YIN/RESTORATIVE Oro Jogos kursai

Kviečiame į Atpalaiduojančios (Yin/Restorative) Oro Jogos kursus tiek mokytojams, tiek saugiai praktikai namuose. Atpalaiduojanti Oro joga – apjungia oro, yin ir restorative jogas ir jų principus. Priešingai nei įprastoje oro jogos pamokoje, kuri atitiktų aktyvią yang pusę, atpalaiduojanti oro joga yra yin, tai reiškia čia viskas vyksta ramiai, lėtai, įsiklausant į savo kūną, stebint pojūčius, mintis ir kvėpavimą. Ši praktika tarsi meditacija. Jos metu vyrauja tempimai, didinant raiščių, sausgyslių, sąnarių ir fascijų lankstumą ir mobilumą bei juos sustiprinant.

Šie kursai skirti tiems, kurie baigė CAMIYOGA Ore Level 1-2 apmokymus ir turi praktikos oro jogoje. Žinias semsitės pirmojoje ir didžiausioje oro jogos studijoje CamiYoga Lietuvoje (nuo 2014 m.)! Tai vieninteliai oro jogos kursai Lietuvoje, kurie yra pripažinti Yoga Alliance ir juos ves CamiYoga Ore studijos įkūrėja ir unikalaus oro jogos metodo autorė – Camille Shakti Semiotaite (E-RYT 500, YACEP). Camille turi 10-ies metų oro jogos patirtį, yra pramokiusi daugiau nei 5000+ valandų oro jogos pamokų, mokymų, kursų ir paruošė daugiau nei 100 oro jogos mokytojų visoje Lietuvoje ir 400 iš kitų šalių.

Kursai vyksta dvi intensyvias dienas ir programa apima paskaitas, diskusijas, klausimus-atsakymus, užduotis ir egzaminą. Kiekvienas mokinys gaus CAMIYOGA metodinę oro jogos instruktorių apmokymų medžiagą. Tu išmoksi net 90 įvairių pratimų ir asanų su  žema oro jogos juosta, remiantis unikaliu CamiYoga Ore metodu su speciliai Atpalaiduojančiai (Yin/Restorative) oro jogai pritikytomis asanomis ir pratimais. Kursu metu bus pristatomas Atpalaiduojančios (Yin/Restorative) oro jogos metodas, technikos ir principai, bus rodomos demonstracijas, darbas grupėse, analizavimas, korekcijos ir taisyklingas pozicijos išdėstymas.

 

  Kursų metu išmokstama:

  • pagrindiniai Atpalaiduojančios (Yin/Restorative) oro jogos principai,
  • teorinė ir praktinė Atpalaiduojančios (Yin/Restorative) oro jogos dalis, kur studijuojama taisyklingi įėjimai ir išėjimai į pozicijas/asanas ir pratimus su žema juosta, kai juosta prilaiko įvairias kūno dalis,
  • lengvesnės ir intensyvesnės tempimų variacijos,
  • aptariamos dažniausiai daromos klaidos ir kaip jų išvengti,
  • pozicijų pritaikomumas įvairiems kūno tipams/sveikatos būklei/fizinėms galimybėms,
  • kritinės situacijos ir kaip jų išvengti,
  • pagrindiniai Yin/Restorative jogos principai,
  • anatomija ir korekcijos,
  • mokomasi sudaryti ir vesti Atpalaiduojančios (Yin/Restorative) oro jogos užsiėmimus, pedagoginiai pagrindai,
  • pamokų tematikos.

  Artimiausiai kursai: datas galima siūlyti

  Sertifikatas

  Mokiniui suteikiamas 30 val. CamiYoga Ore / Yin/Restorative Aerial Yoga Teacher Training  sertifikatas pripažintas Yoga Alliance (YACEP) ir galiojantis visame pasauyje.

  Kursų trukmė

  2 dienos

  Šeštadienis – Sekmadienis 10-18 val.

  Pietų pertrauka 13-14 val.

  Kaina

  310€ arba su oro jogos juosta (+100€) – 410€ (įprasta juostos kaina 120€)

  Mokymo programa sudėliota ir pateikiama labai apgalvotai. Tai kokybiškas profesinių žinių perteikimas, atidumas kiekvienam dalyviui. Visuose mokytojos Kamilės kursuose jaučiamas maksimalus žinių perteikimas, noras dalintis ir įkvėpti.

  Vaida Cirulienė

  YIN joga man buvo naujas atradimas, o YIN oro joga išvis – tobulas derinys! Per šiuos mokymus, kaip ir Level 1-2 mokymuose, labai daug žinių įgijau apie tai, kaip atlikti asanas, kaip jas modifikuoti, kuo YIN joga ypatinga. Man labai patiko tai, kad mokymai sudėlioti taip, jog teorija ir praktika keičia viena kitą, ir kad mes pačios kursų dalyvės galėjom išbandyti mokyti viena kaitą, pravesti mini pamokėlę – tai iššūkis, tačiau kartu tai parodo, kiek daug per mokymus jau išmokau! Tiems/toms, kam patinka ramios, lėtos, atpalaiduojančios jogos pamokos – YIN oro joga yra tobula! :) Rekomenduoju tiek norinčioms pačioms pagilinti savo praktiką, išmokti naujų dalykų ir saugiai praktikuoti, tiek norinčioms vėliau mokyti kitus. Ačiū Kamilei už fantastiškai praleistą laiką ir visus pokalbius prie arbatos! :)

  Daina Urbonaitė

  Koncentruoti ir labai informatyvūs kursai visais lygmenimis: žinių, praktikos, patirties pasidalijimo. Kursų metu mokytoja ne tik metodiškai išdėsto medžiagą, bet kiekvieną pozą kruopščiai aptaria, o praktikų metu ne tik parodo kaip atlikti, bet atsakingai išmoko kaip žodžiais paaiškinti mokiniams įėjimo kelią į pozą. Mokytoja nuoširdžiai ir atvirai dalijasi sukaupta informacija, puikiai valdo, jaučia ir mato kiekvieną kursų dalyvį. Mokslas intensyvus ir įtraukiantis, o pamokos prabėgo kaip viena trumpa akimirka. Rekomenduoju atvira širdimi.
  Vaida Marija Garuolienė

  Mokytoja Camille Semiotaite-Whitaker (@camiyogair)

  CamiYoga studijos įkūrėja ir oro jogos pradininkė

  Pirmosios oro jogos CamiYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2009 m., Hatha ir Vinyasa jogos (E-RYT 500, YACEP) ir CamiYoga Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (RYT200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (RYT300H), Yin jogos kursus, Oro jogos kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, OSHO meditacijas, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose, nuėjo piligriminį Santiago kelią Ispanijoje. Camille pramokė  5,000+ valandų, vedant jogos užsiėmimus ir kursus, turėjo virš 1500 mokinių ir paruošė daugiau nei 100 oro jogos mokytojų visoje Lietuvoje ir 400 iš kitų šalių. Ji dalinasi savo įgauta patirtimi ir žiniomis su kitais CamiYoga studijoje Kaune, Online kursuose visame pasaulyje bei Youtube kanale CAMIYOGAIR.

  Camille išvystė unikalų CamiYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius („Dancing Soul“, „Flying OM“, Joga Porose, Ant galvos stovėsenos pratybos, Meditacijos įvadas, Kvėpavimo praktikos) ir retritus („Kvėpuok, medituok ir nieko negalvok“, Jogos stovyklos moterims). Taip pat organizuoja oro jogos mokymus Level 1-2 ir Level 2-3, YIN/RESTORATIVE oro jogos kursus ir internacionalius CamiyogAIR ONLINE 50hr Aerial Yoga Teacher Training kursus

  “Kviečiu pažinti save pasitelkiant kūrybiškumą ir spontaniškumą, momento pajutimą “čia ir dabar”, prisimenant žaismingumą lyg būnant vaiku, prapliačiant sąmoningumo tolius mano vedamuose jogos ore užsiėmimuose, meditacijose, kvėpavimo seminaruose ir kitose savęs pažinimo praktikose. Stengiuosi dalintis savo jogos ir judesio žiniomis ir džiaugsmais su Jumis bei kartu siekti vidinės gerovės, kūno ir sielos harmonijos, ramybės, meilės sau ir kitiems.”

  Daugiau apie Camille's jogos kelią

  Mokytojai, baigę CamiYoga Oro jogos kursus Level 1-2

  Susisiekime: