CamíYoga Stovykla 2018

CamíJoga kviečia į vasaros JOGOS STOVYKLĄ prie JŪROS Palangoje! 😀🤸‍♀️🧘‍♀️💃🏻🕺☀️🌊

Atsikvėpkite nuo darbų ir rutinos, apilsėkite ir prisipildykite naujos energijos bei nuotaikos! Stovykla vyks visai netoli jūros (tik 200 m) ir aplink sups pušynas. Savaitgalio metu keliausime per savo kūną, mintis ir vidinį pasaulį. Mes sustiprėsime ir atrasime kūno bei proto harmoniją jogos užsiėmimuose, pajusime ramybę ir sielos pilnatvę meditacijos bei kvėpavimo sesijoje, prisipildysime juoku jogoje poruose ir Thai masaže, išsilaisvinsime per judesio improvizacijas, žaidimus ir šokio meditaciją, o vakare mėgausimės pirties ritualais.

Laukiami visi – ir praktikuojantys jogą, ir norintiems susipažinti su ja, po vieną ar su šeimos nariu, draugu/-e ar kolega!🙌

🕉Stovyklos metu jūs dalyvausite šios veiklose:

• 5 jogos / kvėpavimo ir meditacijos užsiėmimai (po 1,5 val.)
• Thai masažas
• Joga porose
• Šokio ir judesio terapija

• Psichologinis savęs piešimas
• Juoko joga

• Vakarinė pirtis

🗓KADA: birželio 7 – 10 d.

🚗KUR: poilsio ir reabilitacijos centras “Pušynas“, Palanga

💶KIEK: 190 Eur (programa ir apgyvendinimas su pilnu maitinimu)
90 Eur (tik programa)

❗️AVANSAS: 100 Eur (iki gegužės 17 d.)

Į KAINĄ ĮEINA:
• 3 nakvynės patogiuose dviviečiuose kambariuose su visais patogumais (šaldytuvas, wc, dušas, patalynė)
• Gardūs ir sveiki patiekalai (3 pusryčiai, 3 pietūs, 3 vakarienės)
• Jogos praktikos
• Vakarinė programa

✏️REGISTRACIJA prasideda! Vietų skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis:
https://docs.google.com/forms/d/1VWF_mGdrPTsea8xwg6g75DvxV0lHxTzT-ROhv49VgP0/viewform?edit_requested=true

Registracija bus patvirtinta grynaisiais arba pavedimu sumokėjus 100 Eur avansinį mokėjimą. Likusią sumos dalį galėsite sumokėti, kai atvyksite į stovyklą.(PASTABA: užsiregistravus ir neatvykus į stovyklą, avansinis mokėjimas nebus grąžinamas)

ℹ️INFORMACIJA:
8 641 59910
info@camijoga.lt
www.camijoga.lt

KITA INFORMACIJA:
Prašome su savimi pasiimti tinkamą aprangą įvairiems orams, patogią avalynę, maudymosi reikmenis (maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, šlepetes), pledą, laisvus, sportinius drabužius užsiėmimams, asmenines higienos priemones. Rekomenduojame atsivežti savo kilimėlius, jei neturite dalis kilimėlių bus.

MOKYTOJA:

CAMILLE SHAKTI – pirmosios jogos ore CamíYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2010 m., Hatha ir Vinyasa jogos (RYT500) ir CamíYogos Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (TTC 200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (TTC 300H), Jogos ore kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuosmenės sveikatos ir mitybos magistrą, taip pat veda įvarius jogos renginius, paskaitas ir workshop’us bei meditacijas. Organizuoja jogos ore apmokymus.