Sveikatingumo stovykla moterims ’17

Mielos moterys, merginos, padarykite dovaną visiems jus supantiems žmonėms, padovanodamos sau SVEIKATINIMOSI STOVYKLĄ MOTERIMS su Beatriče ir Kamile.

Dauguma žino, kiti dar nesuvokė, bet tiesa yra ta, kad laiminga, pailsėjusi moteris šalia yra TIKRA DOVANA. Moterys labai daug atiduoda energijos besirūpindamos artimaisiais, puoselėdamos namų šilumą ir joms reikia skirti laiko sau, kad vėl prisipildytų, ir turėtų iš ko duoti šilumą, rūpestį, meilę.

Kviečiame į SVEIKATINIMOSI STOVYKLĄ MOTERIMS PALANGOJE!

Atitrūksime nuo miesto šurmulio ir atsipalaiduosime pušyne bei mėgausimės jūros ošimu tik už 50 metrų. Savaitgalio metu keliausime per savo kūną, mintis ir vidinį pasaulį. Mes išreikšime savo moteriškumą ir grakštumą per šokį, atrasime kūno ir proto harmoniją jogos užsiėmimuose, pajusime ramybę ir sielos pilnatvę meditacijos bei kvėpavimo sesijoje. Išsilaisvinsime kūrybiniame užsiėmime, nerdamos atgal, kad dabar ir rytoj taptumėme tikresnėmis savimi, o vakare mėgausimės pirties ritualais.

Šis laikas bus skirtas pasikrauti teigiamos energijos, sustiprinti sveikatą, pajusti savo moteriškumą, pagražinti savo kūno formas ir vidines savybes ir galiausiai apdovanoti save bei puikiai ir jaukiai praleisti laiką kartu!
SVEIKATINIMOSI STOVYKLA artėja, kviečiam registruotis!

Šio savaitgalio metu jūs dalyvausite 10 VEIKLŲ:

• 5 jogos / kvėpavimo ir meditacijos užsiėmimai (3 pamokos po 1,5 val, 2 pamokos po 1 val)
• 3 šokio ir cardio užsiėmimai po 1,5 val
• 1 kūrybinės “Moteriško prado atvėrimo” drbtuvės
• 1 vakarinė pirtis

Į KAINĄ ĮEINA:
• 3 nakvynės patogiuose dviviečiuose kambariuose su visais patogumais ( šaldytuvas, wc, dušas, patalynė)
• Gardūs ir sveiki patiekalai (3 pusryčiai, 3 pietūs, 3 vakarienės)
• 10 veiklų
• Vakarinė programa

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
• Kelionės išlaidos į priekį ir atgal
• Grožio procedūros, lauko teniso treniruotės poilsio ir reabilitacijos centre “Pušynas” (šias paslaugas norinčios galės užssisakyti vietoje, savarankiškai)
• Privačios jogos ar šokio pamokos ar privatus kūrybinis užsiėmimas.

STOVYKLOS KAINA:
200 Eur (programa ir apgyvendinimas su maitinimu)
100 Eur (tik programa)
 
Avansas: 100 Eur (iki gegužės 19 d.)

Registracija prasideda! Vietų skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis: https://goo.gl/forms/VMlSNUy5Cxf36wM02

Registracija bus patvirtinta grynaisiais arba pavedimu sumokėjus 100 Eur avansinį mokėjimą. Likusią sumos dalį galėsite sumokėti, kai atvyksite į stovyklą. (PASTABA: užsiregistravus ir neatvykus į stovyklą, avansinis mokėjimas nebus grąžinamas)

INFORMACIJA:
Tel: 8 641 59910 arba 8 676 20020
El. P.: info@camijoga.lt
Fb: Camijoga, Beatričės šokių ir laisvalaikio studija

 

KITA INFORMACIJA
Prašome su savimi pasiimti tinkamą aprangą įvairiems orams, patogią avalynę, maudymosi reikmenis (maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, šlepetes), pledą, laisvus, sportinius drabužius užsiėmimams, asmenines higienos priemones. Rekomenduojame atsivežti savo kilimėlius, jei neturite dalis kilimėlių bus. Vykimui į Palangą galėsime kooperuotis.

STOVYKLOS VADOVAI:

Beatričė –profesionali šokėja ir šokių mokytoja, turinti 20-ies metų patirtį, vedanti solo latino, latino, klasikinių šokių, zumbos, argentinietiško tango, choreografijos, grakštaus judesio pamokas. Dalyvavusi įvairiuose tarptautiniuose šokių konkursuose, “Šokančio senamiesčio” idėjos autorė ir organizatorė, “Kandelos” šokių studijos trenerė. Taip pat veda ir organizuoja įvairius seminarus, renginius ir praktikumus šokio judesio tema.

Kamilė Shakti – tradicinės jogos (RYT500) ir CamíJogos ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (TTC 200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (TTC 300H), Jogos ore kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuosmenės sveikatos ir mitybos magistrą, taip pat veda įvarius jogos renginius, paskaitas ir workshop’us bei meditacijas. Pirmosios jogos ore studijos įkūrėja.
Daugiau info: www.camijoga.lt, www.jogaore.lt