Camille Shakti – CAMÍYOGA įkūrėja

Sveiki, mielieji,

aš esu Camille Shakti ir kviečiu į jogos ore užsiėmimus, meditacijas, kvėpavimo seminarus ir kitas saves pažinimo praktikas. Stengiuosi dalintis savo jogos žiniomis ir džiaugsmais su Jumis bei kartu siekti vidinės gerovės, kūno ir sielos harmonijos.

Kaip susikūrė CAMÍYOGA?

Joga vienaip ir kitaip mane sekė nuo mažumės, tačiau viskas prasidėjo nuo šiuolaikinio šokio ir kūno išraiškos. Pajutau, kad per kūną galime išreikšti savo tikrąsias mintis, tai tarsi mūsų vidinio „aš“ – sielos – kalba. Pradėjau labiau gilintis į šokio ir judesio terapijas bei improvizacijas, kurių metu atradau meditaciją per judesį – laiko ir vietos išnykimą, kai lieki tik šioje akimirkoje. Tad norėjosi gilintis dar labiau į ezoterinius ir energetinius dalykus. Tai lėmė mano įsitraukimą į Tai chi (kinų kovos menas-visapusiškas savęs tobulinimas per energetiką), kur visa praktika grindžiama meditacija per judesį ir dirbimą ties vidinėmis energijomis.

Anksčiau, kai joga tik pradėjo populiarėti Lietuvoje, aš susidūriau su atmetimo reakcija, nes toji lietuviškoji joga buvo labiau tik fizinės asanos ir kūno lankstumas, tos tikrosios jogos ir gilumos buvo mažai. Bet prie jogos aš grįžau.  Tik su joga susidraugavau savarankiškai, pasineriant į meditacijas, kvėpavimo technikas ir filosofiją bei pritaikant išmoktas žinias praktikoje.  Galiausiai mane įtraukė jogos visapusiškumas ir natūralumas tiek fizine, tiek dvasine prasme ir ją praktikuoju 9 metus. Joga – man tapo gyvenimo menu arba susijungimu su Dievu/Visata/Absoliutu ir kiekviena esybe. Po kelių metų praktikos, užsikrečiau joga rimtai, ypač Sivananda, Ashtanga ir Vinyasa jogos kryptimis. Tuo pačiu gilinausi į įvairias kitas technikas ir metodikas: Acroyoga, Nidra joga, Joga porose, Thai masažų kursai, kurių principus vėliau apjungiau ir pritaikiau savo užsiėmimuose.

Galiausiai 2014 m. pavasarį atradau Jogą Ore – nuostabią patirtį ore, antigravitacinėje būsenoje (plačiau: http://www.camijoga.lt/camijoga-ore/). Tai magiška patirtis, kurią patariu išbandyti bent vieną kartą visiems – tai nuostabios emocijos ir kitoniški pojūčiai, arba paprastai tariant – išsilaisvinimas. 2014 m. rudenį įkūriau pirmąją JOGOS ORE studija Lietuvoje – “CAMÍYOGA ORE”. Na, o 2015 m. baigiau LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą bei tapau oficialia Sivanandos jogos mokytoja (Yoga Siromani, TTC200H). Tai universali jogos sistema, apjungianti fizinius (asana), kvėpavimo pratimus (pranayama), tinkamą atsipalaidavimą (savasana), vegetarinė mityba ir pozityvus mąstymas (vedanta) bei meditacija (dhyana). O 2016 m. Indijoje baigiau Pažengusių jogos mokytojų kursus (TTC300H) ir tapau diplomuota pažengusių jogos mokytoja (RYT500).

Po ilgametės oro jogos praktikos išvysčiau unikalų CamíYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu vedu jogos ore užsiėmimus, taip pat Vinyasa tipo jogą, kvėpavimo ir meditacijos praktikas, šokio meditaciją, renginius, paskaitas bei workshop’us. Organizuoju jogos ore apmokymus Level 1-2 ir Level 2-3.

Nuo 2018 m. prie CAMÍYOGA komandos prsijungė dvi puikios mokytojos Ingrida Jaya ir Kristina :)