Oro jogos apmokymai Level 1-2

Išmok skraidyti ir levituoti ore arba mokyti to daryti kitus! Patirk oro jogą ir atrask spontaniškumą kaip šokyje ore. Žinias semsitės pirmojoje ir didžiausioje oro jogos studijoje Lietuvoje (nuo 2014 m)! Tai vieninteliai oro jogos kursai Lietuvoje, kurie yra pripažinti Yoga Alliance (Pasaulinis jogos aliancas) ir juos ves pirmosios oro jogos CamiYoga Ore studijos įkūrėja bei unikalaus oro jogos metodo autorė Camille Shakti Semiotaite (E-RYT 500, YACEP). Camille turi 9-erių metų oro jogos patirtį, yra pramokiusi daugiau nei 4000+ valandų oro jogos pamokų, mokymų, kursų ir paruošė daugiau nei 70 oro jogos mokytojų visoje Lietuvoje ir 180 iš kitų šalių.

Kursai vyksta tris intensyvias dienas ir programa apima paskaitas, diskusijas, klausimus-atsakymus, užduotis ir egzaminą. Kiekvienas mokinys gaus CAMIYOGA metodinę oro jogos instruktorių apmokymų medžiagą. Tu išmoksi net 180 įvairių pratimų ir asanų tiek ore, tiek ant žemės naudojant juostą, remiantis unikaliu CamiYoga Ore metodu su sukurtais autentiškais CamiYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Kursu metu bus pristatomas oro jogos metodas, technikos ir principai, bus rodomos demonstracijas, darbas grupėse, analizavimas, korekcijos ir taisyklingas pozicijos išdėstymas.

  Camiyoga oro joga aerial yoga camiyogair pamoka kaunas

  Kursų metu išmokstama:

  • teorinė ir praktinė jogos ore dalis, kur studijuojama taisyklingi įėjimai ir išėjimai į pozicijas/asanas ir pratimus,
  • variacijos ir sudėtingesnės padėtys,
  • aptariamos dažniausiai daromos klaidos ir kaip jų išvengti,
  • pozicijų pritaikomumas įvairiems kūno tipams/sveikatos būklei/fizinėms galimybėms,
  • kritinės situacijos ir kaip jų išvengti,
  • pagrindiniai jogos principai,
  • kvėpavimo svarba ir pratimai (pranayama)
  • meditacijos,
  • mudros,
  • taisyklingas atsipalaidavimas (Šavasana, joga nidra),
  • masažai,
  • pamokos struktūra,
  • saugumas ir kontraindikacijos,
  • anatomija ir korekcijos;
  • mokomasi sudaryti ir vesti užsiėmimus, pedagoginiai pagrindai,
  • taisyklinga oro jogos verbalizacija, žodynas
  • taisyklingai pasikabinti juostas. 

  17-oji laida – artimiausiai kursai: kovo 3 – 5 d. 

   

  ‼️VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS (kursai vedami mažoms grupėms iki 8 asmenų, kad išliktų kokybė ir kiekvienam dalyvaujančiam būtų skirtas dėmėsys).

  Sertifikatas

  Mokiniui suteikiamas 50 val. CamiYoga Ore / Aerial Yoga Teacher Training Level 1-2 sertifikatas pripažintas Yoga Alliance (YACEP) ir galiojantis visame pasauyje.

  Kursų trukmė

  3 dienos

  Penktadienis 9-15 val.

  Šeštadienis – Sekmadienis 10-18 val.

  Pietų pertrauka 13-14 val.

  Kaina

  450€ arba su oro jogos juosta (+100€) – 550€ (įprasta juostos kaina 120€)

  Stilius

  CamiYoga Ore – tai unikalus CamiYoga Ore metodas su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis, kur apsijungia joga, akrobatika, šokis, pilates ir fizinė terapija. Apmokymu metu koncentruojamasi, kad kiekvienas instruktorius atrastų savo unikalų mokymo stilių. CamiYoga Ore integruojami šie jogos stiliai:

  • Hatha
  • Vinyasa
  • Yin
  • Power

  Lygis

  Oro jogos apmokymai Level 1-2  (Beginner – Intermediate) – gali mokytis visi, kurie nori išmokti oro jogą metodą ar mokyti jo kitus. Šiuose kursuose apžvelgiamos pagrindinės oro jogos pozicijos/asanos ir pratimai, tinkami mokyti pradedančiuosius ir variacijos su daugiau akrobatikos bei papildomos pozicijos ir pratimai vidutionio lygio mokinius. Jogos patirtis nėra būtina, bet privalumas, norint giliau pažinti jogos principus ir filosofiją.

  Mokytoja Camille Shakti

  CamiYoga studijos įkūrėja ir oro jogos mokytoja

  Pirmosios oro jogos CamiYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2009 m., Hatha ir Vinyasa jogos (E-RYT 500, YACEP) ir CamiYoga Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (RYT200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (RYT300H), Yin jogos kursus, Oro jogos kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, OSHO meditacijas, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose, nuėjo piligriminį Santiago kelią Ispanijoje. Camille pramokė  4,000+ valandų, vedant jogos užsiėmimus ir kursus, turėjo virš 1000 mokinių ir paruošė daugiau nei 70 oro jogos mokytojų visoje Lietuvoje ir 180 iš kitų šalių. Ji dalinasi savo įgauta patirtimi ir žiniomis su kitais CamiYoga studijoje Kaune, Online kursuose visame pasaulyje bei Youtube kanale CAMIYOGAIR

  Camille išvystė unikalų CamiYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius („Dancing Soul“, „Flying OM“, Joga Porose, Ant galvos stovėsenos pratybos, Meditacijos įvadas, Kvėpavimo praktikos) ir retritus („Kvėpuok, medituok ir nieko negalvok“, Jogos stovyklos moterims). Taip pat organizuoja oro jogos mokymus Level 1-2 ir Level 2-3, YIN/RESTORATIVE oro jogos kursus ir internacionalius CamiyogAIR ONLINE 50hr Aerial Yoga Teacher Training kursus. 

  “Kviečiu pažinti save pasitelkiant kūrybiškumą ir spontaniškumą, momento pajutimą “čia ir dabar”, prisimenant žaismingumą lyg būnant vaiku, prapliačiant sąmoningumo tolius mano vedamuose jogos ore užsiėmimuose, meditacijose, kvėpavimo seminaruose ir kitose savęs pažinimo praktikose. Stengiuosi dalintis savo jogos ir judesio žiniomis ir džiaugsmais su Jumis bei kartu siekti vidinės gerovės, kūno ir sielos harmonijos, ramybės, meilės sau ir kitiems.”

  Daugiau apie Camille's jogos kelią

  Šiandien jau kūnas pailsėjęs😄norėjau dar kartą padėkoti tau už nuostabias patirtis savaitgalį, labai sužavėjai mane savo nuoširdumu, profesionalumu, įdomu buvo matyti kaip vedi mokymus, pamokas, labai žavinga, esi nuostabi moteris, kuri dar ir skraido😀😉❤️🙏🍓 Labai patiko mokymai. Itin aiškiai pateikiama informacija, nuosekliai parodomi pratimai, daug ir naudingos informacijos. Labai rekomenduoju.

  Samanta Muzikė

  Gavau gerą patirtį, kursus rekomenduočiau kitiems. Gaunama teorija buvo visuomet praktikuojama – tas labai padeda įtvirtinti žinias. Mokymų struktūra gerai apgalvota, visuomet telkia dėmesį. Teorija ir praktika buvo paskirstyta tolygiai ir vis kaitoma. Mokytoja Camille Shakti – išklausė kiekvieno asmens klausimus ir juos plačiai atsakydavo. Buvo sudaromas geras mikroklimatas tarp dalyvaujančiųjų, išlaikytas balansas tarp poilsio ir mokomosios medžiagos.

  Kamilė Šimkutė

  Nuostabi, darbinga atmosfera visų mokymų metu. Mokytoja kruopščiai ir aiškiai išaiškina kiekvieną poziciją ore, pateikia pavyzdžių iš patirties, akcentuodama į ką ypač atkreipti dėmesį. Daug dėmesio mokymų metu skiriama praktikai. Rekomenduoju mokytoją ir jos organizuojamus mokymus.

  Vaida Marija Garuolienė

  Ačiū už superinius ORO JOGOS kursus. Tos dienos praėjo labai greit ir net neprailgo 👍. Buvo be galo įdomu ir naudinga 👌. Žinių gavau tiek, kiek net nesitikėjau!!! Ateityje planuoju gilinti žinias dalyvaudama kituose organizuojamuose kursuose, ir taip pat juos rekomenduoju visiems norintiems susipažinti ar užsiėminėti šia sveikatai naudinga sporto šaka.

  Ingrida Mulvinienė

  Akimirkos iš oro jogos kursų

  Mokytojai, baigę CamiYoga Oro jogos kursus Level 1-2

  Susisiekime: