIBOTĄ abonementą, sąmoningas naudojimas - registraciją į vieną rytinę ir/ar vieną vakarinę pamoką per dieną, nes vietų skaičius grupėje yra ribotas. 
 • Apmokėjimai už vienkartines pamokas/abonementus negrąžinami.
 • Pamokose gali dalyvauti maximum 17 žmonių, nepatekę į pamoką, galite registruotis į "Waitlist" ir Jums el. paštu bus pranešta, jei atsilaisvins vieta.
 • Jogos kilimėliai, kaladėlės ir pledukai yra studijoje, nebent norite atsinešti savo.
 • Prašome atvykti bent 5 min prieš prasidedant užsiėmimui.
 • Prašome išjungti mobiliuosius telefonus pamokos metu. Draudžama fotografuotis ar filmuotis pamokos metu. Tai galite padaryti po pamokos su mokytojo sutikimu.
 • Po pamokos prašome nuvalyti kilimėlius ir sudėti naudotas priemones į savo vietas.
 • Studijos etiketas - gerbiame vieni kitus, esam draugiški ir supratingi vienas kito atžvilgiu. Mes dalinames oro jogos žiniomis su meile ir atsidavimu. Tikimės, kad su mumis kartu atrasite ramybę, praplėsite kūno ir proto galimybes ir pasidalinsite savo draugišku buvimu! :) 

Dėkojame ir Namaste! :)

CAMIYOGA

UŽSIĖMIMŲ APRAŠYMAI

Oro Joga Pradedantiesiams | Mažo – vidutinio intensyvumo ir pagrindai  

Gali dalyvauti visi. Tai mažo – vidutinio intensyvumo oro jogos pamoka, kurioje apžvelgiamos pagrindinės oro jogos pozicijos/asanos ir pratimai, tinkami tiek pradedantiesiems, tiek jau lankantiems. Taip pat užsiėmimuose atliekami kvėpavimo pratimai, meditacijos ir galutinis atsipalaidavimas (šavasana)su masažu. Jogos patirtis nėra būtina. Trukmė 75 min.

Oro Joga Lankantiems | Intensyviau ir daugiau akrobatikos 

Gali dalyvauti jau turintys oro jogos pagrindus. Pamokos struktūra yra dinamiška, asanos/jogos pozicijos apjungiamos į vientisą seką kartu su kvėpavimu. Pamoka yra intensyvesnė ir ilgesnį laiko tarpą išliekama aukštyn kojomis arba ore, taip pat stiprinanti kūną ir koordinaciją. Užsiėmimuose praktikuojamos sudėtingesnės oro jogos pozicijos/asanos ir pratimai, įvairios variacijos, daugiau akrobatinių perėjimų, persivertimų. Taip pat pamokose atliekami kvėpavimo pratimai, meditacijos ir galutinis atsipalaidavimas (šavasana) su masažu. Trukmė 75 min.

YIN Oro Joga | Tempimas ir atsipalaidavimas su žema juosta

Gali dalyvauti visi. Šis užsiėmimas paremtas yin jogos principu ir jo metu juosta yra visai žemoje padėtyje, kas leidžia pasyviai ir saugiai pratempti kūną, daugiau atsipalaiduoti. Šio užsiėmimo metu asanos išlaikomos ilgesnį laiko tarpą, taip ištempiamas ne tik raumenynas, bet pasiekiami jungiamieji audiniai: sąnariai, raiščiai, sausgyslės ir gilesni fascijų sluoksniai. Taip pat ši pamoka yra meditatyvi ir užbaigiama galutiniu atsipalaidavimu (šavasana) su masažu. Tai labai mažo intensyvumo pamoka, kur susitelkiama į šią akimirką ir relaksacija bei įsiklausoma į kūno pojūčius ir emocijas. Tinkama tiek pradedantiesiams, tiek pažengusiems oro jogos praktikuotojams. Trukmė 75 min.

