Retritas “Kvėpuok, medituok ir nieko negalvok #2” ’19

CamíYoga kartu su Camille Shakti kviečia į ankstyvo rudens jogos ir netik stovyklą “Kvėpuok, medituok ir nieko negalvok #2” gamtoje! 🥳🌸🌿🧘‍♀️Pasiruoškime naujiems darbams kupini energijos, kūrybiškumo ir geros nuotaikos bei susivieniję su gamta. Išjudinsime kūnus su Saulės/Mėnulio Vinyasa flow joga ir kvėpavimo pratimais, medituosime, gilinsimės į chakras (energetinius centrus) ir kas, kaip, kodėl. Mokysimės atlikti stovėseną ant galvos – taisyklingai ir nuosekliai eisime per žingsnius tiems, kas net nežino nuo ko pradėti, ir tiems kurie jau moka ir nori išmokti variacijas ar patobulėti. Atsikvėpsime ramioje ir ilgesnių tempimų Yin jogoje su sąmoningu joginiu miegu/atsipalaidavimu – joga Nidra. Taip pat pasipirtinsime, išsilaisvinsime per judesį ir šokį, grožėsimes lietuviška Aukštaitijos gamta prie šalia esančios Virintos upės. Bent šį savaitgalį tapsime tiesiog gamtos vaikais! 🤸‍♀️☀️🌈

🏠Gyventume labai unikalioje vietoje netoli Molėtų – “Mama Žemė” retritų sodyboje su ekologiškais apvaliais moliniais nameliais, labai šilta ir jaukia aplinka.

🥗Maitinsimės specialiai mums paruoštais gardžiais vegetariškais patiekalais.

🙌Laukiami visi – ir praktikuojantys jogą, ir norintiems susipažinti su ja, po vieną ar su šeimos nariu, draugu/-e ar kolega!

🧘‍♀️PROGRAMA:
Vinyasa flow jogos, kvėpavimo ir meditacijos praktikos ant kilimėlio (x3)
Yin joga + joga Nidra
Pilnaties meditacija ir ritualas
Paskaita apie chakras (energetinius centrus) ir chakrų meditacija
Stovėsenos ant galvos pratybos
Judesio žaidimai ir Meditacija per autentišką šokį
Vakarinė pirtis ir maudynės upėje

⏰KADA: rugsėjo 13 – 15 d.

🚗KUR: retritų sodyba „Mama Žemė“, Molėtų r., Alantos sen., Laičių k., Perkalių g. 2b (96,95 km nuo Kauno). Tikslus adresas – https://goo.gl/maps/W1VggZBE1Ey

💸KIEK: iki rugpjūčio 25d. – 80 EUR, vėliau 90 EUR

Registracija bus patvirtinta grynaisiais arba pavedimu sumokėjus 50 Eur avansinį mokėjimą. Likusią sumos dalį galėsite sumokėti, kai atvyksite į retritą (PASTABA: užsiregistravus ir neatvykus į retritą, avansinis mokėjimas nebus grąžinamas, nebent rasite žmogų į savo vietą)

📦Į KAINĄ ĮEINA:
• 2 nakvynės ekologiškame apvaliame moliniame name bendrabučio tipo ant gultų
• Gardūs ir sveiki vegetariški patiekalai (2 pusryčiai, 1 pietūs, 2 vakarienės)
• Visa praktikų programa

✏️REGISTRACIJA prasideda! Vietų skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis:
https://forms.gle/n3AmqDctPgmiGzHA6

📸Foto akimirkos iš praeitų metų:
http://www.camijoga.lt/prisimenant-jogos-retrita-kvepuok-medituok-ir-nieko-negalvok-foto/

ℹ️INFORMACIJA:
8 641 59910
info@camijoga.lt
www.camiyoga.lt

‼️KITA INFORMACIJA:
Prašome su savimi pasiimti tinkamą aprangą įvairiems orams, patogią avalynę, maudymosi reikmenis (maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, šlepetes), pledą, laisvus, sportinius drabužius užsiėmimams, asmenines higienos priemones. Rekomenduojame atsivežti savo kilimėlius, jei neturite dalis kilimėlių bus.

 

Mokytoja Camille Shakti

CamiYoga studijos įkūrėja ir oro jogos mokytoja

Pirmosios oro jogos CamiYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2009 m., Hatha ir Vinyasa jogos (E-RYT 500, YACEP) ir CamiYoga Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (RYT200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (RYT300H), Yin jogos kursus, Oro jogos kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuomenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, OSHO meditacijas, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose, nuėjo piligriminį Santiago kelią Ispanijoje. Camille pramokė  3,000+ valandų, vedant jogos užsiėmimus ir kursus, turėjo virš 1000 mokinių. Ji dalinasi savo įgauta patirtimi ir žiniomis su kitais ir praktikuoja pati tiek Lietuvoje, tiek Naujoje Zelandijoje.

Camille išvystė unikalų CamiYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius („Dancing Soul“, „Flying OM“, Joga Porose, Ant galvos stovėsenos pratybos, Meditacijos įvadas, Kvėpavimo praktikos) ir retritus („Kvėpuok, medituok ir nieko negalvok“, Jogos stovyklos moterims). Taip pat organizuoja oro jogos mokymus Level 1-2 ir Level 2-3, YIN/RESTORATIVE oro jogos kursus.

“Kviečiu pažinti save pasitelkiant kūrybiškumą ir spontaniškumą, momento pajutimą “čia ir dabar”, prisimenant žaismingumą lyg būnant vaiku, prapliačiant sąmoningumo tolius mano vedamuose jogos ore užsiėmimuose, meditacijose, kvėpavimo seminaruose ir kitose savęs pažinimo praktikose. Stengiuosi dalintis savo jogos ir judesio žiniomis ir džiaugsmais su Jumis bei kartu siekti vidinės gerovės, kūno ir sielos harmonijos, ramybės, meilės sau ir kitiems.”

Daugiau apie Camille's jogos kelią

Atsiliepimai iš praeitų metų jogos retrito “Kvėpuok, medituok ir nieko negalvok”

Nuostabi patirtis, neįtikėtina vieta, superine mokytoja, nerealus maitinimas, šauni komanda. Viskas super.

Vilma Matijošaitiene

Retrito 2018 dalyvė

Važiavau nežinodmas kur, bet grįžau jau žinau iš kur :) gavau net ir to, ko nežinojau, kad man trūksta.

Gediminas Palaima

Retrito 2018 dalyvis

Labai patiko šiltas bendravimas,aplinka, jogos praktika ir paskaitos, vegetariškas maistas buvo super. Kamilė puiki jogos mokytoja, rekomenduoju bent kartą su ja pabūti jogos stovykloje ir suprasit.

Loreta Skorupskienė

Retrito 2018 dalyvė

Absoliutus gėris sielai ir kūnui. pradedant nuo stebuklingos gamtos aplinkos, sveiko gardaus maisto, savęs stiprinimo, išskirtinio būsto…gavau daug naudingos teorijos pagrindų apie kvėpavimą ir čakras, pasisėmiau patirtinių dalykų iš meditacijos paskaitos, galima sakyti kad gavau daugiau nei tikėjausi:) užkūrė vidinį varikliuką judėti į priekį šiuo teisingu ir man tinkamu keliu. paskatino labiau susidomėti savęs pažinimu ir imtis priemonių savęs harmonizavimui. priminė tą malonumą pažinti naujus žmones ir išmokti su jais gyventi po vienu stogu, pajutau bandruomeniškumą bendaminčių rate. grįžau tarsi po savaitės o ne dviejų dienų stovyklos:) kūnas kiek nuvargęs, bet galva prašviesėjusi ir lengva:) būtent dėl viso to ir rekomenduosiu kitiems tokius retritus.

Lina Kačerauskienė

Retrito 2018 dalyvė