Apie CAMÍYOGA ORE studiją

CAMÍYOGA ORE yra pirmoji ir didžiausia oro jogos studija Lietuvoje, bet kaip ir kada ji susikūrė? Studijos įkūrėja ir jogos ore mokytoja Camille Shakti (daugiau čia) įgyvendino jogos ore (Aerial yoga) idėją 2014 m. Kaune, kai Lietuvoje dar niekas nežinojo, kas yra ta oro joga. Skraiduoliai rinkosi visai mažose patalpose, kai grupėje galėjo levituoti daugių daugiausia septyni jogistai, turint galvoje, kad dabar mūsų naujoje studijoje – visi 17-ika! Camillei buvo svarbiausia užsiėmimų kokybė, tikslumas ir vidinis išsilaisvinimas, ir visa tai ji siekė perteikti profesionaliai bei nuoširdžiai kitiems, norintiems išmokti jogos ore subtilybių. Skraiduolių bendruomenė vis augo, kol visi jau vos sutilpdavo arba likdavo waitlist‘e. O Camille visada svajojo apie erdvią ir šviesią studiją, kurioje tobulėjama visiems kartu.

Galiausiai jos vizija ir svajonė realizavosi 2018 m., ir nuo tada tapo didžiausia jogos ore studija Lietuvoje! Persikėlėme į autentišką istorinį loftą, kur anksčiau buvo raudonų plytų fabriko sandėlis, be langų ir nešildomas. Teko nemažai padirbėti, įdėti pastangų, kad ši studija išvystų šviesą ir taptų antraisiais namais. Patalpos tapo erdvia, modernia ir jaukia jogos ore studija su spalvingomis juostomis, kurios ne atsitiktinai parinktos, bet pagal energetinių centrų (chakrų) spalvas. Studijoje užsiėmimus lanko tiek susidūrę su joga, tiek pirmą kartą išbandantys jogos praktikas. Užsiėmimai padalinti į lygius, kurie tiks ir visai pradedantiesiams, kur praktika lėtesnė, mažesnio intensyvumo, ir jau susidūrusiems su oro joga praktika, kur naudojama daugiau akrobatikos, persivertimų ir intensyvių asanų bei pratimų. Stiprindami fizinį kūną, tuo pačiu siekiame ugdyti dvasinį ir mentalinį kūnus bei pagerinti gyvenimo kokybę, pažinti save ir sąmoningai žvelgti į gyvenimą.

Po ilgametės oro jogos praktikos, Camille išvystė unikalų CamíYoga Ore metodą su jos sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu ji veda oro jogos užsiėmimus, taip pat Vinyasa tipo jogą, kvėpavimo ir meditacijos praktikas, šokio meditaciją, renginius, paskaitas bei workshop’us tiek Lietuvoje, tiek naujoje Zelandijoje. Taip pat studijoje organizuoja Yoga Alliance pripažintus oro jogos kursus pradedantiesiems-vidutinio (Level 1-2) ir vidutinio-pažengusiems (Level 2-3) mokytojams ar norintiems savarankiškai praktikuoti oro jogą namuose. Nuo 2018 m. CAMÍYOGA ORE subūrė puikių sertifikuotų mokytojų komandą ir dabar jogos ore skraidymais gali mėgautis ne tik suaugę, bet ir vaikai (CAMÍYOGA ORE vaikams).

Ateik ir išskleisk savo vidinius sparnus ir pasileisk į vidinį skrydį!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.