Jogos Ore apmokymai Level 1-2

Išmok skraidyti ir levituoti ore arba mokyti to daryti kitus! Patirk įvairius jogos stilius ore – hatha, vinyasa, acro, yin ir atrask spontaniškumą kaip šokyje ore. Kursai vyksta tris dienas ir jų metu naudojama metodinė jogos ore instruktorių apmokymų medžiaga. Kursų metu apžvelgiama teorinė ir praktinė jogos ore dalis, kur studijuojama taisyklingi įėjimai į pozicijas/asanas, kvėpavimo svara ir pratimai, meditacijos, taisyklingas atsipalaidavimas, pamokos struktūra, saugumas ir kontraindikacijos.

Artimiausi kursai Birželio 29 – Liepos 1 d.!!!

Sertifikatas

Mokiniui suteikiamas 26 akademinių valandų CamíYogos Ore / Aerial Yoga Level 1-2 sertifikatas.

Kursų trukmė

3 dienos (savaitgalis)

Kaina

350€ arba su jogos ore juosta – 430€ (įprasta juostos kaina 100€)

Stilius

CamíYoga Ore – tai jogos, akrobatikos, šokio, pilates ir fizinės terapijos miksas. Apmokymu metu koncentruojamasi, kad kiekvienas instruktorius atrastų savo unikalų mokymo stilių. CamíYogoje Ore integruojami šie jogos stiliai:

  • Hatha
  • Vinyasa
  • Yin
  • Power

Lygis

Jogos Ore apmokymai Level 1-2  (Beginner – Intermediate) – gali mokytis visi, kurie nori išmokti jogą ore metodą ar mokyti jo kitus. Šiuose kursuose apžvelgiamos pagrindinės jogos ore pozicijos/asanos ir pratimai, tinkami mokyti pradedančiuosius ir variacijos su daugiau akrobatikos bei papildomos pozicijos ir pratimai vidutionio lygio mokinius. Jogos patirtis nėra būtina, bet privalumas, norint giliau pažinti jogos principus ir filosofiją.

Mokytoja Camille Shakti

CamíYogos įkūrėja ir jogos ore mokytoja

Pirmosios jogos ore CamíYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2010 m., Hatha ir Vinyasa jogos (RYT500) ir CamíYogos Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (TTC 200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (TTC 300H), Jogos ore kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuosmenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius, paskaitas ir workshop’us bei meditacijas. Organizuoja jogos ore apmokymus.

Susisiekime: