Oro jogos apmokymai Level 1-2

Išmok skraidyti ir levituoti ore arba mokyti to daryti kitus! Patirk oro jogą ir atrask spontaniškumą kaip šokyje ore. Žinias semsitės pirmojoje ir didžiausioje oro jogos studijoje Lietuvoje (nuo 2014 m)! Tai vieninteliai oro jogos kursai Lietuvoje, kurie yra pripažinti Yoga Alliance (Pasaulinis jogos aliancas) ir juos ves pirmosios oro jogos CamiYoga Ore studijos įkūrėja bei unikalaus oro jogos metodo autorė Camille Shakti Semiotaite (E-RYT 500, YACEP). Camille turi 10-ies metų oro jogos patirtį, yra pramokiusi daugiau nei 5000+ valandų oro jogos pamokų, mokymų, kursų ir paruošė daugiau nei 100 oro jogos mokytojų visoje Lietuvoje ir 400 iš kitų šalių.

Kursai vyksta tris intensyvias dienas ir programa apima paskaitas, diskusijas, klausimus-atsakymus, užduotis ir egzaminą. Kiekvienas mokinys gaus CAMIYOGA metodinę oro jogos instruktorių apmokymų medžiagą. Tu išmoksi net 180 įvairių pratimų ir asanų tiek ore, tiek ant žemės naudojant juostą, remiantis unikaliu CamiYoga Ore metodu su sukurtais autentiškais CamiYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Kursu metu bus pristatomas oro jogos metodas, technikos ir principai, bus rodomos demonstracijas, darbas grupėse, analizavimas, korekcijos ir taisyklingas pozicijos išdėstymas.

  Camiyoga oro joga aerial yoga camiyogair pamoka kaunas

  Kursų metu išmokstama:

  • teorinė ir praktinė jogos ore dalis, kur studijuojama taisyklingi įėjimai ir išėjimai į pozicijas/asanas ir pratimus,
  • variacijos ir sudėtingesnės padėtys,
  • aptariamos dažniausiai daromos klaidos ir kaip jų išvengti,
  • pozicijų pritaikomumas įvairiems kūno tipams/sveikatos būklei/fizinėms galimybėms,
  • kritinės situacijos ir kaip jų išvengti,
  • pagrindiniai jogos principai,
  • kvėpavimo svarba ir pratimai (pranayama)
  • meditacijos,
  • mudros,
  • taisyklingas atsipalaidavimas (Šavasana, joga nidra),
  • masažai,
  • pamokos struktūra,
  • saugumas ir kontraindikacijos,
  • anatomija ir korekcijos;
  • mokomasi sudaryti ir vesti užsiėmimus, pedagoginiai pagrindai,
  • taisyklinga oro jogos verbalizacija, žodynas
  • taisyklingai pasikabinti juostas. 

  21-oji laida: rugpjūčio 23-25 d. (liko 6 vietos)

   

  ‼️VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS (kursai vedami mažoms grupėms iki 8 asmenų, kad išliktų kokybė ir kiekvienam dalyvaujančiam būtų skirtas dėmėsys).

  Sertifikatas

  Mokiniui suteikiamas 50 val. CamiYoga Ore / Aerial Yoga Teacher Training Level 1-2 sertifikatas pripažintas Yoga Alliance (YACEP) ir galiojantis visame pasauyje.

  Kursų trukmė

  3 dienos

  Penktadienis 9-15 val.

  Šeštadienis – Sekmadienis 10-18 val.

  Pietų pertrauka 13-14 val.

  Kaina

  450€ arba su oro jogos juosta (+100€) – 550€ (įprasta juostos kaina 120€)

  Stilius

  CamiYoga Ore – tai unikalus CamiYoga Ore metodas su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis, kur apsijungia joga, akrobatika, šokis, pilates ir fizinė terapija. Apmokymu metu koncentruojamasi, kad kiekvienas instruktorius atrastų savo unikalų mokymo stilių. CamiYoga Ore integruojami šie jogos stiliai:

  • Hatha
  • Vinyasa
  • Yin
  • Power

  Lygis

  Oro jogos apmokymai Level 1-2  (Beginner – Intermediate) – gali mokytis visi, kurie nori išmokti oro jogą metodą ar mokyti jo kitus. Šiuose kursuose apžvelgiamos pagrindinės oro jogos pozicijos/asanos ir pratimai, tinkami mokyti pradedančiuosius ir variacijos su daugiau akrobatikos bei papildomos pozicijos ir pratimai vidutionio lygio mokinius. Jogos patirtis nėra būtina, bet privalumas, norint giliau pažinti jogos principus ir filosofiją.

  Mokytoja Camille Semiotaite-Whitaker (@camiyogair)

  CamiYoga studijos įkūrėja ir oro jogos pradininkė

  Pirmosios oro jogos CamiYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2009 m., Hatha ir Vinyasa jogos (E-RYT 500, YACEP) ir CamiYoga Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (RYT200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (RYT300H), Yin jogos kursus, Oro jogos kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, OSHO meditacijas, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose, nuėjo piligriminį Santiago kelią Ispanijoje. Camille pramokė  5,000+ valandų, vedant jogos užsiėmimus ir kursus, turėjo virš 1500 mokinių ir paruošė daugiau nei 100 oro jogos mokytojų visoje Lietuvoje ir 400 iš kitų šalių. Ji dalinasi savo įgauta patirtimi ir žiniomis su kitais CamiYoga studijoje Kaune, Online kursuose visame pasaulyje bei Youtube kanale CAMIYOGAIR.

  Camille išvystė unikalų CamiYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius („Dancing Soul“, „Flying OM“, Joga Porose, Ant galvos stovėsenos pratybos, Meditacijos įvadas, Kvėpavimo praktikos) ir retritus („Kvėpuok, medituok ir nieko negalvok“, Jogos stovyklos moterims). Taip pat organizuoja oro jogos mokymus Level 1-2 ir Level 2-3, YIN/RESTORATIVE oro jogos kursus ir internacionalius CamiyogAIR ONLINE 50hr Aerial Yoga Teacher Training kursus

  “Kviečiu pažinti save pasitelkiant kūrybiškumą ir spontaniškumą, momento pajutimą “čia ir dabar”, prisimenant žaismingumą lyg būnant vaiku, prapliačiant sąmoningumo tolius mano vedamuose jogos ore užsiėmimuose, meditacijose, kvėpavimo seminaruose ir kitose savęs pažinimo praktikose. Stengiuosi dalintis savo jogos ir judesio žiniomis ir džiaugsmais su Jumis bei kartu siekti vidinės gerovės, kūno ir sielos harmonijos, ramybės, meilės sau ir kitiems.”

  Daugiau apie Camille's jogos kelią

  Begalo džiaugiuosi kad dalyvavau šiuose kursuose. Kursai buvo intensyvūs, gavau daug žinių, motyvacijos. Tiek geros energijos, kad negaliu nustot šyspsotis :) ačiū :) 100% rekomenduoju :)

  Indrė Barauskaitė

  Aukščiausia kokybė,aiškiai pateikiama informacija.Seminarą vedusi trenerė profesionali savo srities atstovė.Labai patiko ir būtinai rekomenduoiu kitiems.

  Snieguole Augyte

  Kursai buvo struktūruoti ir informatyvūs. Balansas tarp teorijos ir praktikos. Tai buvo rezultatyvus ir geras laikas Sau🙏

  Agnė Kalinauskaitė

  Mokymu struktura, medziagos isdestymas, labai patiko asanu isdetalizavimas bei pasidalinimas, kaip koreguoti netaisyklingai atliekamas asanas.

  Laura Peceliuniene

  Mokymai buvo tikrai labai įdomus, informatyvūs ir įtraukiantys. Grįžau pasikrovusi naujos, geros energijos! Ačiū, už galimybę tobulėti! :))

  Živilė Akranglytė

  Nuostabus laikas , nors intensyvumas kursų didelis, tačiau viską atperka žinos ir emocija patirta kursų metu.

  Lina Švedė

  Labai šiltas priėmimas, profesionalus žinių perdavimas. Rekomenduoju 100-tu procentų, nes gavau daugiau nei tikėjausi. Mokytoja nuostabi, su malonumu dalijasi savo žiniomis bei patirtimi.

  Vaida

  Tai buvo nepakartojama patirtis ir pažintis su nauju AŠ. Kursû atmosfera, Kamilės bendravimo gilumas ir profesionalumas tiesiog užburiantis. Linkiu kiekvienam pajusti šità mistikà.

  Jurga Tatarūnė

  Šiandien jau kūnas pailsėjęs😄norėjau dar kartą padėkoti tau už nuostabias patirtis savaitgalį, labai sužavėjai mane savo nuoširdumu, profesionalumu, įdomu buvo matyti kaip vedi mokymus, pamokas, labai žavinga, esi nuostabi moteris, kuri dar ir skraido😀😉❤️🙏🍓 Labai patiko mokymai. Itin aiškiai pateikiama informacija, nuosekliai parodomi pratimai, daug ir naudingos informacijos. Labai rekomenduoju.

  Samanta Muzikė

  Kursai buvo intensyvūs, bet atmosfera buvo jauki. Pati mokytoja Camille Shakti – labai charizmatiška asmenybė. Labai aiškiai parodytos ir individualiai pakoreguotos asanos. Mokytojos Camille Shakti profesionaliai paruoštas išsamus mokymosi medžiagos segtuvas su asanų foto atmintinėmis kiekvienai bus labai geras pagalbininkas.

  Rima Čerapė

  Nuostabi, darbinga atmosfera visų mokymų metu. Mokytoja kruopščiai ir aiškiai išaiškina kiekvieną poziciją ore, pateikia pavyzdžių iš patirties, akcentuodama į ką ypač atkreipti dėmesį. Daug dėmesio mokymų metu skiriama praktikai. Rekomenduoju mokytoją ir jos organizuojamus mokymus.

  Vaida Marija Garuolienė

  Ačiū už superinius ORO JOGOS kursus. Tos dienos praėjo labai greit ir net neprailgo 👍. Buvo be galo įdomu ir naudinga 👌. Žinių gavau tiek, kiek net nesitikėjau!!! Ateityje planuoju gilinti žinias dalyvaudama kituose organizuojamuose kursuose, ir taip pat juos rekomenduoju visiems norintiems susipažinti ar užsiėminėti šia sveikatai naudinga sporto šaka.

  Ingrida Mulvinienė

  Šie kursai man buvo tikras atradimas ir įkvėpimas! Norėjau išmokti taisyklingai daryti oro jogos asanas, kad galėčiau pati saugiai praktikuoti ir vėliau, galbūt, mokyti to kitus. Šiuose fantastiškuose kursuose intensyviai ir koncentruotai gavau labai daug žinių – tiek praktinių, tiek teorinių, dabar jaučiuosi užtikrintai, namie skraidydama juostoje :) Kursai intensyvūs ir be galo įdomūs, visos trys dienos pralėkė nepastebimai – nuolat buvo derinama ir kaitaliojama praktika su teorija. Atmosfera studijoje ypatinga! Nuostabiai praleidau laiką, mielai prisibendravom su Kamile ir kitomis kursų dalyvėmis! Kam oro joga prie širdies – labai rekomenduoju!!!

  Daina Urbonaitė

  Gavau gerą patirtį, kursus rekomenduočiau kitiems. Gaunama teorija buvo visuomet praktikuojama – tas labai padeda įtvirtinti žinias. Mokymų struktūra gerai apgalvota, visuomet telkia dėmesį. Teorija ir praktika buvo paskirstyta tolygiai ir vis kaitoma. Mokytoja Camille Shakti – išklausė kiekvieno asmens klausimus ir juos plačiai atsakydavo. Buvo sudaromas geras mikroklimatas tarp dalyvaujančiųjų, išlaikytas balansas tarp poilsio ir mokomosios medžiagos.

  Kamilė Šimkutė

  Labai džiaugiuos prieš kelis metus atradus Kamilę ir CamiYogą! Kažkada pačiai jogos ore praktika padėjo atstatyti sveikatą, pagerindama kraujotaką, o po poros metų asmeninės praktikos, šie kursai padėjo tik dar geriau suprasti savo kūną, jo galimybes, išlipti iš savo komforto zonos, pabūti kitam „amplua“, pažvelgt į save kitu kampu :) Kursai informatyvūs ne tik teorinėmis žiniomis, kurios iškart buvo išbandomos ir praktiškai, bet ir „nerašytomis“ įžvalgomis, praktiniais Kamilės pastebėjimais tiek praktikuojant jogą asmeniškai, tiek perteikiant ją žmonėms, kurie ateina į užsiėmimus su skirtingais tikslais, patirtimi, įsivaizdavimais. Smagu pasisemti patirties ir žinių iš žmogaus, kuris pats tuo gyvena ir turi noro bei sugeba pasidalinti tuo su kitais! Rekomenduoju!!!

  Jurgita Bukšnienė

  Buvau baigusi pas kitą oro jogos mokytoją ir daug abejojau, ar ką nors naujo išmoksiu. O kursai viršijo mano lūkesčius. Jie buvo ypatingi, iš karto pajutau, kad veda profesionalė, nes dėstė nuosekliai,viską išaiškindavo, pataisydavo. Kurse dalyvavo 5 dalyvės, todėl kiekvienai dalyvei buvo skiriama pakankamai daug dėmesio mokinant ir pataisant. Ir dar l. džiaugiuosi Camillės mokymais, nes juose yra viskas integruota ir jogos pratimai (juostoje), ir jogos filosofija, ir akrobatika. Jaučiasi, kad žmogus tuom gyvena. Dar kartą nuoširdžiausias ačiū Camillei už šį kursą🙏😊. Liko tik pačiai dirbti ir perduoti kitiems!!!

  Jurgita Valančiauskienė

  Gavau daugiau nei tikėjausi, labai informatyvus ir išsamus kursas pradedantiesiams. Kamile nuostabi mokytoja, aplink save pritraukianti pačius nuostabiausius žmones. Turėjau galimybę ne tik susipažinti su oro jogos pradžiamoksliu, bet ir sutikau idomių žmonių. Puiki investicija į save: į savo dvasinį, fizinį ir emocinį tobulėjimą.

  Vytautė Račkauskaitė

  Kursui pasibaigus as jaučiuosi tiek pilna informacijos, geru emocijų, ir motyvacijos .Jog šiuo kurso pabaiga as laikau kaip tam tikra naujo dar nepažinti gyvenimo pradžia .Pagavau energijos ir toliau gilintis į ši metodą , bei nei delsti ir tęsti sekanti pažengusiųjų kursą . Man Oro joga – tai meile iš pirmo skrydžio .Ačiū Mokytoja Kamilė .Milijonas pagyrų 🥰☀️🌙

  Irina Orech

  Daug žinių ir gylio suteikę mokymai. Visiškai pranoko mano lūkesčius, tiek Kamilės erudicija, tiek pati aplinka, tiek mokymų struktūra. Rekomenduočiau visiems kas nori tapti mokytojais, ar pasigilinti į oro jogą.

  Simona Mikalauskaitė

  Patiko mokymų tempas, praktikos ir teorijos balansas. Tikrai rekomenduočiau tiek norintiems tapti mokytojais, tiek pagilinti savo praktiką. Dėkui už smagų ir turiningą savaitgalį.

  Viktorija Karalienė

  Akimirkos iš oro jogos kursų

  Mokytojai, baigę CamiYoga Oro jogos kursus Level 1-2

  Susisiekime: