Oro Jogos Juostos | Hamakai Ore

Ar galvoji apie oro jogą namuse (nemokamos oro jogos video pamokos) ir norėtum paskraidyti, kada tik užsimanius? Puiku, nes galite įsigyti oro jogos juostos (hamako) komplektą ir įsitaisyti ją kur tik panorėjus :) Labai smagu prasitepti, pasportuoti, atsipalaiduoti ir palevituoti artėjant šiltiems orams kur nors ore, ant medžių, o ir vaikams smagu pasisupti :)

Oro jogos juostos medžiaga pagaminta iš geros kokybės polisterio ir elastano, ši medžiaga taip pat naudojama ir cirko (akrobatikos/šokio ore) pasirodymuose, išlaiko iki 900 kg svorį. Jos plotis 3 m, o ilgis 4,6 m. Galima pasirinkti NET iš 17 spalvų!🌈

Juostos patikrintos jau 10 metų praktikoje mūsų pirmojoje oro jogos studijoje Lietuvoje CamiYoga (nuo 2014 m.). Taip pat jau yra virš 1000+ klientų, kurie įsigyjo juostą iš mūsų, praktikai namuose ar įtaisant kitose studijose Lietuvoje ir kitose šalyse (Italija, Ispanija, Australija, Kroatija, Nyderlandai, Graikija). Juostos komplektas yra paruoštas naudojimui ir ateina su instrukcija. Galima prie juostos įsigyti papildomus prailginimus (daisy chain), kurie nėra būtini, bet jeigu lubų aukštis apie 3 m ir daugiau, tuomet jie pravers, jeigu juosta naudosis vaikai ir suaugę, su jais žymiai patogiau taisyti aukštį, perkabinant karabiną per kilputes nei stumdant pačią juostą. Taip pat tuomet nesigirdi metalo į metalo girgždesio (karabinas į kablį) ir labai paprasta pasikabinti lauke ant medžio šakos/turniko.

Oro Jogos Juostos/Hamako komplektas

(įeina oro jogos juosta, karabinai ir tarpinės juostelės ‘sling’ai’, instrukcija)

Kaina: 120€

17 skirtingų spalvų: geltona, oranžinė, raudona, rožinė, violetinė, alyvinė, salotinė, smaragdinė žalia, turkio, žydra, balta, juoda, tamsiai mėlyna, šampaninė, rausva (persikinė), neoninė žalia, auksinė (karamelinė).

PAPILDOMAI:

Pristatymas: +5€ (Omniva paštomatai, atvyksta per 1-2 d.d.)

Prailginimai (daisy chain, 90 cm) pora (2 vnt.): +20€

Įtaisymai į lubas (2 vnt.)įsukimai su kilpomis į medį +10€, į betoną neturime.

Įsigyti galite mūsų el. parduotuvėje ČIA arba užpildyti užsakymo formą puslapio apačioje.

aerial yoga silk hammcok camiyogair oro joga juosta
Oro jogos juosta hamakas CamiYoga

Oro Jogos Juostų | Hamakų Spalvos

Camiyogair camiyoga oro joga aerial yoga silk hammock color 0
Camiyogair camiyoga oro joga aerial yoga silk hammock color

Atsiliepimai

“Labai džiaugiuosi! Juosta nuostabi. Kokybiška, patogi, netepli. Elastinga, bet ne per daug, išlieka komfortiška ir tvirta.
Ačiū už juostą ir video pamokas.”
Ieva Naikienė, Lietuva

– Asta Šapolienė, Norvegija

– Inga, Lietuva

“Jogos juosta naudojasi mano dukra.  Vasara ji praktiškai gyveno jogos juostoje ir užsiiminėjo antigravitacine joga, ir knygas skaitė 🙂
Ačiū už jogos video pamokas!”
Kristina Bacans, Latvija

– Lina Kačerauskienė, Lietuva

Ačiū už juostą ir Jums. Pirkau juostą dukrai, bet liko patenkinti visi šeimos nariai, ir puikiai naudojamės ir dalinamės visi. Nuostabus dalykas namuose tiek mažam tiek dideliam.

Živilė Mockienė, Lietuva

“Įsigyta oro jogos juosta esu be galo patenkinta! Įdetose instrukcijose ir youtube įraše viskas išsakyta taip aiškiai, kad nekilo jokių keblumų pirmą kartą kabinantis juostą namuose. Taip pat labai patiko ir spalva (žydra)!
Apskritai kalbant, oro jogą įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio. Po dviejų pirmų užsiėmimų supratau, kad dviejų kartų per savaitę bus mažai ir noriu praktikuoti namuose. O tada atradau ir jus! Tai buvo dar vienas nuostabus atradimas, nes youtube pamokos nerealios! Viskas paaiškinama labai aiškiai ir išsamiai, paminimos dažniausios klaidos ir į ką svarbu atkreipti dėmesį. Taip pat daug dėmesio skiriama kvėpavimui. Teisingai kvėpuoti man anksčiau praktiškai neišeidavo, o kuo toliau praktikuoju su jūsų pamokomis, tuo aiškiau ir lengviau man tai daryti!
Be to, profesionalus ne tik pamokų turinys, bet ir vaizdas – įrašas nufilmuotas labai kokybiškai ir vaizdas nerealus – tiek Naujojoje Zelandojoje, tiek ir jūsų studijoje! Vaizdai pro langus pasakiški! 
Taigi apie jūsų veiklą atsiliepimai tik patys geriausi. Net ir bandant sugalvoti, kas galbūt užkliuvo, ar nepatiko, to padaryti neišeina :)
Tikiuosi, kada nors viešėdama Kaune apsilankyti jūsų studijoje gyvai! Didžiausios sėkmės jums ir nenustokite dayti to, ką darote!”
Rugilė Romankevičiūtė, Lietuva

– Alexia, USA

Oro jogos juostą galite užsisakyti per mūsų Camiyogair el. parduotuvę (spausti čia) arba užpildant užsakymo formą žemiau ir atliekant pavedimą

Užsakymas/Užklausa (būtina užpildyti visus laukelius):

REKVIZITAI:

Wise el. bankas

BE64 9670 2608 2252

KAMILE SEMIOTAITE

SWIFT: TRWIBEB1XXX

(Jeigu per Swedbank, tai kaip Tarptautinis pavedimas be jokių papildomų mokesčių)

Kaip pasiruošti ir pasikabinti juostą

(įtaisymus į medį galima įsigyti ir pas mus)

Įsukamoji kilpa į betoną

isukamoji kilpa ziedas varžtas įtvirtinimas oro joga juosta hamakas

Įsukamoji kilpa į medį/balkį

(2 vnt. 10€)

isukamoji kilpa ziedas varžtas įtvirtinimas oro joga juosta hamakas

Įtaisymas į lubas 

Pasikabinimas ant medžio šakos/balkio/turniko su prailgintojais

Rekomenduojame, prieš naudojant oro jogos juostą ir po to, patikrinti, ar ši tvirtai pakabinta, ar nėra nusidėvėjimų ir t.t. Juosta turėtų naudotis vienas asmuo ir neviršyti leistinos apkrovos.