Užsiėmimai

Oro jogos pamokos grupėse ir privačiai. Kainos čia.

Camiyoga oro joga aerial yoga camiyogair pamoka kaunas

*Pirmą kartą registruojantis ir prieš atvykstant į pamoką, būtinai perskaitykite visą informaciją žemiau. Jei registruojantis nesulauksite prisijungimų ar kils klausimų, susisiekite info@cmaijoga.lt arba FB/IG @camiyoga.lt :)

Patarimai prieš atvykstant į užsiėmimą ir studijos taisyklės
  • 2-3 val. prieš užsiėmimą nieko nevalgyti arba labai lengvai užkąsti (vaisiai, javainiai ir pan.), kad nesupykintų.
  • Nenaudokite makiažo, stiprių kvepalų, nusiimkite visus papuošalus.
  • Apranga tūrėtų būti prigludusi, be užtrauktukų, didelių sagų ar kitų grandinėlių ir kabliukų, kad neįplėšti oro jogos juostos. Avalynės nereikia, basomis.
  • Išankstinis atsiskaitymas grynais arba pavedimu. 
  • Jeigu pamoka atšaukiama mažiau 48 val iki užsiėmimo pradžios, pamoka užsiskaito. Prašome pranešti apie nedalyvavimą kuo anksčiau, kad kas kitas galėtų pasinaudoti vieta, atšaukti pamoką galite prisijungę prie savo paskiros čia.
  • Jei į pamoką užsiregistravo mažiau nei 6 žmonės, pamoka yra atšaukiama. Užsiregistravusiems, pamoka sugrąžinama.
  • Pamokų rinkiniai (abonementai) nėra grąžinami ar pratęsiami.
  • Jogos kilimėliai, kaladėlės ir pledukai yra studijoje, nebent norite atsinešti savo.
  • Prašome atvykti bent 5 min prieš prasidedant užsiėmimui.
  • Prašome išjungti mobiliuosius telefonus pamokos metu. Draudžama fotografuotis ar filmuotis pamokos metu. Tai galite padaryti po pamokos su mokytojo sutikimu.
  • Po pamokos prašome nuvalyti kilimėlius ir sudėti naudotas priemones į savo vietas.
  • Studijos etiketas - gerbiame vieni kitus, esam draugiški ir supratingi vienas kito atžvilgiu. Mes dalinames oro jogos žiniomis su meile ir atsidavimu. Tikimės, kad su mumis kartu atrasite ramybę, praplėsite kūno ir proto galimybes ir pasidalinsite savo draugišku buvimu! :)

  Dėkojame ir Namaste! :)

  CAMIYOGA

Rezervavimo sistemos taisyklės ir ypatumai
 • 'CamiYoga' oro jogos studijoje per registracijos sistemą galima įsigyti oro jogos vienkartinę pamoką ir pamokų rinkinius (5 pamokų rinkinys, 10 pamokų rinkinys), pastarieji galioja 3 mėn. Tai galite padaryta čia.
 • Kai atsiskaitysite, patvirtinkite savo el paštą emailu, Jums el. paštu ateis prisijungimai, tai juos išsisaugokite. Sistemoje matysite pamokų tvarkaraštį, galėsite įsigyti vienkartines pamokas ir abonementus (pamokų rinkinukus), registruotis į pamokas, atšaukti pamokas, matyti kiek liko kartų ir iki kada galioja pamokų rinkinukas.

 • Abonementas yra aktyvuojamas iškart atlikus apmokėjimą pavedimu per Paysera platformą ir pradeda galioti nuo pirmos registruotos oro jogos pamokos. Jeigu patogiau atsiskaityti grynais, tai galima padaryta tik iš anksto studijoje.
 • Įsigijus oro jogos pamokų abonementus, šie yra negrąžinami. 
 • Jeigu norite rezervuoti pamokas, prisijunkite prie savo paskiros (tai galite padaryti čia), užeikite ant meniu punkto "Registracija užsiėmimui" ir kalendoriuje galėsite pasirinkti visus pageidaujamus užsiėmimus ir laiką, užėję ant norimos oro jogos pamokos, paspauskite “Rezervuok treniruotę”. Atšaukti treniruotę galėsite analogiškai, įėję į rezervacinę sistemą. Jei užsiėmimus būsite jau pasirinkę, jie švies užsiėmimų tvarkaraštyje kita spalva, jums teliks atsistoti su pelyte ant užsiėmimo tvarkaraštyje ir užsidegus meniu punktui, paspausti “atšaukti rezervaciją”. 
 • Registruotis į pamokas galite tiek į priekį, kiek tikrai žinote, kad galėsite dalyvauti arba kiek turėsite išsipirkę pamokų, pvz. jeigu turite 10 pamokų, tai galite iškart visas ir susirezervuoti pamokų kalendoriuje arba jei tiksliai nežinote kada galėsite ar nenorite prisirišti prie laiko ir dienos, galite registruotis po vieną pamoką🙂 Išsaugoti sau pastovią vietą galite tik rezervuojantis į priekį, tad patatimas išsipirkti sekantį abonementą bent savaitę prieš baigiantis esamam.

 • Priminimai ateis el. paštu💌 24 val iki pamokos, o kam patogiau galite gauti ir SMS žinutę, tik mums pasakykite, kad pažymėtume Jūsų paskyroje.
 • Šiuo metu pamokos atšaukimas yra bent 48 val ir daugiau iki pamokos, antraip ji užsiskaitys. Tad prašome registruotis atsakingai, turint galvoje, kad galbūt kitas žmogus irgi laukia tos vietos. Taip pat prašome lankyti kiek įmanoma pastoviau (idelau bent 2 kartai per sav., nebent lankote dar kitą veiklą), kad galėtume judėti į priekį, vyktų progresas ir nepasidarytumėte traumų lankant pvz 2 kartus per mėnesį😅 o kas nenorite prisirišti, galite registruotis į pamoką, kad ir 1 val prieš, žinoma tik negaratuojame dėl vietos🙂
 • 'Waiting List' - jeigu registracijos sistemoje pamokų kalendoriuje matysite, kad Jūsų norimu laiku grupėje jau nėra vietos, tuomet galit atsistoti į “laukiamčiųjų eilę” ir Jums bus pranešta el. paštu, jeigu kas atlaisvins vietą ir galėsite užsiregistruoti vietoje to asmens.

Norintys praktikuoti namie:

Oro Joga LEVEL 1 -2 | Mažo – vidutinio intensyvumo ir akrobatikos pagrindai  

Gali dalyvauti visi. Tai mažo – vidutinio intensyvumo oro jogos pamoka, kurioje apžvelgiamos pagrindinės oro jogos pozicijos/asanos ir pratimai, akrobatikos pagrindai, tinkami tiek pradedantiesiems, tiek jau lankantiems. Taip pat užsiėmimuose atliekami kvėpavimo pratimai, meditacijos ir galutinis atsipalaidavimas (šavasana)su masažu. Jogos patirtis nėra būtina. Trukmė 75 min.

Oro Joga LEVEL 2-3 | Intensyvi ir daugiau akrobatikos 

Gali dalyvauti jau turintys oro jogos pagrindus. Pamokos struktūra yra dinamiška, asanos/jogos pozicijos apjungiamos į vientisą seką kartu su kvėpavimu. Pamoka yra intensyvesnė ir ilgesnį laiko tarpą išliekama aukštyn kojomis arba ore, taip pat stiprinanti kūną ir koordinaciją. Užsiėmimuose praktikuojamos sudėtingesnės oro jogos pozicijos/asanos ir pratimai, įvairios variacijos, daugiau akrobatinių perėjimų, persivertimų. Taip pat pamokose atliekami kvėpavimo pratimai, meditacijos ir galutinis atsipalaidavimas (šavasana) su masažu. Trukmė 75 min.

Oro Joga LEVEL 3+ | Akrobatika, triukai ir šokis

Gali dalyvauti jau turintys ilgesnę oro jogos patirtį ir lankę LEVEL 2-3 oro jogos pamokas. Pamoką ves studijos įkūrėja Camille Shakti. Šios pamokos metu mokomės daugiau oro akrobatikos ir triukų,  asanos/jogos pozicijos ir jų variacijos apjungiamos į vientisą seką kartu su muzika taip daugiau pereinant į ŠOKĮ ORE. Pamoka yra intensyvi, reikalaujanti daugiau fizinės jėgos ir ilgesnį laiko tarpą išliekama aukštyn kojomis arba ore. Pradedame su trumpa meditacija, dalimi Level 2-3 oro jogos, kitoje pamokos dalyje mokysimės kombinacijų ir triukų. Užsiėmimas baigiamas galutiniu atsipalaidavimu (šavasana) su masažu. Trukmė 75 min. Dėl saugumo vietų skaičius yra ribotas – tik 10 vietų.

RELAX/YIN Oro Joga | Tempimas ir atsipalaidavimas su žema juosta

Gali dalyvauti visi. Šis užsiėmimas paremtas yin jogos principu ir jo metu juosta yra visai žemoje padėtyje, kas leidžia pasyviai ir saugiai pratempti kūną, daugiau atsipalaiduoti. Šio užsiėmimo metu asanos išlaikomos ilgesnį laiko tarpą, taip ištempiamas ne tik raumenynas, bet pasiekiami jungiamieji audiniai: sąnariai, raiščiai, sausgyslės ir gilesni fascijų sluoksniai. Taip pat ši pamoka yra meditatyvi ir užbaigiama galutiniu atsipalaidavimu (šavasana) su masažu. Tai labai mažo intensyvumo pamoka, kur susitelkiama į šią akimirką ir relaksacija bei įsiklausoma į kūno pojūčius ir emocijas. Tinkama tiek pradedantiesiams, tiek pažengusiems oro jogos praktikuotojams. Trukmė 75 min.

 

KIDS Oro joga – tai linskma mankšta su specialia juosta, kur jos pagalba vaikai kaba ne tik aukštyn kojomis kaip beždžioniukai, bet ir supasi bei skraido lyg supynėse! Tai joga, akrobatika ir gimnastika viename!

Oro jogos užsiėmimuose vaikučiai lavina koncentraciją, kūnai tampa lankstesni ir stipresni, gerina laikyseną, savijautą ir nuotaiką. Bet be viso to, šioje super smagioje mankštoje, vaikai išmoksta laikyti pusiausvyrą, tampa labiau pasitikintis savimi bei drąsesni.

KIDS Oro jogoje yra atliekamas apšilimas visoms raumenų grupėms, mokomasi kvėpavimo pratimų, jogos pozicijų (asanos) bei teisingo atsipalaidavimo, o visa tai persipina su grupiniais žaidimais. Be viso to, vaikai mokosi medituoti – sutelkti dėmesį, pasitelkiant muzikinius žaidimus, o didaktinės pasakos lavina vaizduotę. Taip pat jogos užsiėmimuose vaikai vysto savo charakterį – mokomės tapti geresni, dėkingesni, kūrybiškesni ir atjaučiantys. Trukmė 60 min. Daugiau info čia.

FLYING OM | Kvėpavimas, meditacija ir joga NIDRA juostose

Gali dalyvauti visi. Pamoką ves studijos įkūrėja Camille Shakti. Ši pamoka skirta kūno, proto ir dvasios vienovei – atkuriant vidinį balansą, patiriant visišką atsipalaidavimą, atrandant ramybę, harmoniją, džiaugsmą, meilę bei pažadinant kūrybiškumą ir intuiciją. Tai pamoka, kurioje daugiau dėmesio skiriama proto lavinimui, koncentracijai, atminties gerinimui, streso mažinimo, vidinės energijos padidinimui, kitaip tariant čia stipriname vidinį – subtilųjį kūną. Užsiėmimų metu atliekame trumpą apšilimą kūnui su juostomis, tuomet sąmoningą kvėpavimą arba kitus kitus įvairius kvėpavimo pratimus (pranayama), meditacijas bei užbaigiame praktikas su gilesniu sąmoningu atsipalaidavimu Kokone ir masažu (joga NIDRA), kurio metu giliai atsipalaiduojame ir pailsime bei perkrauname visą nervų sistemą. Jogos patirtis nėra būtina. Trukmė 60 min.