YIN/RESTORATIVE Oro Jogos kursai

Kviečiame į Atpalaiduojančios (Yin/Restorative) Oro Jogos kursus tiek mokytojams, tiek saugiai praktikai namuose. Atpalaiduojanti Oro joga – apjungia oro, yin ir restorative jogas ir jų principus. Priešingai nei įprastoje oro jogos pamokoje, kuri atitiktų aktyvią yang pusę, atpalaiduojanti oro joga yra yin, tai reiškia čia viskas vyksta ramiai, lėtai, įsiklausant į savo kūną, stebint pojūčius, mintis ir kvėpavimą. Ši praktika tarsi meditacija. Jos metu vyrauja tempimai, didinant raiščių, sausgyslių, sąnarių ir fascijų lankstumą ir mobilumą bei juos sustiprinant.

Šie kursai skirti tiems, kurie baigė CAMIYOGA Ore Level 1-2 apmokymus ir turi praktikos oro jogoje. Žinias semsitės pirmojoje ir didžiausioje oro jogos studijoje CamiYoga Lietuvoje (nuo 2014 m.)! Tai vieninteliai oro jogos kursai Lietuvoje, kurie yra pripažinti Yoga Alliance ir juos ves CamiYoga Ore studijos įkūrėja ir unikalaus oro jogos metodo autorė – Camille Shakti Semiotaite (E-RYT 500, YACEP). Camille turi 8-erių metų oro jogos patirtį, yra pramokiusi daugiau nei 3000 valandų oro jogos pamokų, mokymų, kursų ir paruošė daugiau nei 50 oro jogos mokytojų visoje Lietuvoje.

Kursai vyksta dvi intensyvias dienas ir programa apima paskaitas, diskusijas, klausimus-atsakymus, užduotis ir egzaminą. Kiekvienas mokinys gaus CAMIYOGA metodinę oro jogos instruktorių apmokymų medžiagą. Tu išmoksi net 85 įvairių pratimų ir asanų su  žema oro jogos juosta, remiantis unikaliu CamiYoga Ore metodu su speciliai Atpalaiduojančiai (Yin/Restorative) oro jogai pritikytomis asanomis ir pratimais. Kursu metu bus pristatomas Atpalaiduojančios (Yin/Restorative) oro jogos metodas, technikos ir principai, bus rodomos demonstracijas, darbas grupėse, analizavimas, korekcijos ir taisyklingas pozicijos išdėstymas.

 

  Kursų metu išmokstama:

  • pagrindiniai Atpalaiduojančios (Yin/Restorative) oro jogos principai,
  • teorinė ir praktinė Atpalaiduojančios (Yin/Restorative) oro jogos dalis, kur studijuojama taisyklingi įėjimai ir išėjimai į pozicijas/asanas ir pratimus su žema juosta, kai juosta prilaiko įvairias kūno dalis,
  • lengvesnės ir intensyvesnės tempimų variacijos,
  • aptariamos dažniausiai daromos klaidos ir kaip jų išvengti,
  • pozicijų pritaikomumas įvairiems kūno tipams/sveikatos būklei/fizinėms galimybėms,
  • kritinės situacijos ir kaip jų išvengti,
  • pagrindiniai Yin/Restorative jogos principai,
  • anatomija ir korekcijos,
  • mokomasi sudaryti ir vesti Atpalaiduojančios (Yin/Restorative) oro jogos užsiėmimus, pedagoginiai pagrindai,
  • pamokų tematikos.

  Artimiausiai kursai: 2021 m. rugpjūčio 7-8 d.

  Sertifikatas

  Mokiniui suteikiamas 30 val. CamiYoga Ore / Yin/Restorative Aerial Yoga Teacher Training  sertifikatas pripažintas Yoga Alliance (YACEP) ir galiojantis visame pasauyje.

  Kursų trukmė

  2 dienos

  Šeštadienis – Sekmadienis 10-18 val.

  Pietų pertrauka 13-14 val.

  Kaina

  290€ arba su oro jogos juosta (+80€) – 370€ (įprasta juostos kaina 100€)

  Mokymo programa sudėliota ir pateikiama labai apgalvotai. Tai kokybiškas profesinių žinių perteikimas, atidumas kiekvienam dalyviui. Visuose mokytojos Kamilės kursuose jaučiamas maksimalus žinių perteikimas, noras dalintis ir įkvėpti.

  Vaida Cirulienė

  Gavau gerą patirtį, kursus rekomenduočiau kitiems. Gaunama teorija buvo visuomet praktikuojama – tas labai padeda įtvirtinti žinias. Mokymų struktūra gerai apgalvota, visuomet telkia dėmesį. Teorija ir praktika buvo paskirstyta tolygiai ir vis kaitoma. Mokytoja Camille Shakti – išklausė kiekvieno asmens klausimus ir juos plačiai atsakydavo. Buvo sudaromas geras mikroklimatas tarp dalyvaujančiųjų, išlaikytas balansas tarp poilsio ir mokomosios medžiagos.

  Kamilė Šimkutė

  Nuostabi, darbinga atmosfera visų mokymų metu. Mokytoja kruopščiai ir aiškiai išaiškina kiekvieną poziciją ore, pateikia pavyzdžių iš patirties, akcentuodama į ką ypač atkreipti dėmesį. Daug dėmesio mokymų metu skiriama praktikai. Rekomenduoju mokytoją ir jos organizuojamus mokymus.

  Vaida Marija Garuolienė

  Mokytoja Camille Shakti

  CamiYoga studijos įkūrėja ir oro jogos mokytoja

  Pirmosios oro jogos CamiYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2009 m., Hatha ir Vinyasa jogos (E-RYT 500, YACEP) ir CamiYoga Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (RYT200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (RYT300H), Yin jogos kursus, Oro jogos kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, OSHO meditacijas, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose, nuėjo piligriminį Santiago kelią Ispanijoje. Camille pramokė  4,000+ valandų, vedant jogos užsiėmimus ir kursus, turėjo virš 1000 mokinių ir paruošė daugiau nei 60 oro jogos mokytojų visoje Lietuvoje ir 40 iš kitų šalių. Ji dalinasi savo įgauta patirtimi ir žiniomis su kitais ir praktikuoja pati tiek Lietuvoje, tiek Naujoje Zelandijoje.

  Camille išvystė unikalų CamiYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius („Dancing Soul“, „Flying OM“, Joga Porose, Ant galvos stovėsenos pratybos, Meditacijos įvadas, Kvėpavimo praktikos) ir retritus („Kvėpuok, medituok ir nieko negalvok“, Jogos stovyklos moterims). Taip pat organizuoja oro jogos mokymus Level 1-2 ir Level 2-3, YIN/RESTORATIVE oro jogos kursus ir ONLINE 50hr Aerial Yoga Teacher Training kursus. 

  “Kviečiu pažinti save pasitelkiant kūrybiškumą ir spontaniškumą, momento pajutimą “čia ir dabar”, prisimenant žaismingumą lyg būnant vaiku, prapliačiant sąmoningumo tolius mano vedamuose jogos ore užsiėmimuose, meditacijose, kvėpavimo seminaruose ir kitose savęs pažinimo praktikose. Stengiuosi dalintis savo jogos ir judesio žiniomis ir džiaugsmais su Jumis bei kartu siekti vidinės gerovės, kūno ir sielos harmonijos, ramybės, meilės sau ir kitiems.”

  Daugiau apie Camille's jogos kelią

  Mokytojai, baigę CamiYoga Oro jogos kursus Level 1-2

  Susisiekime: