Be Creative | Jogos retritas – stovykla moterims

CamíYoga kviečia jau į 5-ąjį jogos retritą birželio 6-9 d. prie JŪROS! 🧘‍♀️🏖👌Šį kartą stovykla skirta moteriškumui ir kūrybiniam pradui atverti.🌹 Tad kviečiame merginas, moteris susiburti į įkvepiančią jogos kelionę! Kur prisipildysime laime, nauja energija ir spinduliuosime ta moteriška meile bei galia! Ar tiesiog išsilaisvinsime! 🕊

Savaitgalio metu keliausime per savo kūną, mintis ir vidinį pasaulį.🕉 Gilinsimės į moteriškas jogos, kvėpavimo ir meditacijų praktikas. Mes sustiprėsime ir atrasime kūno bei proto harmoniją jogos užsiėmimuose🤸‍♀️, pajusime ramybę ir sielos pilnatvę meditacijos bei kvėpavimo sesijoje🧘‍♀️, prisikaupsime žemes energija ir pailsėsime joga Nidra užsiėmime😌, išsilaisvinsime per judesio improvizacijas, žaidimus ir šokio meditaciją💃, prisipildysime juoku jogoje poruose ir Thai masaže, o vakare mėgausimės pirties ritualais su kubilu kopose 🧖‍♀️

🏠Apsistosime ramioje ir jaukioje Latvijos Nidos vietoje, svečių namai įsikūrę pačiose kopose, kur matyti jūra.
🥗Maitinsimės specialiai mums paruoštais gardžiais vegetariškais patiekalais.

🧜‍♀️Prisijunk prie mūsų ir atskleisk deivę savyje!🧜‍♀️

📸Akimirkos iš mūsų praeito jogos retrito: http://www.camijoga.lt/prisimenant-jogos-retrita-kvepuok-medituok-ir-nieko-negalvok-foto/

🧘‍♀️Stovyklos metu jūs dalyvausite šios veiklose:
Moteriškos jogos praktikos ant kilimėlio (vinyasa ir hatha)
Kvėpavimo ir meditacijos praktikos
Joga Nidra su masažu
Psichologinis savęs piešimas
Šokio ir judesio terapija
Vakarinė pirtis ir kubilas
Joga porose ir Thai masažas

⏰KADA: birželio 6 – 9 d. (ketvirtadienio vakaras – sekmadienio pietūs), įsikurti bus galima nuo 14 val.

💸KIEK: iki gegužės 5 d. – 170 EUR, vėliau 180 EUR
Tik programa – 50 EUR
*Galima suderinti atsiskaitymą dalimis

Registracija bus patvirtinta grynaisiais arba pavedimu sumokėjus 100 Eur avansinį mokėjimą, kad galėtume rezervuoti kambarius. Likusią sumos dalį galėsite sumokėti, kai atvyksite į retritą (PASTABA: užsiregistravus ir neatvykus į retritą, avansinis mokėjimas nebus grąžinamas)

📦Į KAINĄ ĮEINA:
• 3 nakvynės dviviečiame / triviečiam kambaryje
• Gardūs ir sveiki vegetariški patiekalai (pusryčiai, pietūs, vakarienės)
• Jogos, kvėpavimo ir meditacijų praktikos
• Pirtis ir kubilas

📝REGISTRACIJA prasideda! Vietų skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis:
https://forms.gle/nTHQ2UvQqCGpzA34A

ℹ️INFORMACIJA:
8 641 59910
info@camijoga.lt
www.camiyoga.lt

‼️KITA INFORMACIJA:
Prašome su savimi pasiimti tinkamą aprangą įvairiems orams, patogią avalynę, maudymosi reikmenis (maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, šlepetes), pledą (joga nidrai, atsipalaidavimui), laisvus, sportinius drabužius užsiėmimams, asmenines higienos priemones. Rekomenduojame atsivežti savo kilimėlius, jei neturite dalis kilimėlių bus.

👩🏻‍🏫MOKYTOJA:
Camille Shakti Semiotaite – pirmosios jogos ore CamíYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2010 m., Hatha ir Vinyasa jogos (E-RYT200, RYT 500, YACEP) ir CamíYogos Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (RYT200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (RYT300H), Jogos ore kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose, nuėjo piligriminį Santiago kelią Ispanijoje. Camille dalinasi savo žiniomis su kitais ir praktikuoja pati tiek Lietuvoje, tiek Naujoje Zelandijoje.

Camille išvystė unikalų CamíYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius, paskaitas ir workshop’us bei retritus. Taip pat organizuoja jogos ore apmokymus Level 1-2 ir Level 2-3.

“Kviečiu į jogos ore užsiėmimus, meditacijas, kvėpavimo seminarus ir kitas saves pažinimo praktikas. Stengiuosi dalintis savo jogos žiniomis ir džiaugsmais su Jumis bei kartu siekti vidinės gerovės, kūno ir sielos harmonijos.”

Instagram: @camiyogair

Atsigavau, kaip asmenybė. Išsivalė mano abejonės, barjerai, kurie iš tiesų buvo mano proto kūriniai. Rekomenduočiau kiekvienam, norinčiam ne tik sutvirtinti kūną, bet ir savo dvasią.

Aistė Virketė

2018 m. stovyklos dalyvė

Labai patiko šiltas bendravimas,aplinka, jogos praktika ir paskaitos, vegetariškas maistas buvo super. Kamilė puiki jogos mokytoja, rekomenduoju bent kartą su ja pabūti jogos stovykloje ir suprasit.

Loreta Skorupskienė

2018 m. stovyklos dalyvė

Absoliutus gėris sielai ir kūnui. pradedant nuo stebuklingos gamtos aplinkos, sveiko gardaus maisto, savęs stiprinimo, išskirtinio būsto…gavau daug naudingos teorijos pagrindų apie kvėpavimą ir čakras, pasisėmiau patirtinių dalykų iš meditacijos paskaitos, galima sakyti kad gavau daugiau nei tikėjausi:) užkūrė vidinį varikliuką judėti į priekį šiuo teisingu ir man tinkamu keliu. paskatino labiau susidomėti savęs pažinimu ir imtis priemonių savęs harmonizavimui. priminė tą malonumą pažinti naujus žmones ir išmokti su jais gyventi po vienu stogu, pajutau bandruomeniškumą bendaminčių rate. grįžau tarsi po savaitės o ne dviejų dienų stovyklos:) kūnas kiek nuvargęs, bet galva prašviesėjusi ir lengva:) būtent dėl viso to ir rekomenduosiu kitiems tokius retritus.

Lina Kačerauskienė

2018 m. stovyklos dalyvė

Patiko visuma, nuotaika ir energija. Džiaugiuosi, kad visko buvo po truputį, tiek jogos, tiek meditacijos technikų, tiek kvėpavimo. Kai ką žinojau teoriškai, bet nebuvau bandžiusi. Kai kas buvo sunku, kadangi visiškai neturiu jogos praktikos, bet smagu pajusti kūno galimybes ir lengviau to siekti, kai atmosfera šilta ir skatinanti.

Kotryna Čalkaitė

2018 m. stovyklos dalyvė

Susisiekime: