Jogos Ore apmokymai Level 1-2

Išmok skraidyti ir levituoti ore arba mokyti to daryti kitus! Patirk įvairius jogos stilius ore – hatha, vinyasa, acro, yin ir atrask spontaniškumą kaip šokyje ore. Žinias semsitės pirmojoje ir didžiausioje jogos ore/oro jogos studijoje Lietuvoje! Kursus ves pirmosios oro jogos CamíYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.) – Camille ShaktiKursai vyksta tris dienas ir jų metu naudojama metodinė jogos ore instruktorių apmokymų medžiaga. Tu išmoksi net 140 įvairių pratimų ir asanų ore, remiantis unikaliu CamíYoga Ore metodu su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis.

Kursų metu išmokstama:

 • teorinė ir praktinė jogos ore dalis, kur studijuojama taisyklingi įėjimai ir išėjimai į pozicijas/asanas ir pratimus,
 • pagrindiniai jogos principai,
 • kvėpavimo svarba ir pratimai,
 • meditacijos,
 • mudros,
 • taisyklingas atsipalaidavimas,
 • masažai,
 • pamokos struktūra,
 • saugumas ir kontraindikacijos,
 • anatomija ir korekcijos;
 • mokomasi sudaryti ir vesti užsiėmimus,
 • taisyklingai pasikabinti juostas.

 

   Artimiausi kursai: 2019 m. balandžio 5-7 d.

Sertifikatas

Mokiniui suteikiamas 26 akademinių valandų CamíYogos Ore / Aerial Yoga Level 1-2 sertifikatas.

Kursų trukmė

3 dienos (nuo penktadienio iki sekmadienio)

Kaina

430€ arba su jogos ore juosta (+80€) – 510€ (įprasta juostos kaina 100€)

Esantiems CAMÍYOGA mokiniams taikoma 10% nuolaida

Stilius

CamíYoga Ore – tai unikalus CamíYoga Ore metodas su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis, kur apsijungia joga, akrobatika, šokis, pilates ir fizinė terapija. Apmokymu metu koncentruojamasi, kad kiekvienas instruktorius atrastų savo unikalų mokymo stilių. CamíYogoje Ore integruojami šie jogos stiliai:

 • Hatha
 • Vinyasa
 • Yin
 • Power

Lygis

Jogos Ore apmokymai Level 1-2  (Beginner – Intermediate) – gali mokytis visi, kurie nori išmokti jogą ore metodą ar mokyti jo kitus. Šiuose kursuose apžvelgiamos pagrindinės jogos ore pozicijos/asanos ir pratimai, tinkami mokyti pradedančiuosius ir variacijos su daugiau akrobatikos bei papildomos pozicijos ir pratimai vidutionio lygio mokinius. Jogos patirtis nėra būtina, bet privalumas, norint giliau pažinti jogos principus ir filosofiją.

Man patiko tai, kad subalansuotas informacijos pateikimas, poilsio ir mitybos režimas, nebuvo jokio streso. Padrąsinimui, paskatinimui savivertės pakėlimui skirtas mokytojos dėmesys. Pozityvą skatinantys pokalbiai. Pakankamai vietos užrašams prie nuotraukų.

Jolita Balčiūnienė

Gavau gerą patirtį, kursus rekomenduočiau kitiems. Gaunama teorija buvo visuomet praktikuojama – tas labai padeda įtvirtinti žinias. Mokymų struktūra gerai apgalvota, visuomet telkia dėmesį. Teorija ir praktika buvo paskirstyta tolygiai ir vis kaitoma. Mokytoja Camille Shakti – išklausė kiekvieno asmens klausimus ir juos plačiai atsakydavo. Buvo sudaromas geras mikroklimatas tarp dalyvaujančiųjų, išlaikytas balansas tarp poilsio ir mokomosios medžiagos.

Kamilė Šimkutė

Nuostabi, darbinga atmosfera visų mokymų metu. Mokytoja kruopščiai ir aiškiai išaiškina kiekvieną poziciją ore, pateikia pavyzdžių iš patirties, akcentuodama į ką ypač atkreipti dėmesį. Daug dėmesio mokymų metu skiriama praktikai. Rekomenduoju mokytoją ir jos organizuojamus mokymus.

Vaida Marija Garuolienė

Mokytoja Camille Shakti

CamíYoga studijos įkūrėja ir jogos ore mokytoja

Pirmosios jogos ore CamíYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2010 m., Hatha ir Vinyasa jogos (RYT500) ir CamíYogos Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (RYT200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (RYT300H), Jogos ore kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose.

Camille išvystė unikalų CamíYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius, paskaitas ir workshop’us bei retritus. Taip pat organizuoja jogos ore apmokymus Level 1-2 ir Level 2-3.

Daugiau apie Camille’s jogos kelią

Susisiekime: