Retritas “Kvėpuok, medituok ir nieko negalvok” ’18

CamíYoga kviečia į 5-ojo sezono atidarymą! 🎉🎉🎉Pasiruoškime naujiems darbams kupini energijos, kūrybiškumo ir geros nuotaikos jogos stovykloje “Kvėpuok, medituok ir nieko negalvok” gamtoje! Su linksma gaida ne tik praktikuosime jogą (vinyasa ir hatha stiliaus), bet ir gilinsimės į kvėpavimo reikšmę kasdienybėje, kodėl svarbu medituoti, išbandysime įvairias technikas. O taip pat pasipirtinsime, šoksime, grožėsimes lietuviška aukštaitijos gamta prie šalia esančios Virintos upės. Bent šį savaitgalį tapsime tiesiog gamtos vaikais! 🤸‍♀️☀️🌈

🏠Gyventume labai autentiškoje vietoje netoli Molėtų – “Mama Žemė” retritų sodyboje su ekologiškais apvaliais moliniais nameliais, labai šilta ir jaukia aplinka.

🥗Maitintumėmes specialiai mums paruoštais gardžiais vegetariškais patiekalais.

🙌Laukiami visi – ir praktikuojantys jogą, ir norintiems susipažinti su ja, po vieną ar su šeimos nariu, draugu/-e ar kolega!

 

🧘‍♀️Stovyklos metu jūs dalyvausite šios veiklose:
4 jogos praktikos ant kilimėlio (vinyasa ir hatha)
1 paskaita apie kvėpavimo reikšmę ir praktika
1 paskaita apie meditaciją ir jos technikas
1 vakarinė pirtis

 

⏰KADA: rugsėjo 21 – 23 d.

🚗KUR: retritų sodyba „Mama Žemė“, Molėtų r., Alantos sen., Laičių k., Perkalių g. 2b (96,95 km nuo Kauno). Tikslus adresas – https://goo.gl/maps/W1VggZBE1Ey

💸KIEK: iki rugpjūčio 26d. – 80 EUR, vėliau 90 EUR

Registracija bus patvirtinta grynaisiais arba pavedimu sumokėjus 50 Eur avansinį mokėjimą. Likusią sumos dalį galėsite sumokėti, kai atvyksite į retritą (PASTABA: užsiregistravus ir neatvykus į retritą, avansinis mokėjimas nebus grąžinamas)

📦Į KAINĄ ĮEINA:
• 2 nakvynės ekologiškame apvaliame moliniame name bendrabučio tipo ant patogių gultų
• Gardūs ir sveiki vegetariški patiekalai (2 pusryčiai, 1 pietūs, 2 vakarienės)
• Jogos, kvėpavimo ir meditacijų praktikos
• Pirtis

📝REGISTRACIJA prasideda! Vietų skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis:
https://goo.gl/forms/2SAfg8QEekkG4gvo1

 

ℹ️INFORMACIJA:
8 641 59910
info@camijoga.lt
www.camiyoga.lt

 

‼️KITA INFORMACIJA:
Prašome su savimi pasiimti tinkamą aprangą įvairiems orams, patogią avalynę, maudymosi reikmenis (maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, šlepetes), pledą, laisvus, sportinius drabužius užsiėmimams, asmenines higienos priemones. Rekomenduojame atsivežti savo kilimėlius, jei neturite dalis kilimėlių bus.

 

👩🏻‍🏫MOKYTOJAI:

CAMILLE SHAKTI – pirmosios jogos ore CamíYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2010 m., Hatha ir Vinyasa jogos (RYT500) ir CamíYogos Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (TTC 200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (TTC 300H), Jogos ore kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuosmenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose.
Camille išvystė unikalų CamíYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius, paskaitas ir workshop’us bei meditacijas. Taip pat organizuoja jogos ore apmokymus Level 1-2 ir Level 2-3.

INGRIDA JAYA – Ingrida yra dviejų vaikučių mama, studijavo LKKA (LSU) Sporto psichologiją, VDU Organizacijų psichologiją, baigė Sivananda jogos mokytojų kursus (TTC 200H) ir CamíYogos Ore kursus. Šiuo metu veda tradicinę jogą, jogos ore ir nėščiųjų jogos užsiėmimus.