 

KIDS Oro joga – tai linskma mankšta su specialia juosta, kur jos pagalba vaikai kaba ne tik aukštyn kojomis kaip beždžioniukai, bet ir supasi bei skraido lyg supynėse! Tai joga, akrobatika ir gimnastika viename!

Oro jogos užsiėmimuose vaikučiai lavina koncentraciją, kūnai tampa lankstesni ir stipresni, gerina laikyseną, savijautą ir nuotaiką. Bet be viso to, šioje super smagioje mankštoje, vaikai išmoksta laikyti pusiausvyrą, tampa labiau pasitikintis savimi bei drąsesni.

KIDS Oro jogoje yra atliekamas apšilimas visoms raumenų grupėms, mokomasi kvėpavimo pratimų, jogos pozicijų (asanos) bei teisingo atsipalaidavimo, o visa tai persipina su grupiniais žaidimais. Be viso to, vaikai mokosi medituoti – sutelkti dėmesį, pasitelkiant muzikinius žaidimus, o didaktinės pasakos lavina vaizduotę. Taip pat jogos užsiėmimuose vaikai vysto savo charakterį – mokomės tapti geresni, dėkingesni, kūrybiškesni ir atjaučiantys. Trukmė 60 min.

FAMILY | Tėvų ir Vaikų Oro joga 

Suaugę ir vaikai susivienija!🙌👨‍👩‍👧‍👦 Nuo vasario 29 d. kiekvieną šeštadienį 12:30 bus puiki proga mamoms, tėčiams ir vaikams praleisti laiką kartu!💖 Kartu skraidysit, mankštinsitės, mokysitės jogos ir akrobatikos, bet svarbiausiai smagiai praleisit šeštadienio popietę!😊 Šiuose užsiėmimuose gali dalyvauti visi ir jogos patirtis nėra būtina. Trukmė: 60 min.

Galioja tie patys abonementai kaip ir KIDS Oro jogai arba kaip vienkartinės pamokos. Vienkartinė pamoka – 10eur.

 

MINDFULNESS meditacijas – saviugdai skirtuose vaizdo ir garso įrašuose, seminaruose, straipsniuose ar knygose šiandien dažnai teigiama, kad visa, ką gyvenime patiriame, labai priklauso nuo mūsų įsitikinimų, ir kad norėdami ką nors pakeisti, pirmiausia turėtume keisti savo mintis apie pačius save ir aplinką. Atrodo, visai paprasta – tik imk teigiamai mąstyti, ir gyvenimas pasikeis, bet tai padaryti ne visada lengva, nes daugelio savo įsivaizdavimų ir įsitikinimų patys iki galo nesuvokiame. Toks nesąmoningas mąstymo turinys ir jo sukeltos emocijos – dažnai būna priešingi tam, ko sąmoningai trokštame, todėl mūsų idėjos virsta tikrove lėčiau nei norėtume.

„Mindfulness“ meditacija (angl. „mindfulness“ – sąmoningas suvokimas) kaip tik ir padeda pratintis atidžiau stebėti vidinę savo visatą – mintis, jausmus, emocijas, impulsus , kad galėtume vis sąmoningiau dėmesiu maitinti ir puoselėti tas mintis, kurios mus įkvepia ir stiprina nusiteikimą gyventi pagal savo sumanymą ir vertybes.

Dar „Mindfulness“ teikia galimybę pratintis dažniau gyventi dabartyje, užuot mintimis klaidžiojus į praeitį ar ateitį ir veikus automatiškai. Per kvėpavimą ir kitus kūno pojūčius gyvai įsibūdami į esamą akimirką, joje – ir per praktiką, ir kasdienybėje – atrandame ramybę, atsipalaidavimą ir vidinės tylos erdvę, kurioje aiškiau išgirstame pačius save. Tik taip galime nuolat atsinaujinti, kurti savo gyvenimą, patirti džiugią nuostabą, jaustis iš tikrųjų gyvi ir laimingi. Vienos pamokos kaina – 5€. Trukmė: 45min.