Apie CamíYoga

Sveiki, mielieji,

aš esu Camille Shakti ir kviečiu į jogos ore užsiėmimus, meditacijas, kvėpavimo seminarus ir kitas saves pažinimo praktikas. Stengiuosi dalintis savo jogos žiniomis ir džiaugsmais su Jumis bei kartu siekti vidinės gerovės, kūno ir sielos harmonijos.

Kaip susikūrė CAMÍYOGA?

Joga vienaip ir kitaip mane sekė nuo mažumės, tačiau viskas prasidėjo nuo šiuolaikinio šokio ir kūno išraiškos. Pajutau, kad per kūną galime išreikšti savo tikrąsias mintis, tai tarsi mūsų vidinio „aš“ – sielos – kalba. Pradėjau labiau gilintis į šokio ir judesio terapijas bei improvizacijas, kurių metu atradau meditaciją per judesį – laiko ir vietos išnykimą, kai lieki tik šioje akimirkoje. Tai lėmė mano įsitraukimą į Tai chi (kinų kovos menas-visapusiškas savęs tobulinimas per energetiką), kur visa praktika grindžiama meditacija per judesį ir dirbimą ties vidinėmis energijomis.

Galiausiai pradėjau domėtis joga, jos visapusiškumu ir natūralumu tiek fizine, tiek dvasine prasme. Joga – man tapo gyvenimo menu arba susijungimu su Dievu/Visata/Absoliutu ir kiekviena esybe. Po kelių metų praktikos, užsikrečiau joga rimtai, ypač Sivananda ir Ashtanga jogos kryptimis. Tuo pačiu gilinausi į įvairias kitas technikas ir metodikas: Acroyoga, Nidra joga, Joga porose, Thai masažų kursai, kurių principus vėliau apjungiau ir pritaikiau savo užsiėmimuose.

Galiausiai 2014 m. pavasarį atradau Jogą Ore – nuostabią patirtį ore, antigravitacinėje būsenoje (plačiau: http://www.camijoga.lt/camijoga-ore/). Tai magiška patirtis, kurią patariu išbandyti bent vieną kartą visiems – tai nuostabios emocijos ir kitoniški pojūčiai, arba paprastai tariant – išsilaisvinimas. 2014 m. rudenį įkūriau pirmąją JOGOS ORE studija Lietuvoje – “CAMÍYOGA ORE”. Na, o 2015 m. baigiau LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą bei tapau oficialia Sivanandos jogos mokytoja (Yoga Siromani, TTC 200H). Tai universali jogos sistema, apjungianti fizinius (asana), kvėpavimo pratimus (pranayama), tinkamą atsipalaidavimą (savasana), vegetarinė mityba ir pozityvus mąstymas (vedanta) bei meditacija (dhyana). O 2016 m. Indijoje baigiau Pažengusių jogos mokytojų kursus (TTC 300H).

Po ilgametės praktikos išvysčiau unikalų CamíYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu vedu jogos ore užsiėmimus, taip pat Vinyasa tipo jogą, kvėpavimo ir meditacijos praktikas, šokio meditaciją, renginius, paskaitas bei workshop’us. Organizuoju jogos ore apmokymus Level 1-2 ir Level 2-3.