Apie CamiYoga Ore

Tai naujo tipo joga, kai tradicinės jogos pozos (asanos) persipina su akrobatikos elementais, praplečiant kūno galimybes ir visa tai atliekama naudojant medžiaginę tamprią juostą. Užsiėmimuose integruojami visi 8 jogos žingsniai: jogos filosofija, požiūris į gyvenmą, asanos, kvėpavimo pratimai, koncentracija ir meditacija, taisyklingas atsipalaidavimas (šavasana) ir skatinamas sąmoningumas.

CamíYoga Ore metu patirsite nuostabias emocijas, nuraminsite protą, pajusite nesvarumo būseną ir sugrįšite į vaikystę, o tuo pačiu pramankštinsite kūną bei atgaivinsite sielą ir ne tik!

CamíYoga Ore – tai magiška galia, išlaisvinanti fizinį ir mentalinį kūną nuo įtampos ir, svarbiausia, suteikianti Jums džiaugsmą ir padedanti atrasti laimę. Tai patirtis, kuri sugrąžins į spontaniškos vaikystės plotmes, kuriose viskas yra įmanoma. Tai būsena, kuomet Jūs kuriate savo realybę, savo asmeninę patirtį per žaismingą jauseną. Ši praktika moko Jus pasitikėti savimi, instruktoriumi, o tuo pačiu ir Jus laikančia juosta. Oro Joga padeda Jums visapusiškai augti, tobulėti, stiprėti bei išlikti ramiam, jautriam ir atlaidžiam aplinkai. Jogos praktika – tai nervų sistemos nuraminimo procesas, kuomet per tempimus, gilų kvėpavimą ir sąmoningai paleidžiant ir atsiribojant nuo įtampą bei liūdesį keliančių minčių, mes galime sėkmingiau kontroliuoti savo kasdieninius sprendimus.

CamíYoga Ore užsiėmimuose naudojamas specialus audinys pasižymi minkštumu, tamprumu ir elastingumu, jis yra tvirtinimas prie lubų ir beveik siekia žemę. Ši juosta geba išlaikyti mūsų kūnus tradicinėje jogos pozoje/asanoje. Juosta gali iš dalies arba visiškai išlaikyti kūno svorį. CamíYoga Ore praktikuojamos asanos yra skirtos praplėsti ir pagilinti suvokimą apie tradicines jogos pozas. Taip pat ši technika leidžia saugiai atlikti kai kurias sudėtingesnes tradicines pozas.

Per šiuos jogos užsiėmimus iš karto pajusite kaip Jūsų kūnas tapo lankstesnis ir stipresnis, pasitaisė laikysena, o įgyti įgūdžiai pravers kitose fizinėse veiklose. CamíYoga Ore technika – tai ne tik fizinis bet ir protinis lankstumas – gilus kvėpavimas sustiprina ramų ir taikų požiūrį į gyvenimą.

Oro Jogos potyriais gali mėgautis įvairaus amžiaus asmenys, nes šis metodas sukurtas tiek pradedantiesiams, tiek pažengusiems. Tad čia nebūtina jogos ar akrobatikos patirtis.

ORO JOGOS NAUDA:

 • Atpalaiduoja nugarą ir sumažina jos skausmus;
 • Stuburo ištempimas ir nervų sistemos atpalaidavimas;
 • Kūno (virškinimo sistemos, limfos ir kraujo) atsinaujinimas ;
 • Laikysenos gerinimas;
 • Viso kūno raumenų stiprinimas;
 • Lankstumas;
 • Sąnarių stiprinimas ir mobilumas;
 • Pusiausvyros ir kūno kontrolės lavinimas tiek fiziniame, tiek mentaliniame, energetiniame lygmenyje;
 • Gera savijauta;
 • Pozityvios mintys;
 • Vidinių baimių įveikimas, emocinių blokų atleidimas;
 • Visapusiškas atsipalaidavimas.

Išmok skraidyti ir skleisti savo vidinius sparnus su oro jogos pradininke Camille Semiotaite-Whitaker (IG @camiyogair)🧚‍♀️ pirmojoje oro jogos studijoje Lietuvoje (nuo 2014 m.)!

Camille pamokose dalinasi 12 metų jogos ir oro jogos patirtimi, turėji virš 2000 mokinių ir paruošė daugiau nei 100 oro jogos mokytojų visoje Lietuvoje ir 400 iš kitų šalių. Ji dalinasi savo įgauta patirtimi ir žiniomis su kitais CamiYoga studijoje Kaune, Online kursuose visame pasaulyje bei Youtube kanale CAMIYOGAIR.

Camille išvystė unikalų CamiYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Veda įvarius jogos renginius („Dancing Soul“, „Flying OM“, Joga Porose, Ant galvos stovėsenos pratybos, Meditacijos įvadas, Kvėpavimo praktikos) ir retritus („Kvėpuok, medituok ir nieko negalvok“, Jogos stovyklos moterims). Taip pat organizuoja oro jogos kursus Lietuvoje ir internacionalius CamiyogAIR ONLINE 50hr Aerial Yoga Teacher Training kursus

“Kviečiu pažinti save pasitelkiant kūrybiškumą ir spontaniškumą, momento pajutimą “čia ir dabar”, prisimenant žaismingumą lyg būnant vaiku, prapliačiant sąmoningumo tolius mano vedamuose jogos ore užsiėmimuose, meditacijose, kvėpavimo seminaruose ir kitose savęs pažinimo praktikose. Stengiuosi dalintis savo jogos ir judesio žiniomis ir džiaugsmais su Jumis bei kartu siekti vidinės gerovės, kūno ir sielos harmonijos, ramybės, meilės sau ir kitiems.”

Oro jogos pamokos grupėse ir privačiai. Tvarkaraštis čia, kainos čia.

*Pirmą kartą registruojantis ir prieš atvykstant į pamoką, būtinai perskaitykite visą informaciją žemiau. Jei registruojantis nesulauksite prisijungimų ar kils klausimų, susisiekite info@cmaijoga.lt arba FB/IG @camiyoga.lt :)

Patarimai prieš atvykstant į užsiėmimą ir studijos taisyklės
  • 2-3 val. prieš užsiėmimą nieko nevalgyti arba labai lengvai užkąsti (vaisiai, javainiai ir pan.), kad nesupykintų.
  • Nenaudokite makiažo, stiprių kvepalų, nusiimkite visus papuošalus.
  • Apranga tūrėtų būti prigludusi, be užtrauktukų, didelių sagų ar kitų grandinėlių ir kabliukų, kad neįplėšti oro jogos juostos. Avalynės nereikia, basomis.
  • Išankstinis atsiskaitymas grynais arba pavedimu. 
  • Jeigu pamoka atšaukiama mažiau 48 val iki užsiėmimo pradžios, pamoka užsiskaito. Prašome pranešti apie nedalyvavimą kuo anksčiau, kad kas kitas galėtų pasinaudoti vieta, atšaukti pamoką galite prisijungę prie savo paskiros čia.
  • Jei į pamoką užsiregistravo mažiau nei 6 žmonės, pamoka yra atšaukiama. Užsiregistravusiems, pamoka sugrąžinama.
  • Pamokų rinkiniai (abonementai) nėra grąžinami ar pratęsiami.
  • Jogos kilimėliai, kaladėlės ir pledukai yra studijoje, nebent norite atsinešti savo.
  • Prašome atvykti bent 5 min prieš prasidedant užsiėmimui.
  • Prašome išjungti mobiliuosius telefonus pamokos metu. Draudžama fotografuotis ar filmuotis pamokos metu. Tai galite padaryti po pamokos su mokytojo sutikimu.
  • Po pamokos prašome nuvalyti kilimėlius ir sudėti naudotas priemones į savo vietas.
  • Studijos etiketas - gerbiame vieni kitus, esam draugiški ir supratingi vienas kito atžvilgiu. Mes dalinames oro jogos žiniomis su meile ir atsidavimu. Tikimės, kad su mumis kartu atrasite ramybę, praplėsite kūno ir proto galimybes ir pasidalinsite savo draugišku buvimu! :)

  Dėkojame ir Namaste! :)

  CAMIYOGA

Rezervavimo sistemos taisyklės ir ypatumai
 • 'CamiYoga' oro jogos studijoje per registracijos sistemą galima įsigyti oro jogos vienkartinę pamoką ir pamokų rinkinius (5 pamokų rinkinys, 10 pamokų rinkinys), pastarieji galioja 3 mėn. Tai galite padaryta čia.
 • Kai atsiskaitysite, patvirtinkite savo el paštą emailu, Jums el. paštu ateis prisijungimai, tai juos išsisaugokite. Sistemoje matysite pamokų tvarkaraštį, galėsite įsigyti vienkartines pamokas ir abonementus (pamokų rinkinukus), registruotis į pamokas, atšaukti pamokas, matyti kiek liko kartų ir iki kada galioja pamokų rinkinukas.

 • Abonementas yra aktyvuojamas iškart atlikus apmokėjimą pavedimu per Paysera platformą ir pradeda galioti nuo pirmos registruotos oro jogos pamokos. Jeigu patogiau atsiskaityti grynais, tai galima padaryta tik iš anksto studijoje.
 • Įsigijus oro jogos pamokų abonementus, šie yra negrąžinami ir nepratęsiami.
 • Užsiėmimus rekomenduojama lankyti bent 2 kartus per savaitę, kad vyktų progresas ir kad nepraleisti to, ko mokomės, nes kiekviena pamoka yra skirtinga. 
 • Jeigu norite rezervuoti pamokas, prisijunkite prie savo paskiros (tai galite padaryti čia), užeikite ant meniu punkto "Registracija užsiėmimui" ir kalendoriuje galėsite pasirinkti visus pageidaujamus užsiėmimus ir laiką, užėję ant norimos oro jogos pamokos, paspauskite “Rezervuok treniruotę”. Atšaukti treniruotę galėsite analogiškai, įėję į rezervacinę sistemą. Jei užsiėmimus būsite jau pasirinkę, jie švies užsiėmimų tvarkaraštyje kita spalva, jums teliks atsistoti su pelyte ant užsiėmimo tvarkaraštyje ir užsidegus meniu punktui, paspausti “atšaukti rezervaciją”. 
 • Registruotis į pamokas galite tiek į priekį, kiek tikrai žinote, kad galėsite dalyvauti arba kiek turėsite išsipirkę pamokų, pvz. jeigu turite 10 pamokų, tai galite iškart visas ir susirezervuoti pamokų kalendoriuje arba jei tiksliai nežinote kada galėsite ar nenorite prisirišti prie laiko ir dienos, galite registruotis po vieną pamoką🙂 Išsaugoti sau pastovią vietą galite tik rezervuojantis į priekį, tad patatimas išsipirkti sekantį abonementą bent savaitę prieš baigiantis esamam.

 • Priminimai ateis el. paštu💌 24 val iki pamokos, o kam patogiau galite gauti ir SMS žinutę, tik mums pasakykite, kad pažymėtume Jūsų paskyroje.
 • Šiuo metu pamokos atšaukimas yra bent 48 val ir daugiau iki pamokos, antraip ji užsiskaitys. Tad prašome registruotis atsakingai, turint galvoje, kad galbūt kitas žmogus irgi laukia tos vietos. Taip pat prašome lankyti kiek įmanoma pastoviau (idelau bent 2 kartai per sav., nebent lankote dar kitą veiklą), kad galėtume judėti į priekį, vyktų progresas ir nepasidarytumėte traumų lankant pvz 2 kartus per mėnesį😅 o kas nenorite prisirišti, galite registruotis į pamoką, kad ir 1 val prieš, žinoma tik negaratuojame dėl vietos🙂
 • 'Waiting List' - jeigu registracijos sistemoje pamokų kalendoriuje matysite, kad Jūsų norimu laiku grupėje jau nėra vietos, tuomet galit atsistoti į “laukiamčiųjų eilę” ir Jums bus pranešta el. paštu, jeigu kas atlaisvins vietą ir galėsite užsiregistruoti vietoje to asmens.

 Kuo ilgiau lankau tuo labiau žaviuosi CamiYoga ore. Čia daug ko išmoksti: atsipalaiduoti, atsiriboti nuo pašalinių minčių, taisyklingai kvėpuoti, pažinti savo kūną… Su kiekvienu užsiėmimu tampi vis stipresnis. O smagiausia, kad atrodę neįveikiami pratimai tau tampa įveikiami – nuostabus jausmas! Nuostabi jogos studija, profesionali mokytoja Kamilė. Visiem rekomenduoju.

Diana Ptasinskiene

CAMÍYOGA lankytoja

Pozityvu, malonu, netikėta! 🙏Kiekviena pamoka kas kart iš naujo leidžia įsitikinti, kad žmogaus galimybių ribos – tik jo paties nusistatymas. Tai laikas tik SAU, atnešantis tam tikrą iššūkį, suteikiantis ramybę ir visišką atsipalaidavimą 😊👌

Agnė Kišonaitė

CAMÍYOGA lankytoja

Žiauriai gera pajusti sustiprėjusį kūną, o kur dar visai nemaži akrobatiniai triukai, kuriuos tenka atlikti užsiėmimo metu! Tai taip veža!
Priešaky ketvirtasis mano jogos ore sezonas, ir jokios minties, kad galiu neateiti :)

Rasa Alex

CAMÍYOGA lankytoja

Тai mano naujas geriausias draugas, su kuriuo aš susitinku kiekvieną pirmadienį!  tai mano naujas atradimas kelyje į save. tai yra vieta, kur aš jau sugebu atsijungti nuo išorinio pasaulio ir likti su savo vidiniu vaiku, išlaisvinti savo vidines jėgas ir pajusti ką mano kūnas gali, nes čia aš mokausi jo klausytis. visam tam čia yra sukuriamos tinkamiausios salygos: nuostabi, skraidinanti muzika, ramybe ir jaukuma alsuojanti aplinka, saulės vonios pro langus, lyg apkabinantis mokytojos balsas, malonūs veidai aplink. tai yra vieta, kur aš atrandu naujus jausmus kaskart apsilankius. tai yra puikus kraujotakos išmasažavimas. tai yra mankšta, sportas ir meditacija vienoje puokštėje, kurioje aš pati supuosi neliesdama žemės. ačiū tau, Kamile!

Lina Kačerauskienė

CAMÍYOGA lankytoja

Štai ką mano mūsų jau ketvirtus metus lankanti narė Jūratė apie oro jogą!

aerial yoga silk hammcok camiyogair oro joga juosta

ĮSIGYK JUOSTĄ ir praktikuok oro jogą namuose ar tiesiog kybant ant medžio!

#15 Camiyoga oro jogos kursai level 1-2 aerial yoga teacher training camiyogair

ORO JOGOS MOKYMAI! Išmok skraidyti ir levituoti ore arba mokyti to daryti kitus!

Susipažink su CAMÍYOGA Ore ir oro jogos studijos įkūrėja bei mokytoja Camille Shakti