Oro jogos apmokymai Level 2-3

Šie kursai skirti tiems, kurie baigė CAMIYOGA Ore Level 1-2 apmokymus ir turi praktikos oro jogoje. Mokomasi daugiau nei 170 sudėtingesnių jogos ore pozicijų/asanų ir pratimų tiek ore, tiek ant žemės naudojant juostą, įvairių variacijų, daugiau akrobatinių perėjimų, persivertimų. Tai vieninteliai oro jogos kursai Lietuvoje, kurie yra pripažinti Yoga Alliance (Pasaulinis jogos aliancas) ir juos ves pirmosios oro jogos CamiYoga Ore studijos Lietuvoje (nuo 2014 m.) įkūrėja ir unikalaus oro jogos metodo autorė  Camille Shakti Semiotaite (E-RYT 500, YACEP). Camille turi 10-ies metų oro jogos patirtį, yra pramokiusi daugiau nei 5000 valandų oro jogos pamokų, mokymų, kursų ir paruošė daugiau nei 100 oro jogos mokytojų visoje Lietuvoje ir 400 iš kitų šalių.

Kursai vyksta tris intensyvias dienas ir programa apima paskaitas, diskusijas, klausimus-atsakymus, užduotis ir egzaminą. Kiekvienas mokinys gaus CAMIYOGA metodinę jogos ore instruktorių apmokymų medžiagą. kuri yra parengta remiantis unikaliu CamiYoga Ore metodu su sukurtais autentiškais CamiYoga Saulės pasveikinimais, Mėnulio pasveikinimu, pratimais ir asanomis. Kursu metu bus pristatomas oro jogos metodas, technikos ir principai, bus rodomos demonstracijas, darbas grupėse, analizavimas, korekcijos ir taisyklingas pozicijos išdėstymas.

Kursų metu išmokstama: 

 • teorinė ir praktinė oro jogos dalis, kur studijuojama vidutinio lygio ir pažengusiems skirtos pozicijos bei pratimai,
 • taisyklinga laikysena, pozicijų atlikimas, anatomija,
 • sudėtingesni perėjimai,
 • aptariamos dažniausiai daromos klaidos ir kaip jų išvengti, 
 • pozicijų pritaikomumas įvairiems kūno tipams/sveikatos būklei/fizinėms galimybėms,
 • intensyvesnė jogos ore pamokos struktūra,
 • sudėtingesni kvėpavimo pratimai,
 • sudėtingesnės meditacijos,
 • chakros.

8-ioji laida – artimiausi kursai: 2024 m. rugsėjo 6-8 d.

‼️VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS (kursai vedami mažoms grupėms iki 8 asmenų, kad išliktų kokybė ir kiekvienam dalyvaujančiam būtų skirtas dėmėsys).

Sertifikatas

Mokiniui suteikiamas 50 val. CamiYoga Ore / Aerial Yoga Teacher training Level 2-3 sertifikatas pripažintas Yoga Alliance (YACEP) ir galiojantis visame pasauyje.

Kursų trukmė

3 dienos

Penktadienis 10.00 – 15.00
Šeštadienis – sekmadienis 10.00-18.00
Pietų pertrauka 13.00-14.00

Kaina

450€ arba su oro jogos juosta (+100€) – 550€ (įprasta juostos kaina 120€)

Stilius

CamiYoga Ore – tai unikalus CamiYoga Ore metodas su sukurtais autentiškais CamiYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis, kur apsijungia joga, akrobatika, šokis, pilates ir fizinė terapija. Apmokymu metu koncentruojamasi, kad kiekvienas instruktorius atrastų savo unikalų mokymo stilių. CamiYoga Ore integruojami šie jogos stiliai:

 • Hatha
 • Vinyasa
 • Yin
 • Power

Lygis

Oro joga apmokymai Level 2-3  (Intermediate-Advanced) – gali mokytis visi, kurie baigė Level 1-2 ir turi patirties oro jogoje. Šiuose kursuose apžvelgiamos sudėtingesnės jogos ore pozicijos/asanos ir pratimai, įvairios variacijos, daugiau akrobatinių perėjimų, persivertimų. Pamokos struktūra yra intensyvesnė ir ilgesnį laiko tarpą išliekama aukštyn kojomis arba ore. Tinkami mokyti jau praktikuojančius oro jogą – vidutinio – pažengusio lygio mokinius. Dalyvaujantys turėtų turėti anatomijos pagrindus, suvokimą apie jogos principus ir filosofiją.

Mokytoja Camille Semiotaite-Whitaker (@camiyogair)

CamiYoga studijos įkūrėja ir oro jogos pradininkė

Pirmosios oro jogos CamiYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2009 m., Hatha ir Vinyasa jogos (E-RYT 500, YACEP) ir CamiYoga Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (RYT200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (RYT300H), Yin jogos kursus, Oro jogos kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, OSHO meditacijas, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose, nuėjo piligriminį Santiago kelią Ispanijoje. Camille pramokė  5,000+ valandų, vedant jogos užsiėmimus ir kursus, turėjo virš 1500 mokinių ir paruošė daugiau nei 100 oro jogos mokytojų visoje Lietuvoje ir 400 iš kitų šalių. Ji dalinasi savo įgauta patirtimi ir žiniomis su kitais CamiYoga studijoje Kaune, Online kursuose visame pasaulyje bei Youtube kanale CAMIYOGAIR.

Camille išvystė unikalų CamiYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius („Dancing Soul“, „Flying OM“, Joga Porose, Ant galvos stovėsenos pratybos, Meditacijos įvadas, Kvėpavimo praktikos) ir retritus („Kvėpuok, medituok ir nieko negalvok“, Jogos stovyklos moterims). Taip pat organizuoja oro jogos mokymus Level 1-2 ir Level 2-3, YIN/RESTORATIVE oro jogos kursus ir internacionalius CamiyogAIR ONLINE 50hr Aerial Yoga Teacher Training kursus

“Kviečiu pažinti save pasitelkiant kūrybiškumą ir spontaniškumą, momento pajutimą “čia ir dabar”, prisimenant žaismingumą lyg būnant vaiku, prapliačiant sąmoningumo tolius mano vedamuose jogos ore užsiėmimuose, meditacijose, kvėpavimo seminaruose ir kitose savęs pažinimo praktikose. Stengiuosi dalintis savo jogos ir judesio žiniomis ir džiaugsmais su Jumis bei kartu siekti vidinės gerovės, kūno ir sielos harmonijos, ramybės, meilės sau ir kitiems.”

Daugiau apie Camille's jogos kelią

Patiko labai! 1. Kamilė savo srities specialistė, atsidavusi darbui, ieškojimams. Įkvepia ir palaiko! 2. Žinių bagažas… užgimsta noras augti ir tobulėti! 3. Graži jauki aplinka 😊 4. Treniruotės labai naudingos kūnui sustiprėti, išlaisvėti, atrasti savo judėjimą juostoje, labiau pasitikėti savimi ir geriau save pažinti. Jauti, kaip dvasiškai augi: nuramini protą, išmoksti kitaip į viską žiūrėti, priimti ir paleisti. AČIŪ 🙏❤

Aurelija

“Kursai buvo be galo naudingi! Informacijos daug, bet viskas buvo įdomiai ir išsamiai pateikta, tad buvo nesunku teoriškai įsisavinti, beliko tik daug praktikuotis :) AČIŪ Tau labai už kantrybę ir už įkvėpimą daryti tai, kas artima dūšelei! :)”

Živilė Akranglytė

Mokymai buvo intensyvūs, bet labai išsamūs. Daug pozicijų, detali informacija apie visas pozicijas ir daug praktikos. Rekomenduoju Kamilės vedamus kursus dėl jų profesionalumo, dėmesio kiekvienai dalyvei, optimizmo skleidimo, įkvėpimo ir palaikymo.

Vaida Cirulienė

“Šie mokymai kitokie – asanos apima dar daugiau kūno galimybių, dar daugiau skrydžio potyrių. Skirta kiekvienam norinčiam praplėsti tiek kaip mokytojo požiūrį, tiek kaip atėjusio dėl savęs į jogą ore.”

Ingrida Rybelienė

“Oro jogą rekomenduočiau ir rekomenduoju ir rekomenduosiu kiekvienam :) Tai vienas iš mano gyvenimo atradimų!!!! Oro joga – tai nauji pojučiai, nauja patirtis, tvirtas kūnas ir sveikata – kiekvienam!! Mokymai buvo intensyvūs ir negaliu pasakyti, kad buvo lengva, bet buvo labai įdomi ir naudinga patirtis. Dar kartą kartojuos, bet Kamilė tikra savo srities profesionalė ir fanatė!! Mokytis iš tokio žmogaus – tikras malonumas :) Rekomenduoju kiekvienam, norinčiam tobulėti.”

Virginija Čalkienė

“Labai aiškiai ir suprantamai viskas išdėstyta. Mokytoja nieko nepraleidžia pro akis, viską mato, pastebi bei būtinai paaiškina ką darai ne taip. Mokytoja labai viską atlieka profesionaliai, viskas puikiai suplanuota, informacija labai kokybiška. Aiškiai supranti savo klaidas, ko pasekoje taisyklingiau atlieki asanas. Be galo dėkinga!!!

Vaida

Akimirkos iš oro jogos kursų

Mokytojai, baigę CamiYoga Oro jogos kursus Level 2-3

Susisiekime: