Oro jogos apmokymai Level 1-2

Išmok skraidyti ir levituoti ore arba mokyti to daryti kitus! Patirk įvairius jogos stilius ore – hatha, vinyasa, acro, yin ir atrask spontaniškumą kaip šokyje ore. Žinias semsitės pirmojoje ir didžiausioje oro jogos studijoje Lietuvoje (nuo 2014 m)! Tai vieninteliai oro jogos kursai Lietuvoje, kurie yra pripažinti Yoga Alliance (Pasaulinis jogos aliancas) ir juos ves pirmosios oro jogos CamíYoga Ore studijos įkūrėjair unikalaus oro jogos metodo autorė Camille Shakti (E-RYT200, RYT 500, YACEP).

Kursai vyksta tris intensyvias dienas ir programa apima paskaitas, diskusijas, klausimus-atsakymus, užduotis ir egzaminą. Kiekvienas mokinys gaus CAMÍYOGA metodinę jogos ore instruktorių apmokymų medžiagą. Tu išmoksi net 140 įvairių pratimų ir asanų tiek ore, tiek ant žemės naudojant juostą, remiantis unikaliu CamíYoga Ore metodu su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Kursu metu bus pristatomas oro jogos metodas, technikos ir principai, bus rodomos demonstracijas, darbas grupėse, analizavimas, korekcijos ir taisyklingas pozicijos išdėstymas.

  Kursų metu išmokstama:

  • teorinė ir praktinė jogos ore dalis, kur studijuojama taisyklingi įėjimai ir išėjimai į pozicijas/asanas ir pratimus,
  • variacijos ir sudėtingesnės padėtys,
  • pagrindiniai jogos principai,
  • kvėpavimo svarba ir pratimai (pranayama)
  • meditacijos,
  • mudros,
  • taisyklingas atsipalaidavimas (Šavasana, joga nidra),
  • masažai,
  • pamokos struktūra,
  • saugumas ir kontraindikacijos,
  • anatomija ir korekcijos;
  • mokomasi sudaryti ir vesti užsiėmimus, pedagoginiai pagrindai,
  • taisyklinga oro jogos verbalizacija, žodynas
  • taisyklingai pasikabinti juostas. 

  6-oji laida – artimiausiai kursai: 2019 m. rugsėjo 20-22 d. 

                                                                                      spalio 18-20 d. (EN)

   

  Sertifikatas

  Mokiniui suteikiamas 50 val. CamíYoga Ore / Aerial Yoga Teacher Training Level 1-2 sertifikatas pripažintas Yoga Alliance (YACEP) ir galiojantis visame pasauyje.

  Kursų trukmė

  3 dienos

  Penktadienis – Sekmadienis 10-18 val.

  Pietų pertrauka 13-14 val.

  Kaina

  430€ arba su oro jogos juosta (+80€) – 510€ (įprasta juostos kaina 100€)

  Esantiems CAMÍYOGA mokiniams taikoma 10% nuolaida

  Stilius

  CamíYoga Ore – tai unikalus CamíYoga Ore metodas su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis, kur apsijungia joga, akrobatika, šokis, pilates ir fizinė terapija. Apmokymu metu koncentruojamasi, kad kiekvienas instruktorius atrastų savo unikalų mokymo stilių. CamíYogoje Ore integruojami šie jogos stiliai:

  • Hatha
  • Vinyasa
  • Yin
  • Power

  Lygis

  Jogos Ore apmokymai Level 1-2  (Beginner – Intermediate) – gali mokytis visi, kurie nori išmokti jogą ore metodą ar mokyti jo kitus. Šiuose kursuose apžvelgiamos pagrindinės jogos ore pozicijos/asanos ir pratimai, tinkami mokyti pradedančiuosius ir variacijos su daugiau akrobatikos bei papildomos pozicijos ir pratimai vidutionio lygio mokinius. Jogos patirtis nėra būtina, bet privalumas, norint giliau pažinti jogos principus ir filosofiją.

  Mokytoja Camille Shakti

  CamíYoga studijos įkūrėja ir oro jogos mokytoja

  Pirmosios orojogos CamíYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2009 m., Hatha ir Vinyasa jogos (E-RYT 500, YACEP) ir CamíYogos Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (RYT200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (RYT300H), Jogos ore kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose, nuėjo piligriminį Santiago kelią Ispanijoje. Camille dalinasi savo žiniomis su kitais ir praktikuoja pati tiek Lietuvoje, tiek Naujoje Zelandijoje.

  Camille išvystė unikalų CamíYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius, paskaitas ir workshop’us bei retritus. Taip pat organizuoja oro jogos apmokymus Level 1-2 ir Level 2-3.

  “Kviečiu pažinti save pasitelkiant kūrybiškumą ir spontaniškumą, momento pajutimą “čia ir dabar”, prisimenant žaismingumą lyg būnant vaiku, prapliačiant sąmoningumo tolius mano vedamuose jogos ore užsiėmimuose, meditacijose, kvėpavimo seminaruose ir kitose savęs pažinimo praktikose. Stengiuosi dalintis savo jogos ir judesio žiniomis ir džiaugsmais su Jumis bei kartu siekti vidinės gerovės, kūno ir sielos harmonijos, ramybės, meilės sau ir kitiems.”

  Daugiau apie Camille's jogos kelią

  Man patiko tai, kad subalansuotas informacijos pateikimas, poilsio ir mitybos režimas, nebuvo jokio streso. Padrąsinimui, paskatinimui savivertės pakėlimui skirtas mokytojos dėmesys. Pozityvą skatinantys pokalbiai. Pakankamai vietos užrašams prie nuotraukų.

  Jolita Balčiūnienė

  Gavau gerą patirtį, kursus rekomenduočiau kitiems. Gaunama teorija buvo visuomet praktikuojama – tas labai padeda įtvirtinti žinias. Mokymų struktūra gerai apgalvota, visuomet telkia dėmesį. Teorija ir praktika buvo paskirstyta tolygiai ir vis kaitoma. Mokytoja Camille Shakti – išklausė kiekvieno asmens klausimus ir juos plačiai atsakydavo. Buvo sudaromas geras mikroklimatas tarp dalyvaujančiųjų, išlaikytas balansas tarp poilsio ir mokomosios medžiagos.

  Kamilė Šimkutė

  Nuostabi, darbinga atmosfera visų mokymų metu. Mokytoja kruopščiai ir aiškiai išaiškina kiekvieną poziciją ore, pateikia pavyzdžių iš patirties, akcentuodama į ką ypač atkreipti dėmesį. Daug dėmesio mokymų metu skiriama praktikai. Rekomenduoju mokytoją ir jos organizuojamus mokymus.

  Vaida Marija Garuolienė

  Susisiekime: