Fly meditacija Hang garsuose + masažas

CAMÍYOGA kviečia į oro jogos ir muzikos sintezę! 🧘‍♀️🧘‍♂️🎶 Kur Hang’o garsai nuneš į visišką meditaciją, o saugiai ir šiltai gulint oro jogos juostose – kokone – lengvas siūbavimas padės panirt į gylesnį atsipalaidavimą. Tuo pačiu bus atliekamas relaksacinis masažas.

Čia nebeliks minčių, nebeliks laiko, čia tiesiog būsi Tu ir Tavo esybė. Taip lengvai ir laisvai. Be jokių vertinimų, be jokių lūkesčių. Priimant save toje būtyje, ramybėje ir meilėje.

🥁Šamaniškais būgnais ir Hangu muzikuos Alvis Samuolis:”Hang’ą pirmą kartą pačiupinėjau pusmečio klajonėse po Indiją 2009. Gryžęs namo užsisakiau šį neeillinį instrumentą ir pralaukus beveik 4 metus eilėje, pagaliau pradejau juo muzikuoti. Jo garsas užbūrė ne tik mane bet ir visus jį išgirdusius :)

🧘‍♀️🧘‍♂️Meditaciją ir masažus ves CamíYoga studijos įkūrėja ir oro jogos mokytoja Camille Shakti Semiotaite. Daugiau apie Camille’s jogos kelią: http://www.camijoga.lt/camiyoga/

🎵Truputi apie Hang’o instrumentą. Pasak legendos, hang’as gyvavo jau prieš kelis tūkstantmečius, tačiau jo magiško skambesio paslaptis ilgiems metams buvo prarasta ir tik 2000 metais hang’as buvo atrastas iš naujo. Šio instrumento skambesys gali priminti ir arfą, ir vargonus, ir fortepijoną, ir gitarą, ir varpelius ar netgi žmogaus balsą. Hang būgnas, dar vadinamas rankinis būgnas, iš išorės primena skraidančią ateivių lėkštę, o išgauti garsą iš jo galima įvairiais būdais: groti pirštų galiukais, delnu arba jo kraštu. Šis unikalus mušamasis muzikos instrumentas susideda iš dviejų metalinių pusrutulių, o svarbiausia, kad nėra jokių taisyklių, kaip su juo groti. Viskas ko reikia, tai rankos ir meilė muzikai.

Tad telieka užsimerkti ir atsiduoti akimirkai, muzikai ir pojūčiams! 😌👌🕉

‼️Liko vietos tik ant kilimėlio! Masažas taip pat bus jei ką 😊!

‼️Nepamirškit pasiimti šiltas kojines, pleduką ar šiltą megztinį 😊🧦☀️

🗓LAIKAS: penktadienis (gegužės 24) 19:00

TRUKMĖ: ~1,5 val.

💶KAINA: 15€ (juostoje) arba 12€ (ant kilimėlio)

🕉REGISTRACIJA:
FB asmeninė žinutė
info@camijoga.lt
864159910

🕉Daugiau info:
www.camiyoga.lt
Facebook: @camiyoga.lt
Instagram: @camiyoga.lt @camiyogair